نکاتی برای انتخاب بین انواع اسکرابر های صنعتی

با توجه به کاربرد های گسترده تجهیزات و ماشین آلات نظافت صنعتی، طراحی و تولید انواع اسکرابر های صنعتی باعث افزایش بهره وری از نیروی کار  و تسریع نظافت میگردد. اسکرابر ها در انواع دستی و سرنشین دار تولید میشوند. و شما با توجه به مساحت محوطه میتوانید انتخاب خود را از بین تنوع گسترده این دستگاه نظافتی انجام دهید. برای این که بدانید که نوع اسکرابری برای انجام نظافت محیط شما کارآمد بوده و میتواند نیاز شنا را برطرف نماید باید برخی نکات را در نظر بگیرید و با توجه به آنها زمین شوی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.  بدین ترتیب شما از متحمل شدن هزینه های اضافی برای نظافت مجموعه خود جلوگیری می نمایید.

سوار شدن یا سوار نشدن؟ مساله این است!

این همان چیزی است که ما در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم. در استفاده از انواع تجهیزات نظافت صنعتی مهم ترین نکته کاهش هزینه های نظافت است. با توجه به انواع اسکرابر های صنعتی با انتخاب دستگاه مناسب میتوانید علاوه بر کسب بهترین کیفیت نظافت، هزینه های آن را نیز کاهش دهید.

مقایسه پهنای نظافت انواع اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی و اسکرابرپهنای نظافت به عرض دستگاه اطلاق میشود. هرچه میزان آن بیشتر باشد، دستگاه در یک بار عبور از سطح بخش بیشتری را نظافت خواهد نمود. در پهنای نظافت دستگاه باید توجه داشته باشید که یک دستگاه عریض میتواند قابلیت مانور پذیری کمتری در محیط هایی با فضای کم داشته باشد. انواع اسکرابر های سرنشین دار با داشتن پهنای نظافت بیشتر، به نسبت زمین شوی های دستی صنعتی در نظافت محوطه های وسیع کارآمد تر می باشند. اما استفاده از اسکرابر های دستی در محیط های کم وسعت، به علت سهولت جابجایی و مانور پذیری رایج تر از زمین شوی های سرنشین دار است.

قدرت شویندگی اسکرابر های سرنشین دار

قدرت شویندگی و نظافت انواع دستگاه زمین شوی سرنشین دار یا اسکرابر صنعتی به نسبت اسکرابر های دستی، بسیار بیشتر است. از این رو به کار گیری این نوع زمین شوی صنعتی در انجام نظافت محوطه صنایع، کارآمد تر بوده و کیفیت نظافت مطلوب تری به جای میگذارد. فشار وارده و توان موتور برس زنی در اسکرابر های سرنشین دار به میزان زیادی بیشتر از اسکرابر های دستی بوده و میتوانند آلودگی ها را با کیفیت بهتری از سطوح جدا نمایند.

سهولت کار تجهیزات نظافت مکانیزه

سهولت جابجایی اسکرابر های صنعتی

انواع اسکرابر های صنعتی از قابلیت جابجایی بالایی برخوردارند. زمین شوی دستی با داشتن ابعاد مناسب به راحتی در بخش های مختلف توسط کاربر قابل هدایت است. در برخی از این تجهیزات نظافت مکانیزه دستگاه برای سهولت جابجایی بیشتر به موتور جلو برنده مجهز است تا کاربر بتواند به راحتی آن را در حین نظافت جابجا نماید. اغلب اسکرابر های سرنشین دار به صورت باتری دار ارائه میشوند تا کاربر حین هدایت دستگاه با مشکل مواجه نشود و بتواند به راحتی به نظافت محیط بپردازد.

 

استفاده از انواع اسکرابر صنعتی یا چند دستگاه به صورت همزمان

در برخی محیط ها به دلیل نوع کاربری و یا هزینه مورد نظر برای تهیه این دستگاه های نظافتی انتخاب دو دستگاه اسکرابر میتواند راه حل بهینه تری از نظافت ارائه دهد. شما میتوانید از دو یا چند مدل انواع دستگاه اسکرابر دستی یا سرنشین دار صنعتی برای افزایش سرعت نظافت استفاده کنید. توجه داشته باشید استفاده همزمان از این تجهیزات نظافتی به منظور اختصاص دو یا چند نیروی خدماتی برای انجام نظافت سطوح می باشد. بدین ترتیب شما میتوانید محیط یا طبقات بیشتری را در مجموعه در زمان کمتری نظافت نمایید.

سهولت نظافت محوطه های وسیع

استفاده از انواع زمین شوی یا اسکرابر سرنشین دار صنعتی میتواند باعث افزایش سرعت نظافت سطوح وسیع گردد. استفاده از این دستگاه های نظافت میتواد بهره وری از نیروی کار را افزایش دهد و افراد بتوانند سطوح بیشتری را در مدت زمان مشابه نظافت کرده و شستشو دهند.

مانور پذیری و سهولت حرکت در محیط های شلوغ

انواع اسکرابر ها و زمین شوی های سرنشین دار صنعتی با توجه به داشتن ابعاد بزرگ تر، نیاز به هدایت دقیق تری دارند. استفاده از انواع این تجهیزات نظافت صنعتی در محیط هایی که افراد حضور دارند دقت بیشتری نیاز دارد. به کار گیری اسکرابر های دستی در محیط های شلوغ و پر تردد میتواند بهینه تر بوده و ایمنی بیشتر نظافت تا تضمین نماید.

تاسکرابر دستی صنعتیوجه به مساحت مورد نظافت در انتخاب اسکرابر های صنعتی

اگر مساحت سطح کف شما خیلی بزرگ نیست و دستگاه اسکرابر شما توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، بهتر است از انواع اسکرابر های صنعتی دستی با قابلیت هدایت آسان استفاده کنید. در این صورت شما از تقبل هزینه های بالای نظافت پیشگیری نموده و در عین حال کیفیت مطلوب نظافت محوطه را نیز کسب خواهید نمود. اسکرابر های دستی به دلیل سهولت کاربری، برای استفاده افراد تازه کار مناسب بوده و نیاز به آموزش خاصی نخواهند داشت.

ایمنی و کنترل پذیری بیشتر اسکرابر های سرنشین دار

تجهیزات نظافت مکانیزه و زمین شوی های سرنشین دار، دارای ویژگی های ایمنی و کنترل هایی مانند هشدار دهنده حرکت معکوس و دکمه توقف اضطراری باشند. این تجهیزات میتوانند نسبت به اسکرابر های دستی دارای پیچیدگی بیشتری باشند.

 

در نهایت بهترین راه برای انتخاب بین اسکرابر های دستی یا سرنشین دار توجه به نوع کاربری و محیط مورد نظر شما برای نظافت است. با در نظر گرفتن این موارد میتوانید به راحتی از بین انواع اسکرابر های موجود دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن برای انجام نظافت در محیط های گوناگون صنعتی، تجاری، اداری و حتی خانگی استفاده نمایید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: