مقالات آموزشی نظافت صنعتی

اهمیت استفاده از دستگاه پلیشر صنعتی در مراکز تجاری

بسیاری از مجتمع های تجاری و ادارات از کفپوش های سنگ و سطوح براق استفاده نموده اند. استفاده مکرر از سطوح و تردد مراجعین و کارمندان در این محیط های باعث کاهش درخشندگی و جلای این کفپوش های سنگی میگردد. تجمع آلودگی در این سطوح میتواند از درخشندگی و کیفیت آنها کاسته و موجب بروز ترک و یا فرسودگی در آنها گردد. استفاده از دستگاه پلیشر صنعتی در چنین محیط هایی میتواند به میزان زیادی در حفظ و نگهداری و کیفیت و درخشندگی چنین سطوحی تاثیر گذار باشد. استفاده از پولشر میتواند به با از بین بردن ناهمواری ها در سطح سنگ و پوشش کف به میزان زیادی در کاهش صدمات وارده بر پوشش و احتمال تجمع آلودگی ها فرسودگی این سطوح را کاهش دهد و درخشندگی و نظافت با کیفیت بالایی را برای محیط به ارمغان آورد.

موارد استفاده و کاربرد دستگاه پلیشر صنعتی چیست

به کار گیری پلیشر در نظافت مرکز تجاریدستگاه پلیشر صنعتی برای سهولت درخشان نمودن سطوح کف در محیط هایی با پوشش چوب سخت، سنگ و سرامیک ها، تمیز کردن آنها یا از بین بردن ناهمواری های این سطوح استفاده می شود. به کارگیری این دستگاه نظافت صنعتی برای حفاظت از پوشش کف و جلوگیری از تجمع آلودگی، محافظت در برابر خوردگی، خراشیدگی و یا بروز ترک در سطح اهمیت بالایی داشته و کاربرد زیادی دارد. دستگاه پلیشر صنعتی با استفاده از فشار ایجاد شده توسط وزن موتور بر سطح و سرعت زیاد چرخش پد نظافت، آلودگی ها و آلاینده های عمیق سطوح را به راحتی از آن جدا نموده و در حذف ناهمواری های موجود در سطوح سنگی کارآمد باشد. به این ترتیب درخشندگی سطوح و براق شدن آن را برای راهرو ها و سالن های مجتمع های تجاری و اداری به همراه خواهد داشت.

ساز و کار دستگاه پلیشر صنعتی

دستگاه پولیشر صنعتی از موتور، برس چرخشی، دسته کنترلی تشکیل شده است. در برخی نمونه های این دستگاه مخزن و سامانه پاشش آب قرار گرفته است. پلیشر صنعتی با فشار بر سطح زمین که توسط وزن موتور قرار گرفته بر روی برس تامین می شود، به حذف آلودگی های عمقی، لایه برداری و درخشنده نمودن سطوح کف میپردازد. نحوه استفاده از دستگاه پولیشر بسیار آسان بوده و کاربران میتوانند به راحتی آن را برای نظافت و ایجاد درخشندگی و براق نمودن کفپوش های سنگی به کار ببرند.

مزایای کاربرد دستگاه پولیشر صنعتی در نظافت و براق نمودن سطوح

ویژگی ها و مزایای استفاده از پولیشر صنعتی

به کارگیری دستگاه پلیشر صنعتی در تمیز کردن و ایجاد درخشندگی پوشش کف در مراکز و مجتمع های تجاری و اداری مزایای بسیاری برای این مجموعه ها به همراه خواهد داشت.

تاثیر دستگاه پولیشر صنعتی در کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری

کاربرد دستگاه پولیشر در ایجاد درخشندگی و صیقلی کردن سطوح، با از بین بردن ترک ها، فرسودگی ها، ناهمواری ها و جلوگیری از تجمع آلودگی ها بر سطوح میتواند به میزان زیادی در کاهش هزینه های مراقبت و نگهداری سطوح تاثیر داشته باشد. استفاده از دستگاه پلیشر صنعتی همچنین احتمال بروز خطرات و حوادث ناشی از وجود این فرسودگی ها و ناهمواری ها در سطح را کاهش می دهد.

عدم نیاز به آموزش تخصصی کاربرد دستگاه پولیشر

سهولت استفاده و کاربرد دستگاه پلیشر صنعتی باعث می شود نیازی به آموزش تخصصی کاربر نباشد، تنها کافی است دستگاه را روشن شده و در مسیر و یا سطح مورد نظر جابجا گردد. با عدم نیاز به آموزش تخصصی این دستگاه کاربران میتوانند به آسانی طرز کار دستگاه پولیشر صنعتی را در مدت کوتاهی فرا گرفته و دستگاه را برای نظافت مورد استفاده قرار دهند.

کاهش مصرف آب و مواد شوینده را به همراه خواهد داشت

کاهش هزینه های نظافت و سهولت استفاده از دستگاه پلیشر صنعتیدستگاه پلیشر صنعتی به دلیل فشار بالای برس چرخشی و فشاری که برای نظافت و ایجاد درخشندگی سطوح بر سطح وارد میکند، میزان مصرف آب و ماده شوینده پایین بوده و سامانه پاشش مکانیزه و بهینه آن میتواند به میزان زیادی در کاهش مصرف آب تاثیر گذار باشد و هزینه های نظافت را کاهش دهد. همچنین با کاهش مصرف مواد شوینده شیمیایی در دستگاه پلیشر صنعتی، سازگاری آن با محیط زیست بیشتر خواهد بود.کاهش مصرف آب و مواد شوینده

طراحی ارگونومی و کاهش میزان خستگی کاربر

در طراحی دستگاه پولیشر صنعتی سعی بر راحتی و کاربری آسان آن توسط نیروی خدماتی صورت گرفته است. دسته هدایت قابل تنظیم دستگاه پولیشر به میزان زیادی در کاهش خستگی و بهبود شرایط جسمانی نیروی خدماتی تاثیرگذار باشد. سرعت بالای نظافت با دستگاه پلیشر، کاهش زمان نظافت و انرژی مصرفی کاربر را به همراه خواهد داشت و از خستگی آنان در هنگام نظافت جلوگیری می نماید.

کیفیت ساخت قطعات در دستگاه پلیشر صنعتی

استفاده از مواد و قطعات با کیفیت در ساخت پولیشر صنعتی باعث شده این دستگاه در محیط های مختلف و شرایط کاری سخت قابل به کارگیری باشد و در برابر خوردگی، ساییدگی و ضربه مقاوم باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *