کاربرد جارو برقی سطلی در مراکز کارواش

در مراکز کارواش، خدمات متنوعی به منظور جلب رضایت مشتریان ارائه می گردد یکی از این خدمات انجام نظافت بخش های داخلی خودرو می باشد که در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرند. با توجه به لزوم انجام عملیات نظافت خودرو در مدت زمان کوتاه و ارائه خدمات سریعتر، در مراکز کارواش انواع تجهیزات مدرن نظافتی بکار گرفته می شوند. یکی از این تجهیزات، دستگاه های جارو برقی سطلی هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد استفاده از این دستگاه ها در مراکز کارواش بسیار مقرون به صرفه می باشد.


انتخاب جاروبرقی مناسب برای کارواش

با انتخاب یک جاروبرقی مناسب با حیطه کاری و میزان مصرف روزانه می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی به عمل آورد. از جمله این هزینه ها می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری از دستگاه باشد. در صورت انتخاب نادرست یک دستگاه جاروبرقی، راندمان عملیاتی نظافت در حالت نامطلوبی قرار گرفته و دستگاه سریعتر دچار خرابی و آسیب می شود. دستگاه های جارو برقی سطلی برترین انتخاب برای جاروبرقی کارواشی می باشند. این تجهیزات مجهز به مخازن بزرگ بوده و از سطح قیلتراسیون بالایی بهره می برند. از طرفی دارای ساختاری ساده با بدنه ای مقاوم هستند که در هر شرایط کاری مقاوم می باشد.

لوازم جانبی جاروبرقی کارواشی

دستگاه های جارو برقی سطلی با انواع و اقسام لوازم جانبی عرضه می گردند که فرآیند نظافت با استفاده از این لوازم بسیار سهولت یافته است. این لوازم شامل انواع نازل های کاربردی می باشند که جهت نظافت بخش های مختلف خودرو همچون قسمت های زیرین صندلی ها، درزها و شیارها و قسمت های داخلی موتور می توان از آنها بهره جست. به کمک لوازم جانبی جارو برقی سطلی می توان از باقی ماندن آلودگی ها و گرد و غبار در اتاقک خودرو جلوگیری به عمل آورد و به دنبال آن هوای مطبوعی را درون اتاقک خودرو ایجاد کرد. همچنین به کمک این لوازم می توان از نفوذ بیش از حد گرد و خاک به موتور اتومبیل نیز جلوگیری به عمل آورد.

استفاده از جاروبرقی در مراکز کارواش

استفاده از جاروبرقی در مراکز کارواش

نگهداری از جارو برقی سطلی

از آنجا که دستگاه جارو برقی سطلی کاربرد فراوانی در مراکز کارواش دارد، با حفظ و نگهداری از آن می توان سبب افزایش طول عمر دستگاه شد. لذا با دقت و بازبینی منظم بخش های اصلی جاروبرقی صنعتی می توان اصول نگهداری از این دستگاه را به خوبی راعایت نمود.

بازبینی خرطومی

آسیب به خرطومی امری اجتناب ناپذیر است زیرا همواره کاربر مجبور به کشیدن لوله خرطومی به منظور دستیابی به بخش های دست نیافتنی می باشد. خرطومی مکش در دستگاه جاروبرقی از اهمیت بالایی برخوردار است و به منظور مکش بهینه آلودگی ها از سطوح، لازم است تمامی بخش های خرطومی، سالم و بدون آسیب باشند.

تعویض و نظافت فیلتر

فیلتر در دستگاه های جاروبرقی به منظور جلوگیری از بازگشت آلاینده ها به سطوح، تعیبیه می گردد. به منظور بهبود عملکرد جارو برقی سطلی نظافت فیلتر و در مواقع لزوم تعویض آن امری ضروری می باشد. اما از آنجا که فیلتر معمولا در بخش زیرین موتور مکنده جاروبرقی قرار دارد، امر نظافت و یا تعویض فیلتر باید با رعایت اصول ایمنی صورت گیرد تا از آسیب به سایر قسمت های جاروبرقی جلوگیری به عمل آید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: