قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر زمین شوی صنعتی به عنوان یک دستگاه زمین شوی صنعتی یکی از مهم ترین سوالاتی است که در ذهن مشتریان پس از شناسایی این دستگاه نظافت صنعتی کاربردی به وجود می آید، نظافت صنعتی و نظافت مکانیزه شستشوی از بهترین دستاوردهای بشریت در زمینه نظافتی تا به امروز به شمار می روند که باعث افزایش چشمگیر کیفیت بالای سطوح  کف شده اند. بر این اساس کاربر خدماتی می تواند با استفاده از این تجهیزات نظافت صنعتی به سادگی و بطور موثر سطوح هموار را با بکارگیری از هر یک از مدل های دستگاه اسکرابر شستشو و نظافت نماید، اسکرابر صنعتی از جمله دستگاه های مناسب برای کفشویی می باشد که بهره گیری از این دستگاه نظافت صنعتی به مراتب خیلی بهتر از روش های کهنه و زمانبر نظافت سنتی خواهد بود، کف شور ها با وجود همه مزایایی که دارند ممکن است به دلیل دارا بودن به  قیمت بالا در حین انتخاب چالش برانگیز باشد ولی توجه به این نکته خالی از لطف نیست که دستگاه شستشوی کف یا اسکرابر دستی دستگاهی مناسب در جهت صرفه جویی اقتصادی است، این زمین شوی صنعتی با افزایش سرعت شستشو و کاهش مصرف آب و مواد شوینده  نظافتی بی قید و شرط را برای محیط به ارمغان آورده و در برابر هر نوع تکثیر بیماری و ویروس و باکتری افراد را واکسینه می کند،  در ادامه برخی از عوامل موثر در قیمت کفشوی صنعتی و شرایط متفاوت سطوح تشریح خواهد شد که با دانش کافی در رابطه با انواع کفشوی صنعتی و سطح تحت نظافت می توان مقرون به صرفه ترین دستگاه کفشوی را انتخاب نمود.

ویژگی های تاثیرگذار در قیمت کفشوی صنعتی

 در انتخاب دستگاه اسکرابر مناسب می بایست عوامل محیطی مکان تحت شستشو را در نظر گرفت. اما این مورد تنها عامل تاثیرگذار در خرید اسکرابر نیست و عوامل متفاوتی در قیمت دستگاه اسکرابر و فروش اسکرابر موثر می باشد که بسته به نوع محیط تحت شستشو،  می توان بهترین دستگاه کف شوی را انتخاب نمود. دستگاه اسکرابر در صورتی که صحیح انتخاب شود، پس از گذشت مدت زمانی سودآوری خواهد داشت. موارد اثرگذار بر قیمت کفشوی عبارت اند از:

کشور سازنده و برند

یکی از مهم ترین پارامتر های موثر در قیمت هر محصولی برند سازنده آن محصول می باشد. بیشتر دستگاه های موجود، محصول برند اصلی می باشند اما قطعات این دستگاه ها در کشور های دیگر مونتاژ می شود. مونتاژ دستگاه از کیفیت عملکرد و قیمت آن می کاهد. به همین دلیل دستگاه هایی که با برند اصلی و در کشور مبدا برند ساخته می شوند، از کیفیت بالاتری برخوردارند اما ممکن است قیمت آن ها در مقایسه با ماشین اسکرابر مونتاژ شده بالاتر باشد. دستگاه های اسکرابر برند comac که از مطرح ترین برند های اروپایی می باشد، از با کیفیت ترین و شناخته ترین کف شوی های ساخته شده در کشور ایتالیا می باشند.

نحوه هدایت

 به طور کلی دستگاه کفشوی از لحاظ نوع هدایت به دو دسته کفشوی دستی و سرنشین دار تقسیم می شود. اسکرابر دستی برای شستشوی سطوح هموار در اماکن کوچک و یا اماکنی با وجود موانع مناسب می باشد. از کف شوی سرنشین دار نیز می توان به منظور شستشوی سطوح وسیع استفاده نمود. دستگاه های اسکرابر خودرویی از مخازن بزرگتری برخوردارند و طراحی پیشرفته تر این نوع کفشوی موجب افزایش قیمت آن نسبت به اسکرابر دستی می شود. با توجه به ویژگی های سطوح و مساحت تحت نظافت، می توان مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه را انتخاب نمود.

تنوع قیمت اسکرابر ها و زمین شوی های صنعتی دستی و سرنشین دار

 کیفیت ساخت و کاربری

 انواع متفاوتی از دستگاه اسکرابر با طراحی های گوناگون وجود دارند. کیفیت طراحی و ساخت در قیمت اسکرابر تاثیر گذار است. بهترین نوع طراحی دستگاه کفشوی ، طراحی فشرده این دستگاه می باشد. هرچه طراحی آن فشرده تر باشد، عبور دستگاه از نواحی متفاوت ساده تر خواهد بود. همچنین طراحی با کیفیت و ارگونومیک سهولت کاربری را به همراه خواهد داشت. طراحی فشرده زمین شوی های comac موجب بالاتر رفتن قیمت و بهبود سهولت کاربری خواهد شد. همچنین کفشوی باتری دار نسبت به مدل های برقی قیمت بالاتری دارند.  

باتری و سیستم جلوبرنده

یکی  از مهم ترین عواملی که در قیمت اسکرابر تاثیر گذار است، وجود باتری در داخل دستگاه می باشد. حرکت دستگاه کفشوی صنعتی اگر با استفاده از انرژی الکتریکی باشد، به دو دسته تامین انرژی با کابل و از طریق برق و تامین انرژی با باتری است. در صورتی که دستگاه کفشوی باتری دار باشد، هزینه باتری به قیمت اسکرابر اضافه خواهد شد. به همین ترتیب قیمت اسکرابر باتری دار بالاتر از مدل های کابلی می باشد. استفاده از کفشوی باتری دار برای شستشوی اماکنی که دسترسی مناسب به پریز برق ندارند و یا وجود کابل بر روی زمین در تردد مشکل یا خطر ایجاد می کند، مناسب است.

لیست قیمت اسکرابر های صنعتی ابراهیم
نوع مدل تصویر مشخصات فنی دستگاه قیمت
پهنای نظافت (میلیمتر) ظرفیت مخزن (لیتر) کارایی تئوری (مترمربع بر ساعت) فشار برس (کیلوگرم)
اسکرابر دستی Vispa XS


280 4 900 10 تماس بگیرید
Abila 50 B


510 54 1750 23 تماس بگیرید
Abila 50 E


510 54 1750 23 تماس بگیرید
Antea 50 BTS


500 60 1750 23 تماس بگیرید
اسکرابر سرنشین دار Inova 100BM


1000 125 6000 45 تماس بگیرید
Optima 85 B


850 160 5500 85 تماس بگیرید

برای دریافت قیمت اسکرابر و مشاوره خرید تجهیزات نظافتی مکانیزه با ما در تماس باشید ۸۸۹۹۹۳۰۰-۰۲۱