مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کاربرد جارو برقی آب و خاک در نظافت هتل ها و مراکز خدماتی

نظافت مراکز خدماتی و هتل ها به علت داشتن تعداد زیاد اتاق ها راهرو ها میتواند فرایندی زمان بر و پر هزینه برای این مراکز تلقی شود. از این رو بکار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه همچون جارو برقی آب و خاک صنعتی میتواند راه حلی مناسب و بهینه جهت جمع آوری مواد و آلودگی های ریز و درشت از محیط باشد. این دستگاه نظافت صنعتی با توانایی جمع آوری ضایعات و مواد آلوده آب و خاک کیفیت نظافت مطلوبی را ارائه خواهد داد.

استفاده از جارو برقی آب و خاک میتواند به میزان زیادی از نیاز شما برای تجهیزات و روش های مختلف برای جمع آوری مواد آلوده از محیط جلوگیری کرده و به تنهایی فرآیند نظافت را با کیفیت بسیار بالا به انجام برساند. حفظ نظافت در هتل ها و مراکز خدماتی برای کسب رضایتمندی مشتریان و مراجعین از اهمیت بالایی برخوردار بوده و یکی از استاندارد های مدیریتی چنین مراکزی است. استفاده از جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی در نظافت بخش های مختلف مراکز تجاری و خدماتی میتواند از اتلاف زمان، هزینه و نیروی لازم برای انجام نظافت چنین مکان هایی جلوگیری نماید.

اهمیت استفاده از جارو برقی آب و خاک در نظافت مراکز خدماتی، تجاری و هتل ها

کاربرد جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتیکاربرد تجهیزات مکانیزه نظافت در فرایند نظافت محیط های وسیع همچون مراکز تجاری و خدماتی افزایش سرعت و کیفیت بالای نظافت را به همراه خواهد داشت. جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی با قابلیت مکش انواع آلودگی ها و جمع آوری مواد زائد از محیط، میتوانند در بخش های مختلف این مراکز مورد استفاده قرار گیرند. تنوع تولید و طراحی این جارو برقی ها امکان جمع آوری انواع آلودگی های مایع و جامد را برای این دستگاه امکان پذیر کرده و با استفاده از آن میتوانید هر نوع آلودگی ای را به طور کامل از محیط جمع آوری نمایید. به این ترتیب کار نیروی خدماتی سرعت گرفته و نیاز به صرف زمان زیادی برای جمع آوری آلودگی های گوناگون نخواهد داشت.

کیفیت نظافت راهرو ها و اتاق ها در هتل ها و مراکز تجاری و خدمات رضایتمندی مراجعین را به همراه داشته و کاربرد تجهیزاتی همچون جاروبرقی های آب و خاک میتواند این کیفیت در نظافت را فراهم آورد. به کار گیری این جارو برقی ها مزایای بسیاری برای صاحبان چنین مراکز تجاری و خدماتی به همراه خواهد داشت.

جارو برقی آب و خاکجابروبرقی آب و خاک

جارو برقی های صنعتی با توانایی مواد و آلودگی های مایع و جامع از جمله تجهیزات مناسب جمع آوری انواع آلودگی ها در محیط های تجاری، اداری و خدماتی محسوب می شوند. این دستگاه به یک موتور مکنده قدرتمند مجهز بوده و با استفاده از پارویی مناسب امکان دسترسی به محیط های مختلف را برای نیروی خدماتی فراهم می آورد. جاروبرقی های نیمه صنعتی را میتوان برای حفظ نظافت، جمع آوری آلودگی ها مایع و جامد از اتاق ها، راهرو ها، سالن ها و یا انواع سطوح سنگی یا مفرش شده مورد استفاده قرار داد.

 

مزایای استفاده از جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی در هتل ها

استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه به طور کلی مزایای بسیاری برای مشاغل و مراکز تجاری و خدماتی به همراه خواهد داشت. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

جاروبرقی جمع آوری انواع آلودگی های آب و خاک

مکش کامل انواع آلودگی ها

جارو برقی های آب و خاک ، توانایی بالایی در مکش انواع آلودگی های زیر و درشت داشته و کیفیت نظافت بسیار بالایی برجای خواهند گذاشت. جمع آوری مایعات و آلودگی های روغنی ریخته شده بر سطوح از اصلی ترین دلایل کار آمدی این دستگاه نظافت مکانیزه در محیط های تجاری و خدماتی است. این دسته از جارو برقی های صنعتی یا نیمه صنعتی را میتوان برای مدت نسبتا طولانی ای در محیط به کار گرفت و از قدرت مکش مناسب آن برای جمع آوری انواع آلودگی ها استفاده نمود.

حجم مناسب مخزن و محفظه نگهدارنده آلودگی

مجهز بودن جارو برقی های آب و خاک به مخزن با حجم بالا، این دستگاه را قادر میسازد تا حجم زیادی از آلودگی ها را به راحتی جمع آوری کرده و نیازی به تخلیه مداوم مخزن آلودگی ها برای ادامه نظافت نداشته باشید. جنس مناسب بدنه این جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی این تجهیزات نظافتی را در برابر نگهداری آلودگی های گوناگون مقاوم نموده و از خوردگی و خرابی بدنه و محفظه دستگاه محافظت می نماید.

قدرت مکش مطلوب دستگاه جارو برقی آب و خاک

دستگاه جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی با داشتن موتور مکنده پر قدرت، توانایی مکش آلودگی ها را از نقاط غیر قابل دسترسی برای کاربران را امکان پذیر نموده و کیفیت نظافت را به میزان زیادی افزایش میدهد.

فیلتراسیون قدرتمند دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی

در انواع جارو برقی های آب و خاک صنعتی و نیمه صنعتی بدون در نظر داشتن نوع کاربری آنها، سیستم فیلتراسیون قدرتمندی تعبیه شده که از خروج آلودگی ها و گرد و غبار جمع آوری شده، به محیط به طور موثری جلوگیری مینماید. این سیستم فیلتراسیون به شکل های مختلفی طراحی شده و کارایی نظافت دستگاه و کیفیت هوای خارج شده از سامانه مکنده را به میزان چشمگیری افزایش میدهد.

جاروبرقی نظافت هتل و مراکز خدماتی

میزان صدای پایین

جاروبرقی های آب و خاک ، از میزان صدای بسیار پایینی برخوردارند. این میزان کم حجم صدا این دستگاه نظافت مکانیزه را در انجام نظافت محیط هایی که نسبت به سر و صدا حساس هستند مناسب مینماید. از جمله محیط هایی که نسبت به سر و صدا و آلودگی های صوتی حساس هستند، میتوان به هتل ها، بیمارستان ها، آسایشگاه سالمندان، ادارات و مراکز آموزشی اشاره داشت. کاربرد این دستگاه نظافت مکانیزه صنعتی در چنین محیط هایی علاوه بر برقراری سکوت و آرامش محیط، کیفیت نظافت مطلوب محیط را نیز فراهم می آورد.


به کارگیری تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه صنعتی همچون جارو برقی های صنعتی و نیمه صنعتی علاوه بر برقراری و حفظ نظافت محیط های تجاری، خدماتی و اداری در کاهش هزینه ها، زمان و انرژی لازم برای نظافت چنین محیط هایی تاثیر گذاری بالایی دارد. شرکت اتحاد صنعتی صدرا ارائه دهنده تجهیزات نظافت صنعتی با ارائه جاروبرقی های آب و خاک Comac میتواند در حفظ نظافت محیط های اداری و تجاری خدمات مطلوبی ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *