مبل شوی - Carpet Cleaner

سطح فرش و موکت همواره بدلیل ایجاد انواع آلودگی بر روی آن ها نیازمند شست و شو هستند. شستشوی عمیق و موثر آن ها، نیازمند استفاده از دستگاه فرش شوی به دستگاهی اطلاق می شود که با بکارگیری برس خود، آلودگی های عمق الیاف فرش بیرون کشیده و با این کار طول عمر فرش و موکت و بل را افزایش می دهد نیز این دستگاه نظافت صنعتی در برخی از موارد برای نظافت سطوحی سختی راه پله ها مورد کاربرد قرار می گیرد.

انتخاب دستگاه فرش شوی مناسب

گزینش دستگاه فرش شوی، نیازمند به توجه برخی نکات مهم و اساسی است. با رعایت آن ها، منجی به زیباسازی مکان های عمومی همچون سالن های همایش یا محیط های تجاری و اداری و مسکونی می گردد و در طی آن بهداشت محیط را نیز تضمین می کند. 
توجه به نیاز کاربر خدماتی خرید یک دستگاه سریع و با عملکرد آسان یا دستگاهی همگام با تکنولوژی روز دنیا
حذف سریع و با قدرت آلودگی های ماندگار در بافت الیاف  
آموزش مناسب و اصولی توسط شرکت ارائه دهنده

قابلیت های دستگاه فرش شویی

برای بهره مندی از یک دستگاه فرش شوی مناسب ضروری است که برخی از نکات را در نظر داشت که در این بخش به آن پرداخته می شود.

قدرت مکش

از مهم ترین ویژگی هایی که یک دستگاه فرش شور و موکت شوی برخورداری آن به قدرت مکش بالا است. وظیفه فرش شوی مکش بلافاصله آب آلوده بعد از اتمام نظافت می باشد و این کار هر چه سریع تر صورت گیرد منجر به خشک شدن الیاف درونی موکت و فرش می گردد و در افزایش طول عمر موکت و قالی امری موثر محسوب می شود.

وزن و ابعاد

وزن و ابعاد در دستگاه فرش شوی از اصول اساسی انتخاب این دستگاه نظافت صنعتی به شمار می رود. سبک بودن موکت شوی، در حمل و استفاده آسان آن نقش مهمی را ایفا می کند و میزان ابعاد دستگاه نیز می توان در بهبود عملکرد کاربر خدماتی و عبور و مرور در راهرو های باریک موثر باشد.

منبع تغذیه

دستگاه موکت شور مجهز به کابل برق به عنوان منبع تغذیه می باشد که همین خصوصیت منجر  شده که وزن سبکی داشته باشد به همین دلیل نوع کابلی این دستگاه در مقایسه با مدل باطری دار آن بسیار پرکاربردتر و مناسب استفاده کاربر می باشد.

قیمت دستگاه فرش شوی

قیمت دستگاه قالیشویی بسیار مقوله مهمی در گزینش این دستگاه مکانیزه نظافتی به نظر می رسد به طوری که هم باید باکیفیت و هم مقرون به صرفه باشد.

مخازن آب

از ویژگی های موکت شوی برخورداری از مخزن مجزا برای نگهداری آب تمیز و کثیف با ظرفیت استاندار و دارای وسعت زیاد می باشد، بالا بودن ظرفیت مخزن نیاز به پر و خالی نمودن را از میان می برد و در وقت افراد صرفه جویی قابل توجهی می دهد.

فیلتر شناور توپی 

جهت جلوگیری از نفوذ آب و کف جمع آوری شده توسط سامانه، موتور وکیوم در داخل دستگاه فرش شور، مجهز شده است به فیلتر Air STOP . این فیلتر از یک شناور توپی و در پوش پلاستیکی تشکیل شده است که مانع ورود کف و آب به داخل موتور وکیوم و  آسیب رسیدن به آن می گردد. نحوه کار این شناور توپی به گونه ایمی باشد که با بالا آمدن سطح کف در سامانه مکنده ، شناور توپی نیز با بالا آمدن فضا را برای نفوذ کف و فوم به داخل موتور وکیوم بسته و کف و مواد جمع آوری شده را به سمت مخزن آب کثیف هدایت می کند . این کار باعث جلوگیری از اسیب های احتمالی و هم چنین افزایش طول عمر دستگاه می گردد.

کمپرسور و سامانه مکش 

فوم و کف مصرفی دستگاه توسط کمپرسور موجود در داخل آن تأمین می گردد . کمپرسور کف با غلضت بالا (فوم خشک و خامه ای شکل ) را تولید کرده و دارای درجه ی تنظیم میزان فوم خروجی از دستگاه می باشد. موتور مکش 2 مرحله ای جهت حذف سریع کف و فوم از سطح پارچه مبل و یا فرش و موکت می گردد. که این سامانه با مکش فوق العاده به گونه ای عمل می کند تا سطح پس از شستشوی توسط دستگاه CARPET کاملاً خشک می باشد. 

انواع مبل شوی شرکت اتحاد صنعت

مرتب سازی براساس :

دسترسی سریع به محصولات