نظافت فضای بیرونی با استفاده از سوییپر صنعتی

جمع آوری و حذف آلاینده ها از محیط امری لازم و ضروری می باشد. مسلما همانقدر که نظافت فضا های داخلی مهم می باشد، نظافت فضا های بیرونی نیز اهمیت دارد. با توجه به گستردگی فضا های بیرونی و همچنین ماهیت ریز و درشت آلاینده های موجود در این فضا ها، استفاده از شیوه های سنتی و دستی برای جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها دشوار می باشد. در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و بهره گیری از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های سوییپر محوطه گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای جمع آوری و حذف موثر و با کیفیت آلاینده های انباشته در محیط می باشد.

 

اهمیت نظافت محوطه بیرونی با سوییپر محوطه

سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانیمحوطه بیرونی به عنوان اولین بخش از هر مجموعه ای نظر مخاطبان را به خود جلب می نماید. مسلما مجاورت مستقیم این بخش ها با هوای بیرون در فصول مختلف سال یکی از اصلی ترین عوامل در آلوده شدن سطوح می باشد. ضمن اینکه تردد افراد نیز به واسطه انتقال حجم بالایی از آلاینده ها موجب کاهش جلوه های بصری محیط می گردند. در نتیجه به منظور حفظ جلوه های بصری محیط و همینطور فراهم نمدن محیطی سالم و بهداشتی جمع آوری آلاینده ها و نظافت محیط امری لازم و ضروری می باشد.

 

بهترین راهکار برای نظافت فضای بیرونی

سوییپر صنعتی راهکار مناسباز دیر باز تا کنون یکی از متداول ترین شیوه ها برای جمع آوری آلاینده های موجود در فضای بیرونی و محوطه استفاده از شیوه جارو کشی دستی بوده است. اگر چه استفاده این شیوه تا حدودی نیاز های نظافتی محیط را بر طرف می نماید و آلاینده های درشت موجود در محیط را حذف می نماید، اما به دنبال حرکت جارو بر روی سطوح حجم بالایی از ذرات ریز گرد و غبار را در فضای پیرامون معلق می کند. از این رو کیفیت هوای پیرامون کاهش یافته و حذف کامل آلاینده های ریز  درشت محقق نمی گردد. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های سویپر محوطه که به طور خاص و تخصصی برای نظافت و جمع آوری آلاینده های ریز و درشت فضای بیرونی طراحی و تولید شده اند گزینه ای مناسب و ایده آل برای نظافت می باشد.

 

ساز و کار سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانیسوییپر یا جاروب خیابانی دستگاهی مکانیزه و صنعتی می باشد که با هدف تسهیل و تسریع در فرانید نظافت محوطه های بیرونی طراحی و تولید شده است. دستگاه های سوییپر با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های موجود در محیط را جمع آوری می نماید. دستگاه های سویپر به منظور جمع آوری آلاینده ها مجهز به دو برس جانبی و یک برس رولی مرکزی هستند. آلاینده ها و زباله های موجود در محیط با چرخش دورانی برس های جانبی به بخش میانی دستگاه هدایت شده و در نهایت با چرخش عقب گرد برس رولی به داخل مخزن دستگاه هدایت می شوند.استفاده از موتور مکنده و سیستم فیلتراسیون در داخل مخزن دستگاه از انتشار و باز نشتر ذرات ریز گرد و غبار در محیط پیرامون ممانعت می نماید.

 

مزایای استفاده از دستگاه سویپر صنعتی

سوییپر صنعتییکی از کاربردی ترین دستگاه های مکانیزه و صنعتی نظافت دستگاه های سوییپر صنعتی می باشند. سرعت عمل بالای این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت موجب کاهش قابل ملاحظه در زمان لازم برای نظافت می شود. همین امر تاثیر بسزایی در افزایش بهره وری کسب و کار دارد. علاوه بر این دستگاه های سوییپر به واسطه داشتن پهنای کاری و سرعت عمل بالا، موجب کاهش تعداد نیروی خدماتی می شوند. با توجه به بررسی های صورت گرفته بخش اعظم هزینه های مربوط به بخش نظافت مرتبط با دستمزد نیروی خدماتی می باشد که کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش قابل ملاحظه در هزینه ها و در نهایت افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: