پیشرفت های اسکرابر و تکنولوژی جدید آن برای نظافت صنعتی

اسکرابر و دستگاه زمین شور همانند دیگر صنایع پیشرفتهای چشمگری داشته است، که کارشناسان در این صنعت بر روی تکنولوژی های روز افزون آن ها تمرکز ویژه ای داشته اند و تمرکز این کارشناسان بر روی ایجاد پایداری و نحوه مدیریت در ایجاد یک دستگاه با استاندارهای جهانی هستند که یکی از آنها می تواند دریافت گواهینتامه انرژی و محیط زیست  LEED  و ایجاد تغییراتی در ابزارهایی است که کیفیت نظافت و تمیز کردن را افزایش دهند. اکنون تولیدکنندگان این تجهیزات نظافت مکانیزه برای فروش بیشتر بالید مطمن شوند که محصولاتشان موجب کاهش اثرات زیست محیطی و همچنین کاهش نیروهای انسانی و خدماتی و نظافتی را در برخواهند داشت. یکی از اصول دیگر که باید رعایت شود ارگونومیک بودن و سازگار بودن مدل دستگاه، سطح صدا بسیار کم و همچنین قدرت مانور بالای آن در همه اماکن عمومی و دارای بار ترافیکی و تردد بالاست است را دارا باشند.

 

 

دستگاه کف شوی

دستگاه کف شوی و اسکرابر برای تمیز کردن سطوح و کف :

حتما قبل از خریداری این دستگاه کف شوی ، این مورد فراموش نشود که برای چه محیطی و چه مساحتی می خواهید از آنها برای نظافت مکانیزه استفاده کنید تا بر اساس این موارد بتوانید یک مدل مناسب را انتخاب نمائید و بهترین میزان بهره وری را از آنها داشته باشید. زیرا که کار اصلی این دستگاه های نظافت مکانیزه ، تمیز کردن سطح و کف زمین است و در کل می توان گفت که اگر کوچکترین اشکالی در حین نظافت پیدا کنند، روند کار تنزل پیدا کرده و کیفیت کار ضعیف خواهد شد و به طور قطع مشتریان ناراضی زیادی را در پیش رو خواهیم داشت که باید جوابگوی همه آنها باشیم. پس در نتیجه باید یک دستگاه اسکرابر کاملا استاندارد و حرفه را خریداری نمائیم.

 

 

کف شوی و زمین شور برای حفظ بهداشت در محیط های حساس به نظافت :زمین شور

از این دستگاه تمیز کننده کف زمین که اسکرابر و یا زمین شور نامیده می شوند ، کارایی های زیادی در تمیز کردن در صنعت نظافت و مرافبت های بهداشتی در بیمارستان ها و مکان های درمانی دارند. این مکان ها شامل بیمارستانها و کلنیک ها و مکانهای حساس به بحث نظافت و بهداشت محیط در اینگونه اماکن که ممکن است برای سلامت کارکنان و افراد مستقر در ان جا مضر باشد کارایی های بسیار زیادی دارند.  آقای Rick Cohen مدیریت مجموعه Tennant – مینیاپولیس می گوید که : استفاده از این تکنولوژی جدید ( یعنی اسکرابر ) منجر به کاهش مصرف مواد شوینده صنعتی که برای طبیعت و محیط زیست مضر است را به طرز چشمگیری کاهش داده است. و این قضیه بر روی سلامت بیماران ریوی و مشکلات تنفسی ناشی از استشمام مواد شوینده باشند، آن ها تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

 

 

دستگاه اسکرابر جهت پاک کردن آلودگی های روغنی در کف زمین:زمین شور

این دستگاه های نظافت صنعتی جهت پاک کردن انواع آلودگی ها از جمله جرم های روغنی در سطح زمین بویژه در پارکینگ ها و تعمیرگاه های تخصصی هم قابل استفاده می باشند. که بوسیله برس ها و پدهای چرخشی و دوار این دستگاه ها عمل پاک کردن و تمیز کردن کف این مجموعه ها را انجام میدهند. از دیگر امتیازات این اسکرابرها ، کم شدن مصرف آب و برق و مواد شوینده صنعتی و همچنین راحت تر شدن انجام کارهای نظافت روزانه برای نیروهای خدماتی و پرسنلی که وظیفه تمیز کردن کف یک مجموعه را بر عهده دارند خواهد شد. و موجب بهبود بهره وری کارگران به عنوان یک هدف ارزشمند خواهد گردید و به همین دلیل است که تامین کنندگان این تجهیزات نظافتی باید نوع محیط و اندازه دستگاه را با هم هماهنگ کنند تا همه محیط های کاری را با بحث چالش نظافتی مواجه هستند را توجیه نمایند

 

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: