اخبار

دستگاه کف شور و محصولات Comac در اکثر کشورها نمایندگی دارد

شرکت کماک Comac، تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی که با بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه ساخت تجهیزات در این صنعت است. که اکثر کشورهای پیشرفته از جمله ایران نمایندگی انحصاری این محصولات را دارند. و این کمپانی به صورت مداوم راه حل ها و نوآوری های جدیدی برای بهتر شدن تجهیزات نظافتی از جمله دستگاه کف شور و بهره وری و ایمنی بیشتر انجام داده است.

با انتخاب و گزینش طیف گسترده ای از دستگاه شستشو صنعتی از کمپانی کماک Comac، شما میتوانید با اطمینان خاطر دستگاه مورد نظر و ایده آل خود را Customistions برای تمیز کردن کف محیط های کاری خود انتخاب کنید.

محصولات و دستگاه کف شور کمپانی Comac کماک، به طور معمول به بخش های زیر تقسیم می شوند:

 

۱- اسکرابر برای نظافت بخش های صنعتی:دستگاه کف شور

کف مکان های صنعتی بدون شک دارای آلودگی های سختی است که به کف پوش های آنها چسبیده است. شرکت کماک، ماشین های بخصوص و ویژه ای به منظور شستشو و مکش، تمیز کردن آلودگی های سخت شده صنعتی، دستگاه هایی عالی با قابلیت های بسیار بالا و حرفه ای در زمینه شستشو صنعتی طراحی و ساخته است. تی ها و برس های کامل و حرفه ای این دستگاه کف شور که آنها نیز دارای طیف وسیعی و گسترده ای هستند، این قدرت را به آنها داده است که هرگونه آلودگی را با هر شرایطی کاملا تمیز کرده و پاک کنند.

اسکرابرهای کارخانه کماک ایتالیا طوری طراحی شده اند که به اپراتور این اجازه را می دهند که بتوانند فشار برس را برای افزایش قدرت شستشو و حذف لکه های سخت شده در کف زمین را کاملا تنظیم کنند.

سیستم استوانه ای شکل برس های دستگاه کف شور ( بوسیله برس زدن و مکش ) ضمانت میکنند که حتی کوچکترین  و ریزترین اثرات باقی مانده را از روی کف زمین بردارند و کاملا حذف کنند.

بعضی از دستگاه های شرکت کماک Comac ، بزرگتر هستند مانند اسکرابر سرنشین دار که مشخصه اصلی و همچنین ویژگی بارز آن ها، سیستم مکش قوی و با کارایی بالا در زمینه خشک کردن کف زمین است. که نتیجه بسیار مطلوب تری دارند. این ماشین آلات نظافت صنعتی کاملا ایده آل هستند برای نظافت صنعتی سطوح بزرگتر و وسیع ترکه نیاز مداوم به تمیز کردن و خشک کردن دارند مناسب است. به طور مثال برای نظافت کارخانه ها و تمیز کردن کف انبارها.

 

۲- زمین شوی صنعتی  و دستگاه کف شور برای نظافت حرفه ای در صنعت تولید مواد غذایی:دستگاه کف شور

برند تجاری شرکت کماک Comac، در صنعت تولید مواد غذایی کاملا مطح و شناخته شده است. بدلیل اینکه در سالهای اخیر، هزینه های تمیز کردن و نظافت صنعتی، توسط کادر خدمات و پرسنل شرکت های تولید مواد غذایی بسیار سرسام آور و گاهی فلج کننده بوده است، در این شرایط شرکت کماک توانایی بسیار بالایی در جهت کاهش این هزینه های گزاف در صنعت مواد غذایی دارد. که با توجه تکنولوژی مدرن و پیشرفته خود، هزینه های نیروی کار را شدیدا کاهش دهد در حالی که نظافت بسیار با کیفیت تر و با استانداردهای بالای بهداشتی در سطحی جهانی خواهید داشت.

این دستگاه های کف شور صنعتی این کارخانه، بوسیله یک کاربر ساده غیر متخصص هم تنها با یک راهنمایی ساده میتوانید در مکان کسب و کار خود راه اندازی کنید.علاوه بر این، این کف شو  جدید مجهز به سیستم هوشمند چرخیدن بوسیله نیروی هیدرولیک جهت کمک کردن و سهولت کار کردن کاربر با آن دستگاه کف شور و همچنین به منظور اینکه تعدادی از این دستگاه های اسکرابر صنعتی مجهز به سیستم CDs هستند که برای بازنگری روش های روش های کاهش مصرف آب و مواد شوینده است.

علاوه بر این مخازن آب همه مدل های موجود، به سرعت بسیار زیادی بوسیله لوله های جفت و بدون حضور اپراتور با صرفه جویی در زمان و پول شما پر می شوند. یکی دیگر از عواملی که موجب صرفه جویی بیشتر می تواند باشد. این است که در پایان کار روزانه می توانید دستگاه کف شور را بوسیله یک پارچه کهنه تمیز کنیم ( بدلیل موقعیت چرخش افقی لاستیک ها ) و دیگر نیازمند این نیست که اپراتور یا کاربر مدت زمان زیادی را صرف تمیز کردن و نگهداری دستگاه کند.

در حال حاضر کمپانی کماک، طیف وسیعی از  اسکرابر دستی کوچکتر را که به همان اندازه مدل های کف شو سرنشین دار، قدرتمند و دارای آبشن جدید صرفه جویی در مصرف آب و فضای نگهداری از دستگاه شما را دارد ( بدلیل کوچک و جمع و جور بودن دستگاه کف شور )

 

۳- اسکرابر بیمارستانی ( کف شو ) نظافت در صنعت سلامت و بهداشت محیط مکان های درمانی:دستگاه کف شور

در بخش صنعت سلامت که تابع قوانین و مقررات خاصی هستند، نظافت و تمیز کردن بوسیله دستگاه کف شور این کمپانی صورت میگیرد، اینگونه اماکن نیازمند نظارت پیوسته و متعدد جهت بهداشت حرفه ای و بهینه هستند. به عنوان مثال، بیمارستان ها و مکان های درمانی و اورژانس ها نیازمند یک سری سیستم ها و دستگاه هایی هستند که دارای سطح صداری بسیار کم باشند که در طول تمیز کردن کف بخش های بیمارستان ها و درمانگاه ها هیچگونه اختلالی به آرامش بیماران و حتی کادر پزشکی مستقر در این گونه مکان ها در هنگام نظافت کف در بخش های مختلف بیمارستان وارد نکنند. آنها همچنین باید توانایی تمیز کردن و ضد عفونی کردن و از بین بردن ویروس ها و پاک کردن باکتری ها را در راهروها و همه بخش های درمانی را داشته باشند ( در یک کلام دستگاهی همه کاره باشد )

به عنوان مثال: راهروها ، واحد های پذیرش،اتاق ها ویزیت بیماران، اتاق انتظار، سالن ها،داروخانه های مستقر در بیمارستان ها، آشپزخانه ها و غیره ….. شامل این بجث نظافتی می شوند. این کف شور بیمارستانی باید براحتی کار نظافت و شستشو را انجام داده و قابلیت تمیز کردن و میکروب زدایی و ضد عفونی کلیه فضاهای بیمارستان ها و همچنین فضای مناسب برای پارک کردن دستگاه را در پایان کار نظافت و شستشو داشته باشند. و همچنین این زمین شوی صنعتی نباید گازهای پرخطر و گلخانه ای تولید کنند و نکته دیگر اینکه نباید موج الکترو مغناطیسی داشته باشند ( برای اطمینان و محافظت از اپراتور دستگاه ).

آنها باید ضمانت کننده نظافت  و بهداشت محیط در بیمارستان ها و ساختمان های پزشکی باشند. دستگاه های نظافت صنعتی کارخانه کماک Comac بدلیل سازگاری بالا و هماهنگی که برای انجام کار تمیز کردن کف بیمارستان ها Hospital دارند، به یک نقطه قوت پر رنگ و کلیدی در زمینه فروش و ارائه دستگاه به اماکن درمانی گردیده است. برای دستیابی به این هدف دستگاه کف شور مدل (simpla) که یک مدل کاربر از پشت است و نسل جدیدی از ماشین های نظافت و شستشو کمپانی Comac کماک ایتالیاست ( دستگاهی است که با یک سیستم نو آورانه طراحی و ساخته شده است ) که اندازه ای متوسط دارد. که با توجه به تمام شرایط توضیح داده شده در بالا ساخته شده اند و کاملا با شرایط محیطی و ویژه در بیمارستان ها سازگاری دارند.

 

۴-دستگاه اسکرابر برای نظافت صنعتی مکان های عمومی :دستگاه کف شور

نظافت و شستشو صنعتی در مکان های عمومی یکی از سخت ترین و مشکلترین کارها می باشد. زیرا که این گونه محیط ها در معرض ترافیک سنگین و حجم بالایی از رفت و آمد های زیادی قرار دارند و انواع مختلفی از آلودگی ( از خاک ریزه گرفته تا آلاینده هایی که بوسیله مردم به این مکان ها منتقل میشوند) را دارند. ولی در اصل مکان های عمومی مکان های عمومی، نمونه بسیار واضح و روشن و آشکار از زندگانی و حیات هستند.

کارشناسان کمپانی کماک Comac به صورت کاملا علمی و همچنین سالهای متمادی مطالعه کردن در زمینه این زمین شوی صنعتی ، اقدام به ساختن ماشین ها و دستگاه های نظافت صنعتی کرده و حاصل آن دستگاه های کف شور جدیدی است که با توجه به شرایط محیط های عمومی کوچکتر طراحی شده اند و در حال بهینه سازی دیگر دستگاه های بزگتر یا همان اسکرابرهای سرنشین دار و سایر ماشین آلات نظافت صنعتی تولید و ارئه شده این کمپانی است. که در نهایت با ساخت اسکرابر مدل vispa با این چالش مواجه و روبرو شد و در حال حاضر بسیار مناسب برای نظافت صنعتی و تمیز کردن محیط های و مکان های عمومی با هردو مساحت کوچک و همچنین مساحت بزرگ تر است.

انتخاب و گزینش این کف شوی صنعتی : به طور قابل توجهی نیاز به تمیز کردن مداوم و طولانی مدت در مکان های عمومی را به طرز قابل توجهی کاهش داده و دیگر نیازی نیست که به روش های دستی و سنتی و قدیمی این کار انجام داد.

با یک بار تمیز کردن کف در این گونه اماکن نظیر فروشگاه های بزرگ، ادارات، سالن های انتظار در فرودگاه ها و مجتمع های تجاری و … هیچگونه آلودگی را نخواهید داشت ( قبلا به صورت معمول بایستی روزانه خاک و آلودگی ها را به صورت دستی تمیز می کردید ولی باز هم به طور کامل تمیز نمی شدند )

 

Comac : فراهم کننده و ارائه دهنده تجهیزات نظافت صنعتی با مزیت های بسیار بالا جهت ارائه به بخش های زیر است:

صنعت تولید محصولات غذاییدستگاه کف شور

صنعت خودروسازی

صنایع بسته بندی

صنعت جهانگردی و هتل داری

بخش های رفاه و ورزش

بخش هنر ( صنایع دستی )

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دستگاه های نظافت صنعتی، سازگار و هماهنگ با محیط کسب و کار خود با شرکت اتحاد صنعت صدرا تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *