استفاده از اسکرابر و ارتباط آن با نوع آلودگی محیطی

مشتریان و خریداران اسکرابر حتما قبل از انتخاب، این نکته را در نظر بگیرند که نوع آلودگی محیطی در در روند انتخاب این دستگاه های نظافت صنعتی تاثیر بسیار زیادی دارند. زیرا که در مراکز مختلف میزان و نوع الودگی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. اگر چه نوع الودگی ممکن است پساپ کارخانجات باشد و یا اینکه انقدر زیاد باشند و تولید مواد سمی خطرناک برای انسان ها و ماهیان و زیست محیط های جانوری در طول زمان ایجاد شوند. از این رو بهترین کار حذف این آلودگی ها بوسیله دستگاه های جدید زمین شور است، که در این مقاله سعی می شود که به امتیازات انها اشاره نمائیم.

 

اسکرابر زمین شور

 

استفاده از زمین شور و کف شوی برای تمیز کردن انواع آلودگی زیست محیطی :

از جمله مهمترین الودگی های زیست محیطی می توان به میزان جذب سطوح و کفپوش بکار رفته در اماکن عمومی اشاره نمود، که بعضی از انها اگر چنانچه دارای خلل و فرج و سوراخ سوراخ  باشند بیشترین درصد آلودگی را در لایه های خود ذخیره میکنندو بعدها ممکن است به میکروارگانیسم های خطرناک تبدیل شده و ایجاد مشکلات بسیار بزرگی نمایند، به طور مثال میزان پساب های کارخانجات قند و شکر و مواد شرینی است که سطوح را کاملا چسبنده کرده و به طور حتم با مشکلات عدیده ای مواجه می شوید. و برای حذف این مواد از یک اسکرابر و یا زمین شور صنعتی می توان براحتی همه این دغدغه ها و انواع الودگی های زیست محیطی را از بین ببریم.

 

دستگاه زمین شور  و اسکرابر چگونه الودگی ها را پاک میکند ؟زمین شور

این دستگاه زمین شور جدیدیا اسکرابر ، قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند که از انواع سطوح نرم گرفته تا سطح خشن را بوسیله برس زدن های مداوم و مکش پسماندهای جمع شده ناشی از شستشوی صنعتی را با قدرت فراوان جمع کرده و در مخازن ریکاوری خود ذخیره کرده تا در جای مناسب تخلیه گردند. این دستگاه ها در هیچ حالتی هیچگونه اسیب و صدمه ای به کفپوشها نمی رسانند چون بسیار موفق هستند و با بالاترین استانداردهای جهانی ساخته شده اند. و با یک اموزش ساده قادر خواهید بود از آن استفاده نمائید.

 

 

نظافت صنعتی بوسیله اسکرابر جدیدترین راه حل برای بهداشت محیط در همه اماکن :اسکرابر

در همه اماکن عمومی مانند: مجموعه های ورزشی، کارگاه های بزرگ جوشکاری، صنایع غذایی، سیلوها، شرکت ها و دفاتر بازرگانی، صنایع چاپ و بسته بندی، نظافت اختصاصی بیمارستان ها و درمانگاه ها، نظافت ارودگاه های نظامی، تمیز کردن اتاق های چشم پزشکی ، نظافت مکانیزه نیروگاه های خورشیدی،فروشگاه های لوازم کوهنوردی و کارخانجات نساجی و … کاربردهای وسیعی دارند. و قادرند مساحت بسیار وسیعی را در مدت زمان بسیار کوتاهی شسته و درجا خشک نمایند و یک محیط عاری از هرگونه آلودگی را تجربه کنیم. و موجبات رضایتمندی کارکنان و پرسنل مستقر در محل کسب و کار خود را نیز تضمین نمائیم. زیرا که چنانچه یک محیط کاری کثیف و الوده باشند یک سری مشکلات عدیده ای را برای کارمندان و کارگران و مراجعین بوجود خواهیم اورد که به ناچار و مطابق با استاندردهای جهانی محیط را تمیز کنیم.

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: