یک سوییپر خوب چه ویژگی ها و مزایایی دارند

برای نظافت و جمع اوری آلاینده ها در محیط های صنعتی و غیر صنعتی و یک محیط کاملا بهداشتی به طور قطع یک سوییپر می تواند بسیار موثر واقع شود زیرا که بر سطح ارتقای سلامت تاثیر بسیار زیادی خواهند داشت اگر در یک محیط به صورت دائم زباله و حتی گرد و خاک و آلاینده ها انباشته باشد در مدت زمان تبدیل به میکروارگانیسم های خطرناک تبدیل خواهند شد و بر نقش بیسار منفی را بر روی سلام افراد جامعه ایفاء می کنند. که برای حل این ناکارآمدی در جمع آوری این مواد بیماری زا و گاهی خطرناک باید یک سری اقدامات پیشگیرانه را در نظر بگیرید که یکی از آن ها خریداری و تهیه یک دستگاه نظافت صنعتی مانند جاروی محوطه است که قدرت مانور بسیار بالایی در زمینه جاروب کردن محوطه ها را دارند زیرا استفاده از تجهیزات نظافت سنتی مانند جارو و خاک انداز و یا فرغون به هیچ وجه کارآمد نخواهد بود و مشکلات عدیده ای را برای نیروهای خدماتی بوجود خواهد آورد.

جاروی محوطه

 

 

عملکرد اساسی سوییپر ها چگونه است ؟

یکی از مسائلی که موجب ابداع سوییپر یا جاروی محوطه شد. مشکلات استفاده از روشهای قدیمی بود که بسیار طاقت فرسا و گاهی نیازمند یک تیم از نیروهای خدماتی و انسانی بود که بوسیله این جاروب خیابانی شما فقط نیازمند یک اپراتور خواهید بود و حتی در مدت زمان بسیار کمی یک مساحت بسیار بزرگ و وسیع را با استاندارد بسیار بالایی تمیز خواهید کرد. در اصل این جاوهای صنعتی با الهام از عملکرد جاروها طراحی و ساخته شده اند که برای انتقال گرد و خاک و زباله به داخل مخزن خود از برس های کناری استفاده می کنند که این برسها وظیفه انتقال این مواد را به داخل مخازن را بر عهده داشته و محیط را کاملا تمیز می کند. مکانیزم این جاروهای شهری بسیار ساده است که می تواند آلاینده ها را به قسمت میانی مخزن هدایت کرده و به یک جای دیگر انتقال داد.

 

جاروی محوطه

سویپر صنعتی و سیستم های کنترل کننده گرد و غبار در آنها :

این سوییپر صنعتی داری ویژگی های منحصر بفردی هستند از جمله سیستم کنترل گرد و غبار  و طراحی انوگومیک  جهت سلامت کارکنان و اپراتورها و همچنین دارای یک کابین محافظ برای فصل گرما و یا فصل بارندگی و زمستان است که از رانندگان در این مواقع محافظت می کنند و در برخی از مدل ها مجهز به سیستم تهویه و یا گرمایشی و سرمایشی نیز هستند ولی در اصل مکنیزم کار آن کاملا مشابه کار جارو کشیدن است ولی در بعضی از مدل ها دارای سیستم آب پاشی جهت پیشگیری از ایجاد گرد و خاک در هنگام کار نظافت صنعتی هستند. به طور کلی این دستگاها دارای محبوبیت ویژه ای در بازارهای جهانی هستند و در همه صنایع قابل استفاده می باشند.

 

 

در دسترس بودن قطعات یدکی این سوییپر در کشورهای دارای نمایندگی :سوییپر

در ساخت سویپرهای جدید صنعتی سعی شده است که بجای قطعات مکانیکی ، بیشتر از قطعه هایی استفاده شود که الکتریکی هستند که کمتر نیازمند تعمی و نگهداری باشند ولی اگر چنانچه هر گونه مشکلی از لحاظ قطعات برای این تجهیزات پیش بیاید، براحتی در همه کشورهای دارای نمایندگی قابل دسترسی هستند و تیم کارشناسان می توانند در این زمینه اقدامات سریع را انجام دهند. زیرا بحث تامین قطعات بویژه قطعات مصرفی بسیار ضروری و حیاتی است و چنانچه قابل دسترس نباشند مشکلات و هزینه های بسیار زیادی را برای خریداران بوجود می آورد و به طور کلی می توان گفت که روند کار نظافت صنعتی بویژه در اماکنی با وسعت بالا به مشکل برمی خورد و موجب انباشته شدن زباله ها و سایر آلودگی های محیطی خواهد شد که سلامت افراد جامعه و کارکنان آن محیط را در معرض خطر قرار میدهد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: