مقالات آموزشی نظافت صنعتی

چه زمانی از سوییپر صنعتی سرنشین دار در نظافت محیط کار استفاده کنیم؟

حفظ نظافت در محیط های تجاری، خدماتی و صنعتی یکی از با اهمیت ترین موضوعات میباشد. این موضوع نه تنها ظاهر تمیزی برای فضای کاری شما به همراه دارد، بلکه باعث ارتقا سلامت کارمندان شما نیز می گردد. از این رو کاربرد تجهیزات نظافت مناسب یکی از ملزومات حفظ نظافت محیط صنایع، مراکز تجاری و خدماتی به حساب می آید. ممکن است کاربرد تجهیزاتی همچون تی، مواد شوینده و ابزار هایی این چنین برای نظافت بخش های کوچک مجموعه های صنعتی مناسب باشد، اما نظافت محیط های بزرگ و وسیع در این مجتمع های صنعتی و تجاری، به تجهیزات کارآمد تری نیاز دارد. دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار از جمله تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی است که در راستای کسب کیفیت مطلوب و سرعت بالای نظافت محوطه صنایع و مجموعه های تجاری و خدماتی کارآیی بسیاری خواهد داشت.

مزایای کاربرد سوییپر صنعتی سرنشین دار

سوییپر صنعتی سرنشین داردستگاه سویپر صنعتی سرنشین دار با افزایش سرعت و کیفیت نظافت، فرایند بهینه نظافت محیط های صنعتی را ارائه میدهد. از سوی دیگر کاهش زمان و انرژی لازم برای نظافت، میتواند به میزان زیادی در افزایش بهره وری از نیروی خدماتی تاثیر گذار باشد. دستگاه جاروی شهری یا سوییپر ، با مجهز بودن به برس های چرخشی میتواند آلودگی ها و ذرات ریز و درشت را به راحتی از محیط های صنعتی و خدماتی جمع آوری کرده و کیفیت بالایی از نظافت در محیط برجای بگذارد. مخزن جمع آوری زباله با حجم بالا در دستگاه سوییپر صنعتی امکان جمع آوری مقدار زیادی ذرات و مواد زائد را برای نیروی خدمات فراهم آورده و نظافت بخش گسترده ای را برای آنها امکان پذیر می نماید.

چه زمانی از سوییپر صنعتی سرنشین دار استفاده کنیم؟

دستگاه نظافت مکانیزه سویپر صنعتی سرنشین دار با داشتن مزایای کاربری فراوان یکی از متداول ترین تجهیزات مورد استفاده در نظافت محوطه های وسیع صنایع و مجموعه های تجاری است. دانستن اینکه چه زمانی از سوییپر های سرنشین دار در محیط صنعتی خود استفاده نمایید میتواند به میزان زیادی در افزایش سرعت و کیفیت فرایند نظافت تاثیر گذار باشد.

کاربرد سویپر صنعتی در محیط های وسیع

جمع آوری ذرات و آلودگی ها با جاروی شهریقطعا با توضیحات ارائه شده یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار ، گستردگی سطح مورد نظافت است. دستگاه جاروی شهری سرنشین دار با توانایی نظافت ۶ تا ۸ هزار متر مربع در ساعت یکی از کارآمد ترین تجهیزات نظافت مکانیزه در محیط ها و مجموعه های تجاری و صنعتی می باشد. به کار گیری این دستگاه میتواند از اتلاف زمان و انرژی نیروی خدماتی به میزان زیادی جلوگیری کرده و کیفیت نظافت محوطه را به طور چشمگیر افزایش دهد. نظافت ۶ هزار متر مربع محوطه میتواند به چندین نیروی خدماتی را برای چندین ساعت کار مداوم نیاز داشته باید، در حالی که با استفاده از سوییپر صنعتی سرنشین دار همین مقدار سطح در مدت بسیار کمتر و تنها با یک کاربر قابل نظافت خواهد بود.

محوطه هایی همچون پارکینگ ها، راهرو های رو باز، بخش بارگیری، انبار ها و نقاطی از این قبیل با استفاده از جاروی شهری ، با سرعت بیشتر و در نتیجه کارایی بالاتر به صورت کاملا بهینه نظافت می شوند.

حساسیت جنس کفپوش ها

شاید مسئله پیش پا افتاده ای به نظر برسد اما توجه به نوع و جنس پوشش کف میتواند در انتخاب و استفاده از سوییپر صنعتی سرنشین دار موثر باشد. این دستگاه یک دستگاه کار سنگین محسوب می شود از این رو کاربرد آن در محیط های صنعتی و نظافت کفپوش آنها تاثیر گذاری بالایی دارد. تنوع جنس برس این دستگاه میتواند نظافت سطوح با سختی پایین همچون سطوح فرش شده، تا کفپوش های سرسخت بتنی را تضمین کند. از این رو استفاده از نوع برس مناسب در هنگام کاربرد دستگاه سویپر صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاربری ساده دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار

سهولت کاربری سوییپر صنعتیدر کارگاه هایی که نیروی خدماتی تازه کار حضور دارد همواره مسائل آموزش کاربری دستگاه ها و تجهیزات نظافت یکی از دغدغه های مدیران مرتبط بوده است. سویپر های صنعتی سرنشین دار با سهولت کاربری در نظافت محیط های گوناگون، میتوانند بدون نیاز به آموزش و یادگیری دشوار توسط افراد و نیروی کار تازه، مورد استفاده قرار گرفته و نظافت محیط صورت پذیرد. سادگی کاربرد و نگهداری این دستگاه مکانیزه سرعت نظافت را به میزان زیادی افزایش میدهد. از سوی دیگر هزینه های آموزش کاربری خاصی نداشته و کاربر میتواند به سرعت نحوه کار با دستگاه را فراگرفته و از آن در نظافت محیط سالن ها، انبار و یا پارکینگ صنایع و مجموعه های خدماتی و تجاری استفاده نماید.

انواع سویپر های صنعتی سرنشین دار

گستردگی بازه کاری جاروی شهری، نیاز به تنوع در طراحی و تولید این دستگاه مکانیزه نظافت دارد. ارائه انواع سوییپر های صنعتی سرنشین دار با ابعاد و طراحی های گوناگون، کاربرد این دستگاه در نظافت محیط های مختلف را امکان پذیر نموده است. این دستگاه در انواع باتری دار، برقی و دیزلی تولید و ارائه می شوند. سوییپر ها با داشتن این گستردگی و تنوع تولید در محیط های روباز و سرپوشیده قابل استفاده بوده و از دستگاه های سازگار با محیط زیست به حساب می آیند. کاربرد تجهیزات نظافت مکانیزه همچون سویپر های صنعتی سرنشین دار در فرایند نظافت محوطه های صنعتی و تجاری، علاوه بر حفظ کیفیت نظافت، ارتقا ایمنی و کارکرد افراد در این دسته محیط ها را امکان پذیر می نماید.

سوییپر سرنشین دار  CS110 D

سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی سرنشین دار مدل CS110 D و CS120 D از جمله سوییپر های صنعتی سرنشین دار با سوخت دیزل هستند. این دسته سویپر ها با داشتن مخزن جمع آوری زباله با حجم بالا و سرعت بالای نظافت از جمله موثر ترین تجهیزات نظافت مکانیزه کاربردی در محیط صنایع و بخش های رو باز در مجموعه های تجاری و خدماتی هستند. دستگاه جاروی شهری حجم مخزنی معادل ۴۰۰ لیتر داشته و با پهنای نظافت ۱۲۰ سانتی متری، امکان نظافت محیطی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع را برای کاربر فراهم می آورد. مجهز بودن به تکاننده الکتریکی فیلتر، خنک کننده روغن و سیستم هدایت هیدرولیک از جمله امکانات این دستگاه نظافت مکانیزه صنعتی می باشد. طراحی مطلوب و سادگی کارکرد و مانور پذیری بالای دستگاه، سوییپر صنعتی سرنشین دار CS110 و ۱۲۰ دیزلی را به یکی از پرفروش ترین و کارامد ترین تجهیزات نظافت مبدل نموده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *