مقالات آموزشی نظافت صنعتی

سامانه CFC چگونه در بهینه سازی دستگاه اسکرابرصنعتی اثر می گذارد؟

کف شوی (اسکرابرصنعتی) از جمله دستگاه های شستشوی و نظافت کف زمین می باشد که ضمن اعمال آب و برس زنی سطح مورد نظر را پاکیزه نموده و با از بین بردن آلودگی ها در برقراری نظافت محیطی عمل می نماید. جمع آوری آب باقی بر سطح بلافاصله پس از برس زنی ، ضمن کمک به کیفیت بهتر نظافت ، سطح ایمنی کار را بالا برده و بهداشت محیطی حد اکثری را پدید می آورد. دستگاه های اسکرابر صنعتی Comac با قابلیت های ویژه تحولی عظیم در نظافت محیط ها به روش های مکانیزه ایجاد کرده و در راستای جلب رضایت کاربران گام بر می دارد. سامانه ی نظارت بر عملکرد دستگاه (CFC) از جمله قابلیت هایی است که در مدل های گوناگون کفشوی صنعتی با عملکرد خود در بهینه سازی دستگاه زمین شوی نقش موثری ایفا می نماید. در ادامه قصد داریم به قابلیت های این سامانه نظارتی و ویژگی های آن بپردازیم :

 

 

 

 

 

 

در سری دستگاه اسکرابر صنعتی Comac قابلیت ها و امکانات مدرنی که به دستگاه افزوده شده تا ضمن راحتی کاربر ، خاصیت انطباق پذیری را به اپراتور داده و کیفیت مطلوب نظافتی را فراهم آورد. سامانه ی نظارت بر عملکرد دستگاه اسکرابر (CFC) ، یکی از همین امکانات و تجهیزات است. اجزای CFC شامل برد CFC می باشد که با قرار دادن سیم کارت و اتصال به شبکه می تواند عمل کند و بر کنترل بهتر دستگاه توسط کارشناسان و نظارت بر انجام مطمئن امور نظافنی گام بردارد. این سامانه در مدل های Atena ، Versa، Optima ، Linnova و C130 موجود و مستقر می باشد.

برخی از ویژگی های سامانه ی نظارت بر عملکرد دستگاه شامل :

 

 

اسکرابر صنعتیانتقال مستقیم اطلاعات

انتقال داده ها و اطلاعات از طریق شبکه به واحد نظارت و کنترل دستگاه اسکرابر (CFC) به عنوان اصلی ترین و کاربردی ترین بخش در CFC از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و زمینه را جهت برقراری ارتباط میان دستگاه با واحد کنترل فرهم می آورد.

 

 

 

صرفه ی اقتصادی و بهبود بهره وری مطلوب دستگاه اسکرابر صنعتی

زمین شوی مسلماً در طراحی و ساخت دستگاه های شستشو و نظافت صنعتی نظیر اسکرابر ها ، بهبود بهره وری و صرفه جویی در هزینه های جانبی به شکل مطلوبی مورد بررسی قرار می گیرند. لذا CFC (سامانه نظارت بر عملکرد اسکرابر) با هدف برقراری راندمان بالای کاری و کاهش هزینه های جانبی سرسام آور تاثیر مطلوبی در روند اجرای عملیات نظافتی از خود به نمایش می گذارد.

 

 

 

امکان اتصال و مدیریت همزمان چندین دستگاه

کفشویدر مراکز تجاری و محیط های بزرگ صنعتی که چندین دستگاه به طور همزمان به فعالیت می پردازند ، مدیریت و سرکشی مداوم بر نحوه ی عملکرد و کارایی آن ها کار دشواری به نظر می رسد. لذا توانایی اتصال هر تعداد دستگاه اسکرابر به شبکه ی CFC در کنرل و نظارت ویژه بر فرایند نظافتی و برقراری راندمان بالا کمک می نماید.

 

 

 

کنترل جزییات کاری اسکرابر

4امکان محاسبه و بررسی نکات و جزئیات پیرامون عملکرد دستگاه و آگاه ساختن کاربر از مدت زمان برس زنی ، مدت زمان جمع آوری و خشک کردن سطح و زمان تلف شده به منظور جابه جایی و انتقال دستگاه ، آگاه ساخته و زمینه را برای کاهش زمان و انرزی تلف شده فراهم می سازد.

 

 

 

اطلاع از محل استقرار و مدت زمان استفاده از دستگاه

5شیوه ی کاری دستگاه های اسکرابر به گونه ای است که هر کاربر کلید مخصوص خود را داشته و CFC می تواند مدت زمان و مساحت نظافت شده توسط هر کاربر را محاسبه و محل پارک و تایم کاری را به صورت دقیق مشخص نماید.

 

 

 

نظارت بر سلامت دستگاه

اسکرابرصنعتیکنترل پیوسته ی سلامت بدنه و اجزای مختلف اسکرابر صنعتی نظیر برس ها ، تی و سامانه مکنده و آگاهی از میزان شارژ دستگاه از جمله دیگر مزایای سامانه CFC می باشد. آگاه ساختن ناظران کنترل کننده CFC از برخورد های دستگاه با عوامل محیطی نیز موجب رسیدگی بهتر و رفع هر چه سریع تر مشکلات پیش آمده گردد.

 

 

اطلاع از نقص فنی پیش آمده

کفشوینقص فنی و عدم کارایی مطلوب در بسیاری از موارد موجب نگرانی کاربر و پرداخت هزینه های بسیار به کارشناسان فنی جهت عیب یابی می گردد. اما CFC با کمک سنسور های دستگاه کف شوی صنعتی کاربر را از نقص فنی ایجاد شده آگاه ، و محل دقیق بروز خطا را شناشایی می نماید . تا با اطلاع به تعمیر کار در رفع آن با کمترین هزینه ممکن گام بردارید.

 

 

 

تضمین ایمنی دستگاه

زمسن شویسیستم ردیابی پیشرفته ی سامانه CFC با آگاه ساختن کاربر از محل دقیق دستگاه اسکرابر صنعتی، به هنگام سرقت دستگاه و یا عدم اطلاع از محل پارک دستگاه به کمک کاربر آمده و از بروز مشکل جلوگیری می نماید.

 

 

 

 

 

لینک های مفید:

زمین شوی : فهرستی از دستگاه های شستو و نظافت صنعتی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *