مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کاربرد تجهیزات نظافت مکانیزه در مجموعه های خدماتی و تفریحی

با آغاز فصل جدید، بسیاری از مجموعه های تفریحی با مراجعه بازدید کنندگان، میهمانان و مسافرین مواجه هستند. با توجه به شرایط خاص و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه صنعتی در حفظ بهداشت، سلامت و برطرف نمودن آلودگی ها از محیط مجموعه های تفریحی و خدماتی، بهینه ترین روش انجام فرایند های نظافت خواهند بود. طبق تحقیقات صورت گرفته از یک نظرسنجی اخیر، اغلب بازدیدکنندگان از یک مجموعه تفریحی، میزان تمیزی و نظافت محیط را نشانی از اهمیت مدیریت مجموعه به سلامت مراجعین تلقی کرده و آن را از استاندارد های اصلی مدیریت یک مجموعه توانمند میشناسند.

در فصل نو، اجرای پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دو چندان شده و از اهمیت بیشتری برخوردار میباشد. استفاده و بکارگیری تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی میتواند در کسب این کیفیت نظافت و اجرای دستورالعمل های بهداشتی راهکار مناسبی برای صاحبان مجموعه های تجاری، خدماتی و تفریحی باشند. ارائه یک محیط کاملا تمیز و تمیز به میهمانان به یک کارت ویزیت عالی تبدیل می شود که به بهبود تصویر مجموعه تفریحی خدماتی شما کمک خواهد نمود.

اهمیت و مزایای بکار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه در مجموعه های تفریحی

حضور زیاد گردشگران یا افرادی که برای کار در طول سال سفر می کنند، به این معنی است که کارکنان هتل در طول روز وقت کمی برای انجام فعالیت های نظافتی خواهند داشت. اتحاد صنعتی صدرا با ارائه تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه Comac به تسریع، سهولت و ارتقا کیفیت نظافت مجموعه های خدماتی و تفریحی کمک نموده است. میزان کم صدا ایجاد شده در این تجهیزات مزاحمت برای میهمانان و مراجعین را به حداقل رسانده و بدین ترتیب نیروی خدماتی میتواند در هر زمان از روز فعالیت های نظافت، تمیز کردن و نگهداری را انجام دهد.

استفاده از جارو برقی نیمه صنعتی در نظافت مجموعه تفریحی

استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه همچون انواع جارو برقی های نیمه صنعتی یا تجهیزات فرش و موکت شوی باعث افزایش سرعت و کیفیت فرایند نظافت شده و افزایش بازدهی این فعالیت ها را به همراه خواهد داشت. قدرت نظافت مبل و موکت شوی صنعتی با توجه به استفاده از فوم با حرارت و سیستم مکش بهینه امکان جمع آوری کلیه آلودگی ها از سطوح مبلمان، فرش ها و پارچه پرده را فراهم آورده و نظافت آنها را تضمین می کند. بعلاوه، در فرایند نظافت محیط می توان از انواع دستگاه های جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی برای پاک سازی آلودگی ها و جمع آوری گرد و غبار و مایعات استفاده نمود.

دستگاه های جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی آب و خاک

انواع جاروبرقی های صنعتی مورد استفاده در مجموعه های تفریحی و رفاهی همچون هتل ها و اقامتگاه ها جهت حفظ نظافت و جمع آوری آلودگی های مایع و جامد استفاده نمود. این تجهیزات با داشتن سیستم های فیلتراسیون بهینه و حفظ کیفیت هوای پیرامون از حفظ آلودگی های جمع آوری شده اطمینان حاصل نموده و از بازگشت آنها به محیط جلوگیری می نماید. استفاده از فیلترهای HEPA باعث جذب ریزگرد ها شده و در نتیجه کیفیت هوای برگشت داده شده به اتاق را بهبود خواهد بخشد.

فرش شوی صنعتی و مزایای استفاده از آن در نظافت مجموعه رفاهی تفریحی

مبل و موکت شوی صنعتی نظافت مجموعه هتلی و اقامتیهمانطور که گفته شد استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه در مجموعه های خدماتی و تفریحی میتواند سرعت و کیفیت نظافت و جمع آوری آلودگی ها در محیط را افزایش دهند. این تجهیزات قادرند انواع آلودگی های ریز و درشت را به راحتی جمع آوری کرده و تمیزی محیط را تضمین نمایند. فرش شوی صنعتی یکی از این تجهیزات نظافت است که میتواند به میزان زیادی در افزایش سرعت نظافت هتل ها و مجموعه های رفاهی تاثیر گذار باشد. این دستگاه با پاشش فوم داغ و نفوذ آن به الیاف پرده ها و پارچه های مبلمان و کالای خواب، آلودگی ها را در خود حل کرده و با سامانه مکنده قدرتمند دستگاه این فوم و آلودگی ها را به طور کامل از سطح مکش کرده و تمیزی کامل سطح را به همراه خواهد داشت.

از اصلی ترین دلایل کیفیت بالای نظافت دستگاه مبل و موکت شوی صنعتی، حرارت بالای فوم در این دستگاه است که باعث از بین رفتن میکروب ها و آلاینده های به جای مانده بر سطح خواهد شد. از سوی دیگر، این دستگاه با قدرت مکش بالا خشک شدن سریع سطوح بعد از نظافت را تضمین نموده و مجموعه تفریحی بلافاصله بعد از نظافت قابل استفاده خواهد بود.

نظافت مجموعه تفریحی در ساعات کاری بدون ایجاد مزاحمت

اغلب مجموعه های رفاهی و تفریحی همواره با تردد مشتریان و میهمانان مواجهند. از این رو فرایند نظافت میتواند برای این افراد مزاحمت ایجاد کند یا باعث صلب آسایش آنان شود. استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافت در این مجموعه های تفریحی و خدماتی با کاهش این مزاحمت ها میتواند راهکار مناسبی برای انجام فرایند های نظافت آن ها باشند. حجم کم دستگاه های تجهیزات نظافت مکانیزه و میزان صدای بسیار پایین دستگاه های جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی و مبل شوی های صنعتی استفاده از این تجهیزات در مجموعه های تفریحی بهینه ساخته و آسایش و رفاه مشتریان را در کنار نظافت کامل و با کیفیت مجموعه حفظ خواهد نمود.

اسکرابر های صنعتی دستی و تجهیزات پلیشر صنعتی

ویژگی ها و مزایای استفاده از پولیشر صنعتینظافت و جمع آوری آلودگی های سطحی از محیط مجموعه های تفریحی و خدماتی میتواند محیطی بهداشتی و عاری از آلودگی به ارمغان آورد. استفاده از تجهیزات نظافتی همچون اسکرابر ها و پلیشر های صنعتی به کاربر این امکان را میدهد تا آلودگی های روغنی، مایعات و گرد و غبار را به راحتی از محیط جمع آوری نموده و لابی ها، راهرو ها و سالن های مجتمع های رفاهی و خدماتی را نظافت نماید. استفاده از این تجهیزات نظافت میتواند از تجمع آلودگی ها در سطح پیشگیری نماید. به علاوه استفاده دستگاه پولیشر صنعتی در حفظ نظافت مجموعه ها میتواند درخشندگی و تمیزی بالایی برای سطوح سنگی ایجاد کرده، زیبایی و جلوه محیط را ارتقا بخشد.

 

 

استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه در نظافت مجموعه های تفریحی و هتل ها، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت محیط میتواند باعث تاثیر بالای کیفیت نظافت در بازاریابی این مجموعه ها شده و مشتریان بیشتری را جذب نماید. این امر میتواند میزان سود آوری مجموعه را افزایش داده و خرید تجهیزات نظافت صنعتی را سرمایه گذاری مطلوب و اقتصادی برای ارتقا سلامت و حفظ مشتریان نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *