مقالات آموزشی نظافت صنعتی

معرفی عملکرد و قیمت کف شوی سالن

 دستگاه کف شوی سالن جهت نظافت مکانیزه سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع با این کف شور صنعتی می توان انتظار شستن سطوح کف و خشک کردن آن را به شکل همزمان داشت. عملکرد زمینشوی با سیستم پاشش آب و برس زنی به انجام می رسد. قیمت کف شوی سالن به نسبت خدماتی که ارائه می کند بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد.

قیمت کف شوی سالن
اسکرابر چیست

اسکرابر چیست

این نوع زمین شور صنعتی از دو مخزن تفکیک شده آب آلوده و آب تمیز تشکیل شده است. برس زمینشوی با شدت بسیاری روی زمین می چرخد و امکان برطرف کردن آلودگی ها را فراهم می کند، پاشش آب از مخزن آب تمیز با حرکت دورانی برس امکان شستشویی با کیفیت را در محیط ایجاد می کند و در پایان آب های آلوده با تی مکنده به مخزن آب کثیف وارد و عملیات مربوط به خشک کردن سطوح تکمیل می گردد.

قیمت کف شوی سالن بر حسب کارکرد مخازن تفکیک شده در زمین شوی برقی باعث قدرت بالای آن در فرآیند نظافت می گردد در ضمن این که از انتشار و انتقال مجدد آلودگی به دیگر نقاط جلوگیری می نماید، قیمت این دستگاه نظافت صنعتی به عنوان یک کفشوی صنعتی با توجه به مدل، ابعاد، شکل طراحی و … متفاوت است و  پارامترهای مختلفی بر روی این فرایند موثر می باشد. اسکرابر سرنشین دار و اسکرابر دستی یا اسکرابر باتری دار در سایزهای گوناگون تولید و برحسب نیازهای هر فرد مورد استفاده واقع می شود.

مزایای به کارگیری دستگاه کف شوی سالن

دستگاه اسکرابر دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و خصوصیات بی شمار این دستگاه نظافت صنعتی آن را به اولین انتخاب هر کاربر خدماتی بدل کرده است به طوری که بیش از گذشته ناکارآمدی روش های سنتی با وجود این کفشوی صنعتی هویدا می شود مزایای این دستگاه شامل:

سازگار با محیط زیست  و  کاهش دهنده مصرف  آب

شستشوی بهینه با سرعت بالا  و از هر جهت مقرون به صرفه

برخوردار از قدرت مکش بالا و انجام عملیات شستن و خشک کردن به شکل همزمان

کاهش بهره گیری از نیروی خدماتی و پرداخت هزینه های جاری

افزایش بهداشت محیط و نظافت با کیفیت بیشتر

قیمت کف شوی سالن با توجه به تنوع دستگاه

تنوع دستگاه شستشوی کف سالن امکان انتخاب بهتری را برای مشتریان فراهم می کند. در چنین شرایطی مشتری بر حسب مساحت و ابعاد مکان مورد نظر نوع دستگاه کف شور سالن را انتخاب خواهد کرد.

نحوه استفاده از دستگاه کف شوی سالن

برای راه اندازی این کفشوی فوق العاده با چند دکمه سروکار دارید، دکمه ای برای راه اندازی سیستم پاشش آب و مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد و در ادامه برس هایی تعبیه شده که شستشو را فعال و به انجام می رساند، این برس ها امکان پاکسازی آلاینده ها از محیط را فراهم می نمایند و در پایان از سیستم مکش برای جمع کردن آب آلوده استفاده می کند که این وظیفه را تی مکنده برعهده دارد.

نوع مخزن به کار رفته در این کفشو از جمله متوسط، بزرگ یا کوچک موجود می باشد که این سایزها متناسب با کارکرد و انتظار کاربر خدماتی از دستگاه مورد  انتخاب واقع می شود و هر چه مخزن بزرگ تری برای این دستگاه در نظر گرفته شود، قیمت کف شور سالن نیز به همان میزان افزایش می یابد.

کاربرد کف شوی سالن

از کف شوی سالن برای شستشوی مکانیزه محیط های مختلف استفاده می شود. این دستگاه به منظور نظافت در  محیط هایی همچون کارخانه، هتل، پایانه مسافربری، فرودگاه، ایستگاه راه آهن، باشگاه، مراکز درمانی، محیط های صنعتی، مراکز تجاری و اداری، محیط های مسکونی، مراکز آموزشی و … کاربرد دارد و مورد استفاده می گیرد.

قیمت کف شوی سالن
قیمت دستگاه کف شوی سالن

قیمت دستگاه کف شوی سالن

قیمت کفشوی صنعتی با توجه به تنوع و کارکرد آن مقرون به صرفه خواهد بود. این کف شو ها از نظر ایمنی بسیار قدرتمند بوده و همین موضوع امکان بهره مندی از آن را در محیط های مختلف فراهم می آورد. قیمت اسکرابر متنوع بوده و این تنوع بر مبنای جنس بدنه دستگاه، میزان مکش، قدرت موتور، منبع تغذیه، مخازن آب و … قیمت گذاری می شود. اسکرابر سالن به شکل بهینه و اقتصادی عرضه می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *