استفاده از اسکرابر بهترین راه کار برای نظافت مکانیزه

اصلی ترین ویژگی اسکرابر ، علاوه بر تمیزی و بهداشت محیط به طور قطع به حفظ سالم بودن کف پوش ها نیز کمک شایانی خواهند کرد، و همچنین موجب درخشندگی و براق شدن آنها شده و موجبات رشد و رونق اقتصادی را در همه نوع کسب و کار را به دنبال خواهد داشت. بویژه در اماکن تجاری و مکانهای تفریحی این قضیه بیشتر جلب توجه می کند. این زمین شور های صنعتی برای نظافت سطوح و کف حتی نوع سخت نیز طراحی و ساخته شده اند و قادرند با قدرت مانور و سرعت زیاد این کا را انجام دهند. و به حفظ بهداشت محیط یک مکان پرتردد کمک زیادی کنند، علاوه بر این مکان های یاد شده در اماکنی مانند پارکینگ، سوله، کارخانه، باغ تالار و…. را می توانند به بهترین حالت ممکن نظافت و تمیز کنند.

 

 

دستگاه زمین شور

اگر یک مکان عمومی و اسکرابر صنعتی برای تمیزی روزانه مورد استفاده قرار بگیرند در مدت زمان کوتاهی به طور قطع یک محیط بسیار بهداشتی و تمیزی را تجربه خواهید نمود، و همچنین رغبت کارمندان و کارکنان و ارباب رجوع ها نیز بیشتر خواهد شد. و امر نظافت مکانیزه هم تسهیل خواهد شد به این صورت که این کف شوی صنعتی کار شستشو و خشک کردن را راحت تر نموده و می توانند به طور کامل همه مناطق یک مجموعه را تحت پوشش قرار داده و همه گوشه و کناره ها تمیز کند و در بعضی از مدل ها توانایی از بین بردن باکتری ها و انواع ویروس ها را دارند که به مدا آنتی باکتریال معروف هستند.

 

کف شوی صنعتی و اسکرابر

اگر چنانچه ابعاد یک کف شوی با متراژ یک مجموعه متناسب نباشد، شما نمی توانید به نتیجه دلخواه خود برسید، از این رو به طور مثال برای یک فضای بزرگ مانند سوله ها ، شما از یک اسکرابر سرنشین دار و جهت تمیز کردن یک قنادی و یا رستوران شما نیازمند یک مدل کوچکتر از این  تجهیزات هستنید تا بتواند براحتی در بین سالن ها و راهروها چرخیده و کف یک مکان عمومی را براحتی شستشو داده و در همان لحظه خشک نماید یک سطح عاری از هر نوع الودگی داشته باشیم.

 

 

  • یک محیط تمیز و بهداشتی با این تجهیزات نظافتی :اسکرابر

    در مکان های دارای رفت و امد و تردد بالا استفاده از این دستگاه ها بویژه اگر از یک کمپانی معتبر باشند، می توانید یک محیط تمیز و دلچسب را تجربه کنید و قابل تامل است که استفاده از شوینده های صنعتی نیز به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند ، آب کثیف و یا آلوده توسط تی عقبی و موتور مکنده آن به طور کامل جمع آوری شده و یکی از مواردی که باید در رابطه با تمیز کردن کف زمین در نظر بگیریم نوع برس ها با توجه به نوع کف پوش هاست و حتی با توجه به نوع محیط و نوع جرم هم ، شرایط مخصوص به خود را دارا هستند و اگر چنانچه درست و بجا انتخاب شوند ، در بهترین شرایط کاری قرار میگیرند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: