شستشوی صندلی های وسایل نقلیه با استفاده از دستگاه فرش و مبل شوی

۱۸ فروردین ۱۳۹۸

وسایل نقلیه عمومی همانند اتوبوس ها، قطار ها و هواپیما ها، نقش مهمی و کلیدی در جا به جایی حجم بالایی از مسافران از جا به جایی دیگر دارند. تجهیزات به کار رفته در این وسایل نقلیه که بسته به نوع ساختار و کلاس وسیله نقلیه شامل صندلی ها و مبلمان می باشند به واسطه استفاده های مستمر مسافران آلوده و کثیف می شوند. مسلما سیدگی به ظاهر عمومی سالن های اتوبوس، قطار و هواپیما به منظور احترام به مسافران و فراهم نمودن اوقات آرام بخش در طول زمان سفر از اهیمت ویژه ای برخوردار بوده و نقش به سزایی در سود آوری و افزایش بهره وری این دسته از کسب و کار ها ایفا می نماید. با توجه به تعدد صندلی ها و ساختار فشرده سالن ها در وسایل نقلیه ای چون هواپیما ها، قطار ها و اتوبوس ها، شستشو و نظافت صندلی ها با استفاده از شیوه های سنمتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی که با هدف تسهیل و تسریع در فرآیند نظافت طراحی و تولید شده اند همانند دستگاه فرش و مبل شوی ، راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و نظافت با کیفیت صندلی ها می باشد.

 

ساز و کار دستگاه فرش و مبل شوی

فرش و مبل شوی صنعتیدستگاه فرش و مبل شوی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح صندلی ها و مبلمان ها می باشد. با توجه به اینکه روکش اغلب صندلی ها و مبلمان ها از نوع منسوجات می باشد مسلما شستشو و نظافت آنها چالش بر انگیز بوده و نیازمند ابزار خاص می باشد. دستگاه فرش و مبل شوی به واسطه ساختار ویژه و مهندسی شده ضمن اینکه از پاشش فوم برای شستشو و حذف آلاینده ها استفاده می نماید، به واسطه تجهیز به موتور مکنده قدرتمند، با مکش کامل آب و فوم از روی سطح مبلمان ها و صندلی ها مانع از نفوذ آنها به داخل سطوح زیرین منسوجات شده و در نتیجه ضمن حذف کامل آلاینده ها زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. دستگاه فرش و مبل شوی به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. سری های متنوع همراه با دستگاه فرش شوی صنعتی موجب سهولت در نظافت بخش های مختلف می گردد.

 

مزایای استفاده از دستگاه مبل شور

فرش و موکت شویمسلما شستشو و نظافت فضای داخلی وسایل نقلیه با توجه به ساختار آنها با استفاده از شیوه های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد. ضمن اینکه استفاده از شیوه های سنتی نمی تواند از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد. این در حالی است که دستگاه های فرش و مبل شوی با هدف تسهیل و تسریع در شستشو و نظافت صندلی ها و فضای داخلی وسایل نقلیه و با توجه به ساختار این فضا طراحی و تولید شده اند. به عبارت دیگر دستگاه فرش ومبل شوی دارای ابعاد و ساختار فشرده ای بوده و این رو به راحتی قابل جا به جایی و حمل و نقل در این فضا ها می باشد. از سوی دیگر شستشو و حذف آلاینده هابا استفاده از شیوه های سنتی به واسطه بافت نرم و متخلل روکش صندلی ها موجب نفوذ آب و مایعات به بخش های زیرین می گردد. در نتیجه صندلی ها کاملا خیس شده و زمان بسیار طولانی برای خشک شدن آنها نیاز می باشد. این در حالی است که دستگاه های فرش و کمبل شوی به واسطه داشتن سیستم مکنده با مکش آب و مایعات آلوده از داخلی ترین سطوح، مانع از ماندگاری و تجمع آلودگی ها و مایعات شده و ضمن ارائه نظافتی با کیفیت تر، زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد مسلما ارائه هر چه بهتر خدمات و فراهم نمدن محیطی تمیز و آراسته نقش بسزایی در رضایت مشتریان و افزایش میزان تمایل آنها به مراجعه مجدد در سفر های بعدی داشته و همین امر افزایش سود آوری و بهره وری کسب و کار را در پی خواهد داشت.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: