پولیشر برای جلادهی و درخشش کف مرکز خرید

شما این نکته را در نظر بگیرید که زمانی که وارد یک مرکز خرید می شوید، جذابیت و درخشش و همچنین نورانی بودن این مکان خرید به طور قطع، حس خوشایندی را ذهن مراجعه کننده باقی می گذارد. اکثر مجتمع های تجاری از پولیشر برای براق کردن و پولیش دادن کف پوشهای خود استفاده می کنند، تا جذابیت محیط کاری خود را بیشتر کنند. علاوه بر زیباتر شدن کفپوش ها، از لحاظ دکوراسیون داخلی هم بی تاثیر نخواهد بود. و در میزان خرید و فروش و رشد و رونق اقتصادی این مراکز تجاری تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت. که در این مقاله سعی می کنیم به دلایل انتخاب این دستگاه نظافت صنعتی اشاره کنیم.پولیشر

 

 

پولیشر و سنگ ساب چگونه کار می کنند؟

این دستگاه نظافت مکانیزه یک مکانیزم تخصصی دارد که بوسیله چرخیدن برس های آن بر روی کف پوشها ( با سرعت بالا ) لایه های جرم و آلودگی را سریعا برداشته و یک سطع صیقلی شده و درخشان را به ما تحویل می دهند. لازم به ذکر است که نوع برس ها حتما با توجه به شرایط و مدل سطح انتخاب شوند. در برخی مواقع شاید نیازمند مواد شوینده صنعتی و یا واتر جت یا همان شوینده فشار قوی باشیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم. این پولیشر صنعتی قادر است که خطوط ایجاد شده ناشی از رد لاستیک ها را که در کف پارکینگ ایجاد می شوند را براحتی پاک کنند و از بین ببرند.

 

 

دلایل استفاده از دستگاه پولیشر :دستگاه پولیشر

 • براق شدن سریع کف پوش ها
 • نظافت مکانیزه در مجتمع های تجاری
 • درخشش کف مرکز خرید
 • تمیز کردن سریع کف پارکینگ ها
 • از بین بردن جرم و آلودگی های سخت شده
 • صیقلی دادن سنگ و سرامیک های کهنه و دوده گرفته
 • حفظ بهداشت محیط بیمارستان ها و ا.ورژانس ها
 • پاک کردن سریع انواع آلاینده های چسبیده به زمین

 

 

برای نظافت مراکز خرید کدام پلیشر را انتخاب نمائیم :پولیشر

در بحث نظافت مکانیزه مراکز خرید علاوه بر دستگاه های اسکرابر یا زمین شور های صنعتی شما براحتی با انتخاب یک پولیشر سرنشین دار، در مدت زمان کوتاهی سطح بسیار وسیعی را از کف و سطح را تمیز و کاملا درخشان و زیبا نموده اید. ولی حتما قبل از خرید باید به متراژ و تعداد طبقات مکان تجاری خود نیز توجه نمائید و در صورت لزوم با فروشندگان و نمایندگی های مجاز این دستگاه های نظافتی مدرن مشاوره کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته داشته باشید. زیرا این دستگاه ها حرفه ای هستند و نیازمند انتخاب دقیق و هوشمندانه می باشند. و به دلیل تردد بالای مردم جهت خرید اقلام مورد نیاز خود سطح و کف این گونه مکان ها به سرعت کثیف و آلوده شده و نیازمند پاک کردن این جرمها و آلاینده هایی است که بوسیله کفش و حضور مردم در سطح کف پوش ها ایجاد میشود. بخصوص در فصل بارندگی این مشکل چند برابر خواهد شد و برای رفع این مشکل باید چاره ای اساسی اندیشید.

 

 

موارد دیگر استفاده از این تجهیزات نظافت صنعتی :پولیشر

از دیگر وارد استفاده از این دستگاه ها می توان به این موارد اشاره نمود.

 1. اتاق های پرو
 2. سرویس های بهداشتی
 3. هتل ها
 4. مهمانسراها
 5. اردوگاه ها
 6. رستوران ها
 7. بانک ها
 8. مراکز صنعتی
 9. پارکینگ های طبقاتی
 10. ویلاها
 11. فروشگاه ها
 12. دانشگاه ها
 13. مدارس
 14. بیمارستان ها
 15. ادارات
 16. موزه ها
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: