اسکرابر برای نظافت مکانیزه کلیه واحدهای تجاری

برای نظافت مکانیزه واحد های تجاری مناسب ترین دستگاه موجود در بازارهای جهانی اسکرابر یا زمین شور است، شاید گزینه های دیگری نیز برای نظافت در این مکان های تجاری وجود داشته باشد ولی بسیار وقتگیر و گاها ناکارآمد هستند، از این رو شاید بتوان گفت که ساده ترین برنامه ها برای نظافت صنعتی و تمیز کردن کف مجتمع های تجاری استفاده از این تجهیزات شستشوی صنعتی است. که به طور قطع امتیازات بسیار زیادی را دربرخواهد داشت. که یکی از این مزایا، سرعت بالای تمیز کردن کف و سطح زمین است و می تواند یکی از برنامه های خدمات نظافتی به روز و پیشرفته ای محسوب گردد.

دستگاه زمین شور

 

 

دستگاه زمین شور و اسکرابر برای شستشوی روزانه و استاندارد :

این مجتمع های تجاری بدلیل اینکه دارای رفت و آمد و تردد زیاد هستند از این رو، نیازمند یک نظافت استاندارد و به صورت روزانه هستند که این مشکل بوسیله یک دستگاه زمین شور و یا اسکرابر کاملا حل می شود. زیرا با وجود تردد مشتریان و فروشندگان به طور قطع بیشر از مکان های دیگر کثیف و آلوده می گردند و به طور قطع باید سریعا نظافت شوند. البته در بعضی از این مکانهای تجاری در پایان روز و یا در ظهر که مشتریان کاهش پیدا می کنند، کار شستشو و خشک کردن را انجام میدهند که یک دستگاه کف شور کمک بزرگی به این اماکن می نماید.

 

 

نظافت مکانیزه بوسیله کف شوی :دستگاه کف شور

کار اصلی کف شوی قطعا نظافت مکانیزه با کیفیت می باشد. وقتی یک مشتری وارد یک فروشگاه یا مجتمع تجاری می شود، در نگاه اول یک مجموعه تمیز چشم نواز خواهد شد و این حس تمیزی و خوشایند موجب رغبت بیشتر مشتریان به بازگشت دوباره می گردد. از این رو تجار موفق جهان به گزینه نظافت و تمیزی مکانهای کسب و کار توصیه جدی نموده اند. و نسل جوان که وارد این حرفه شده اند کاملا با این مسئله آشنایی دارند. شما سعی نمایید که در برنامه خرید های سالانه خود یک بودجه ای را نیز برای این موضوع در نظر بگیرید. که به طور قطع یکی از خریدهای موفق شما محسوب خواهد شد. گاهی متمع شما شاید دارای چیدمان و وسایل دکوراسیون زیاد باشد در این صورت باید یک دستگاه اسکرابر باتری دار را انتخاب کنید.

 

 

چگونه می توان یک دستگاه نظافت صنعتی مناسب را انتخاب نماییم ؟اسکرابر

انتخاب این دستگاه ها به هیچ عنوان کار ساده ای نیست، فقط کافی است که شما با کارشناسان این صنعت مشاوره نمایید تا بتوانند در اسرع وقت جهت بازدید از مجموعه شما بازدید نموده و یک اسکرابر یا زمین شور صنعتی مناسب را به شما پیشنهاد دهند. اگر متراژ و مساحت متمح و واحد تجاری شما بزرگ باشد به طور یقین یک اسکرابر سرنشین دار را به شما معرفی می کنند. ولی اگر چنانچه مساحت آن کم باشد یک کف شو دستی می تواند کمک بزرگی به مکان مورد نظر شما بکند. گاهی مدل شارژی آن بهتر است انتخاب شوند و گاهی مدل کابلی بیشتر به درد یک محل کسب و کار خواهد خورد. بهر حال شما آزادانه می توانید مدا مورد نظر خود را از هر کمپانی که بخواهید خریداری کنید .

 

 

از دیگر امتیازات این دستگاه اسکرابر :

  • شستشوی سریع کف مجتمع تجاری
  • بهداشت محیط در مکان های شلوغ
  • نظافت مکانیزه در کارخانجات
  • شستن و خشک کردن کف و سطح زمین به صورت همزمان
  • بهداشت محیط در مراکز سلامت و درمان
  • براق کردن سریع کف پوش ها همه اماکن عمومی
  • نظافت صنعتی در ادارت و سازمان ها
  • شستن گوشه و کنار در همه مناطق یک مجموعه تجاری
  • بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش این تجهیزات نظافت مدرن
  • بهترین راه برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی های دیگر
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: