مقالات آموزشی نظافت صنعتی

فرش و مبل شوی چیست و چه کاربردی دارد؟

کاربرد فرش و مبل شوی به عنوان دستگاه نظافت صنعتی بسیار زیاد می باشد. این دستگاه نظافت مکانیزه برای شستشوهای عمیق عاقلانه ترین گزینه محسوب می شود. با دستگاه فرش شوی و مبل شوی می توان انتظار گرده برداری از پارچه را داشت. برای تمیزکاری لایه های مرکزی و عمیق فرش، مبل و موکت کاربرد فرش و مبل شوی مثال زدنی است.

کاربرد فرش و مبل شوی
معرفی فرش و مبل شوی

معرفی فرش و مبل شوی

فرش و مبل شوی برای تمیزکاری تجهیزاتی که امکان شستشوی آن ها با آب و مواد شوینده به شکل سنتی وجود ندارد، به کار می رود. وسایلی چون صندلی خودرو، رویه صندلی های اداری و مبلمان، موکت و فرش با بهره گیری از کاربرد فرش و مبل شوی به صورت کاملا ویژه امکان پاکسازی مطابق با استانداردهای روز دنیا را دارا می باشد.

نحوه عملکرد و کاربرد فرش و مبل شوی

به کار بردن دستگاه موکت شوی بسیار آسان بوده و به همین علت کاربر خدماتی می توانند به سهولت با آن کار کند، این دستگاه از سیستم پاشش آب تشکیل شده به طوری که عملیات پاشش را همراه با مواد شوینده به انجام می رساند و این همزمانی در دو موضوع باعث شست و شوی مکانیزه با دستگاه توانمندی چون فرش و مبل شوی می شود. برس موکت شوی عمل شستشوی فرش و … را به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند و در پایان کار شستشو با بهره گیری از سیستم مکش به خشک نمودن سطح مورد نظر که می تواند شامل موکت، فرش و مبل باشد می پردازد به شکلی که ابتدا آب کثیف را جمع آوری می کند و در ادامه به مکش قابل توجهی برای خشک کردن سطح مورد نظر می پردازد.

مکان های مناسب استفاده از فرش و مبل شوی

کاربرد فرش شوی و مبل شوی برای نظافت صنعتی در بسیاری از مکان ها همچون سینما، دفاتر اداری، انجمن ها، آمفی تئاترها و… مناسب می باشد و در ضمن گفتنی است مراکز اقامتی و هتل ها از مهمترین مشتریان این دستگاه هستند، فرش و مبل شوی از قدرت قابل توجهی در نظافت برخوردار بوده و به شکل تمام صنعتی تولید شده است. بهره مندی از  این دستگاه برای یک شستشوی عمیق و با کیفیت توصیه می گردد.

همان طور که می دانید فرش و مبلمان بیشترین استفاده را در محیط منزل دارد و بافت این لوازم در نوع نخی، پارچه و … بوده و به همین علت محیط مناسبی برای ذخیره سازی آلودگی خواهند بود، شستشوی مستمر این لوازم باید همواره مورد توجه قرار گیرد. فرش و مبل شوی کاربرد چند منظوره دارد و از این روی می توان از آن استفاده های گوناگونی نمود و سطح و وضعیت بهداشت محیط را به میزان خارق العاده ای ارتقا بخشید.

 فرش شوی و مبل شوی برای شستن منسوجات نیز کارایی دارد ضمن این که می توان از آن برای تمیزکاری و شستشوی سطوحی نظیر اپوکسی، میز، سنگ، سرامیک، شیشه و … استفاده نمود.

فرش و مبل شوی برای نظافت و نظافت صنعتی در محیط های اداری، تجاری، مسکونی، دفاتر آموزشی، سالن های سینما، سالن همایش، کنفرانس، آمفی تئاتر، سالن تئاتر، مساجد، نمازخانه، محیط خودرو، سالن اجتماعات و … استفاده می شود. در واقع کلیه مکان هایی که در آن ها مبلمان، موکت، فرش، پرده، کوسن و سایر لوازم پارچه ای وجود دارد بهترین کاندیداهای بهره بردن از این دستگاه نظافت صنعتی خواهد بود.

کاربرد فرش و مبل شوی
معرفی فرش و مبل شوی

کاربرد فرش و مبل شوی

فرش و مبل شوی تنوع کاربردی زیادی را با خود به همراه دارد و برای شست و شوی سطوح مختلف نظیر کوسن، صندلی، فضای درونی خودرو، فرش، مبل، پرده و موکت استفاده می شود و با عملکرد مکش خود بخ خوبی می تواند مواد شوینده و آب اضافی را از میان تار و پود لوازم با قدرت مثال زدنی بیرون بکشد. دستگاه موکت شوی و مبل شوی پروسه شستشو و خشک کردن مبلمان ار به تنهایی صورت می دهد و برای زدودن انواع آلودگی ها از جمله آلودگی های مایع کاربرد آن به جد توصیه می شود، در واقع فرش شوی را می توان به عنوان گزینه مناسب برای آلودگی های رطوبتی از روی سایر سطوح پارچه ای و نخی برشمرد، فرش و مبل شوی بوی نامطبوع فضای منزل برطرف می نماید، علاوه بر آن آلودگی های بر جای مانده  روی الیاف را نیز پاکسازی می کند، برای کسب بهره وری و کاربری فرش و مبل شوی بهتر است از مواد شوینده مناسبی بهره مند شد زیرا شوینده نامناسب می توانند به بافت الیاف وسایلی همچون موکت، فرش، مبل و … آسیب جدی برسانند، بهره مندی از موکت شوی و فرش شوی و موکت شوی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود به طوری که تعداد نیروی خدماتی را کاهش و در هزینه ها صرفه جویی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *