مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مزیت کاربرد دستگاه فرش شوی در نظافت فرش و موکت

امروزه فرش ها یکی از متداول ترین کفپوش های سطح در واحد های اداری، تجاری، مذهبی و مسکونی هستند. فرش ها و موکت ها اغلب به دلیل تماس مستقیم و طولانی مدت با آلودگی های مختلف و تردد بالای مراجعین و مشتریان، میتوانند با تجمع بیش از حد آلاینده ها مواجه باشند. از این رو نگهداری و حفظ نظافت آنها امری ضروری خواهد بود. کاربرد تجهیزات نظافتی مکانیزه برای شستشوی این دسته از پوشش های کف میتواند به میزان زیادی در جلوگیری از تجمع چنین آلودگی هایی تاثیر گذار باشد. دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی از تجهیزات شستشوی فرش ها است. کاربرد دستگاه فرش شوی در نظافت و شستشوی فرش و موکت در مکان های مختلف مزایای فراوانی را به همراه خواهد داشت. در این مقاله به چند مورد از اصلی ترین ویژگی ها و مزایای کاربرد دستگاه فرش شوی صنعتی در محیط های مختلف اشاره خواهیم داشت.

اهمیت نظافت فرش و موکت در محیط های مختلف

فرش ها و موکت ها به دلیل تعدد تماس با کفش و تردد بالای افراد در محیط، به آلودگی های بسیاری دچار میشوند که نظافت آنها با استفاده از شیوه های معمولی با کیفیت بالایی انجام نمیگیرد. این آلودگی ها با قدم برداشتن بر سطح فرش میتواند از سطح جدا شده و در هوای اطراف پخش شود. این امر علاوه بر پراکنده شدن آلودگی و انتشار آن، از کیفیت و سلامت هوای محیط میکاهد. از این رو استفاده از تجهیزات و روش های مکانیزه نظافت فرش و موکت همچون کاربرد دستگاه های فرش شوی و نظافت عمقی آلودگی ها از تار و پود چنین کفپوش هایی میتواند به میزان زیادی در بهبود کیفیت نظافت فرش ها موثر باشد. شستشوی فرش ها با کاربرد فرش شوی صنعتی میتواند به افزایش دوام فرش و موکت منجر شود.

دستگاه فرش شوی صنعتی

دستگاه فرش و مبل شوی صنعتیدستگاه فرش و موکت شوی صنعتی از تجهیزات نظافت صنعتی مکانیزه است که به نظافت و شستشوی عمقی سطوح فرش شده پرداخته و آلودگی های جای گرفته در عمق الیاف و بافت فرش ها را از آن خارج می نماید. دستگاه فرش شوی مکانیزه با استفاده از برس رولی، سامانه پاشش آب و ماده شوینده و مجهز بودن به سامانه مکش آلودگی، به شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها در محل و بدون نیاز به جابه جایی آنها به محیطی دیگر می پردازند. قدرت مکش آلودگی ها از بافت فرش در دستگاه فرش شوی صنعتی به میزان زیادی موثر بوده و خشک شدن سریع فرش بعد از شستشو را امکان پذیر می نماید.

مزایای به کار گیری دستگاه فرش شوی صنعتی

استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی جهت شستشو و نظافت فرش و موکت در محل کار، فضا های تجاری و مذهبی یا منازل، از جمله راهکار های حفظ کیفیت سلامت و تمیزی محیط می باشد. این دستگاه نظافتی با به کار گیری تکنولوژی در راستای شستشو و نظافت فرش ها میتواند به میزان زیادی در بهبود کیفیت نظافت فرش ها مفید واقع گردد. در ادامه برخی از اصلی ترین مزایای به کار گیری دستگاه فرش شوی صنعتی در نظافت فرش را بررسی خواهیم نمود.

کاربرد دستگاه فرش شوی صنعتی روشی نوآورانه

استفاده از دستگاه فرش شوی در نظافت سطوح فرش شده یک ابتکار در زمینه شستشو می باشد. تکنولوژی همواره در راستای بهبود و آسان نمودن رفع نیاز ها و فعالیت های بشری به کار گرفته شده است. استفاده از پاشش فشار آب، برس رولی برای دسترسی به عمق آلودگی ها و سیستم مکنده کارآمد جهت جمع آوری این آلودگی ها، دستگاه فرش شوی صنعتی را به دستگاهی کارآمد و بهینه در شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها مبدل نموده است.

ارتقا کیفیت سلامت محیط

آلودگی ها ی فرش ها میتوانند با تردد افراد در هوای محیط پراکنده شده و لاعث بروز آلرژی و بیماری به ویژه در افراد سالمند و کودکان گردد. به کار گیری دستگاه موکت شوی صنعتی در نظافت موکت و فرشها، آلودگی ها را به صورت کامل و بهینه از الیاف فرش ها جدا کرده و میتواند از ورود آلودگی ها و عوامل بیماری زا به هوای محیط جلوگیری به عمل آورد.

حفظ نظافت و مراقبت از الیاف فرش در برابر آلودگی ها

استفاده از دستگاه فرش شوی صنعتی در شستشوی فرش و موکت میتواند به میزان زیادی در کاهش احتمال آلودگی بافت فرش ها به آلودگی های مختلف جلوگیری به عمل آورد. با استفاده از این دستگاه نظافتی میتوانید در حفظ سلامت فرش و موکت و پیشگیری از بروز لکه در آن موفق تر عمل نمایید. نظافت عمقی بافت فرش و موکت، از تجمع آلودگی در بافت آن جلوگیری نموده و به میزان زیادی در افزایش سلامت فرش و کاهش هزینه های نگهداری آن موثر خواهد بود.

کاهش هزینه ها در کنار افزایش بهره وری

سرعت نظافت فرش و موکت با بکارگیری دستگاه فرش شوی صنعتی به میزان چشمگیری افزایش خواهد یافت این دستگاه نظافت مکانیزه با استفاده از برس ها و سامانه مکنده مناسب، میتواند آلودگی ها را با سرعت و دقت بالایی از الیاف فرش جدا نموده و جمع آوری نماید. این امر با استفاده از سامانه هوشمند پاشش آب و ماه شوینده میتواند به میزان زیادی موثر تر صورت پذیرد. کاهش مصرف آب و ماده شوینده کاهش هزینه های نظافت را نیز به همراه خواهد داشت.

سهولت استفاده از دستگاه فرش شوی صنعتی

استفاده از دستگاه فرش شویکاربرد دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی بسیار آسان بوده و استفاده از دستگاه برای هر نیروی خدماتی به آسانی قابل یادگیری خواهد بود. برای نظافت فرش ها با بکارگیری این دستگاه نظافتی، نیازی به جابجایی فرش ها از محل قرار گیری آنها نخواهد داشت. به همین دلیل افزایش سرعت نظافت و آسانی فرایند شستشو در فرش و موکت ها فراهم خواهد آمد. استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی و این قابلیت در مکان های مذهبی، عبادت گاه ها و یا ادارات، که امکان جابجایی فرش ها وجود ندارد بسیار کاربردی و موثر خواهد بود.

دستگاه فرش و موکت شوی Comac

دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی Comac، یک شوینده صنعتی برای نظافت عمقی فرش و موکت است که با برخورداری از پهنای شستشوی مناسب، مخازن ظرفیت بالا و طراحی مناسب میتواند کیفیت مطلوبی از نظافت در سطوح فرش شده را ارائه دهد. استفاده از کابل برق با طول مناسب جهت تامین انرژی مورد نیاز فرش شوی این دستگاه را مناسب استفاده در هتل ها، ادارات و محیط های مذهبی نموده و با کمترین میزان صدا، بدون ایجاد مزاحمت برای افراد حاضر در محیط، قابل استفاده می باشد. میزان صدای تولید شده در این دستگاه بسیار پایین و در حدود ۶۰ دسی بل می باشد.

فشار برس و نازل مکنده در این دستگاه قابل تنظیم بوده و بسته به نوع شستشو قابل تنظیم است. استفاده روزانه از دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی برای شستشو و خشک نمودن فرش ها، امکان پذیر خواهد بود. بسته به نوع و عمق نظافت و شستشوی مورد نظر میزان پاشش و مصرف محلول شوینده قابل تنظیم می باشد. دستگاه فرش و موکت شوی مکانیزه با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی مناسب، کیفیت مطلوب نظافت را به همراه خواهد داشت. از این رو به کار گیری این دستگاه نظافت صنعتی در شستشو و خشک کردن سطوح مختلف، میتواند به میزان زیادی سرعت و کیفیت نظافت را در محیط ها و فضا های فرش شده فراهم آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *