مقالات آموزشی نظافت صنعتی

محصولات جدید اسکرابر از کمپانی comac برای نظافت صنعتی

مدل comac antea : همه چیز که از یک دستگاه اسکرابر انتظار دارید.

در پاسخگویی به نیازهای متنوع در صنعت نظافت و تمیز کردن، کمپانی کماک سخت در تلاش بوده است که یک دستگاه اسکرابر توسعه یافته را با عملکرد بالا را در زمینه تجهیزات نظافت و شستشو صنعتی را طراحی کند. با تی عقبی دستگاه با عرض کاری ۵۰ Cm

در همه مدل های جدید antea ( اسکرابر باتری دار ) دستگاهی است با عملکرد بالا جهت انجام کار تمیز کردن  و پاک کردن و شما می توانید  برای نظافت سطوح بسیار آلوده استفاده کنید.

مدل های کف شوی قابل دسترس از سری antea :

در مدل های مختلف از antea قابل دسترس: برای دستیابی به طیف متنوعی از برنامه های کاربردی مانند: یک صفحه برسبدون تغییر ( B , Antea BT ) و یک برنامه برس زدن های گسترده ( BTS )  و یک برنامه جدید چرخیدن دستگاه ( BTO ) را شامل میشود.

اسکرابر

در آبشن BTS : دستگاه زمین شوی مجهز به برس غلطکی را انتخاب کنید تا بقایای کوچک از زباله و گرد و خاک را به قیف مکنده انتقال دهد. این در حالی است که در مدل BTO در استفاده کمتر از انرژی، آب و مواد شوینده نگاه دقیق تری دارد.

در کف شو comac antea : با انتخاب نو آورانه، بصورت ایستا طراحی و ساخته شده است. که حسی مانند استفاده کردن از یک کهنه برای پاک کردن سطوح آلومنیومی و …. را دارد و این زمین شوی صنعتی در برابر ضربه کاملا مقاوم طراحی و ساخته شده است و یک ماشین نظافتی قابل اعتماد و اطمینان برای استفاده طولانی مدت است.

در طراحی و ساخت اسکرابر  مدل antea : شرکت کماک سعی در کارایی ( بهره برداری) و نگهداری آسان و ساده تر برای اپراتور داشته است.

برنامه های از پیش تعین شده زمین شوی صنعتی antea :

برنامه های از قبل تعین شده دستگاه زمین شور بسیار ساده و قابل درک هستند و همچنین براحتی قابل کنترل می باشند و فعال سازی دکمه های آن نیز براحتی مدیریت و اداره می شود. ( دستیابی به مدیریت کنترل پنل ساده است) و همچنین طراحی آن با محیط زیست بسیار سازگار است.

اسکرابر

با فشار دادن دگمه اتوماتیک سازگار با محیط زیست: دستگاه کفشو صنعتی در یک حالت کار که سطح صدا کم و سطح مصرف انرژی را کاهش داده و فعال می شود. دکمه  CDS دستگاه زمینشو هم برای مدیریت مصرف آب و مواد شوینده به طور مستقل طراحی شده است. به طوری که تنها مقادیر مورد مصرف موثر استفاده می شود.

کمپانی comac برای ساده تر شدن کار اپراتور ها و برای شناسایی تمامی اجزاء و عناصری که نیازمند تعمیر  و نگهداری هستند در پایان هر شیفت کاری، آنها را با رنگ زرد Yellow معرفی میکند، تا برای کار شستشو و نظافت بهره مند شوید.

antea : و مدل های متعدد و متنوع آن کاملا به تعداد زیادی از برنامه های کاربردی برای کار نظافت صنعتی و تمیز کردن تجهیز شده اند. آنها ایده آل برای تمیز کردن کف در مکان های متعدد مانند هتل ها ، بیمارستان ها، فروشگاه و کارخانه های تولید قطعات خودرو  و مجتمع های بزرگ مسکونی و …. هستند.

مزیت های بیشتر این دستگاه کف شو  برای نظافت صنعتی :

اسکرابر زمین شور comac antea: یک انتخاب عالی و ایده آل برای نظافت کف در مکان های تولید ماشین آلات است زیرا که اندازه و سایزی جمع و جور دارد و به اندازه کافی براحتی توسط اپراتورها قابل جابجایی و حمل و نقل است و در حالی که قابل اعتماد در مدت زمان طولانی است.

اسکرابر

این دستگاه های زمین شور ساخت کمپانی کماک ایتالیا هستند که جزو اولین تولید کنندگان دستگاه های نظافت صنعتی در کل اروپا است و میتواند بهترین انتخاب برای شستشو کف در مکان های پر تردد و عمومی مانند: مکان های آموزشی، ادارات، نظافت در صنایع کوچک و بزرگ، بهداشت محیط سالن های مجتمع و بالاخره تمیز کردن همه محیط های دارای تردد مناسب اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *