مقالات آموزشی نظافت صنعتی

نکات نگهداری جارو برقی صنعتی نظافت مراکز تجاری

تجهیزات و دستگاه های نظافت برای حفظ کیفیت و کارایی نیاز به مراقبت و نگهداری مناسب دارند. این تجهیزات با توجه به قیمت بالایی که دارند، سرمایه ارزشمندی برای مجموعه ها محسوب میشوند و از این رو نگهداری و مراقبت از آنها از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. بهبود کیفیت نظافت مجموعه های تجاری و مراکز مختلف با این تجهیزات امکان پذیر خواهد بود. نگهداری و مراقبت از این تجهیزات میتواند به میزان زیادی در دوام و افزایش عمر این تجهیزات موثر باشد. جارو برقی های صنعتی یکی از این تجهیزات نظافت مکانیزه هستند که رعایت نکات ایمنی در نگهداری آنها میتواند در کارکرد بهینه و کسب کیفیت مطلوب نظافت از آنها موثر واقع گردد.

اهمیت استفاده از جارو برقی صنعتی در مراکز تجاری

به کارگیری تجهیزات نظافت صنعتی در حفظ بهداشت و نظافت سطوح و بخش های مختلف مراکز تجاری میتواند رضایتمندی مشتریان و رفاه حال کارمندان را به همراه داشته باشد. این امر علاوه بر بهره وری بهتر از نیروی کار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان را نیز به همراه دارد. استفاده از جارو برقی های صنعتی در مراکز تجاری و خدماتی میتواند یکی از بهینه ترین و کارآمد ترین شیوه های افزایش نظافت بخش های مختلف در این مراکز باشد. این جارو برقی ها با توان جمع آوری آلودگی های مایع و جامد میتوانند سرعت نظافت را به میزان زیادی افزایش داده و به طور قابل توجهی از هزینه های اضافی جلوگیری نمایند.

نگهداری جاوربرقی صنعتی در نظافت مراکز تحاری

نکات نگهداری جارو برقی صنعتی در نظافت مراکز تجاری

نگهداری و مراقبت از جارو برقی صنعتی در ارتقا کیفیت نظافت مراکز تجاری بسیار موثر بوده و دوام این تجهیزات نظافتی را افزایش خواهد داد. حفظ این تجهیزات نظافت برای ارتقا کیفیت بهداشت در مراکز تجاری و خدماتی میتواند رضایتمندی مشتریان و بهبود عملکرد کارمندان را به همراه داشته باشد. با توجه به برخی نکات و رعایت آنها در نگهداری جارو برقی صنعتی میتوانید از سلامت این دستگاه اطمینان حاصل نموده و کارکرد صحیح آن را برای مدت طولانی تضمین نمایید.

مخزن جمع آوری زباله را به طور مرتب تخلیه کنید

بهتر است قبل از شروع نظافت برای اطمینان از کیفیت مکش بالا و بهینه دستگاه جاروبرقی صنعتی از خالی بودن مخزن جمع آوری زباله و آلودگی در آن مطمئن شوید. برای خود برنامه ای تعیین کنید و این کار را حداقل به صورت هفتگی انجام دهید. البته این امر بستگی به تعداد دفعات استفاده از جارو برقی و میزان آلودگی های جمع آوری شده از مراکز تحاری و خدماتی مورد استفاده در آن دارد.

اطمینان از خالی بودن مخزن آلودگی جاروبرقی زمان طولانی لازم ندارد، اما می تواند در کیفیت نظافت کسب شده از فرایند تفاوت بزرگی ایجاد کند. پس با تخلیه مرتب آن نظافت محیط تجاری خود را بهبود ببخشید.

نگهداری از جارو برقی صنعتی و گرد گیری بخش های آن

هر چند وقت یک بار، دستگاه خود را در محیطی خارج از مجموعه تجاری و خدماتی گرد گیری نمایید و مطمئن شوید که برس ها و بخش هایی از دستگاه که با آلودگی تماس دارند تمیز هستند. توجه به این امر بسیار مهم است زیرا مو و گرد و خاک میتواند به راحتی در لابلای برس پیچیده می شود و مسیر حرکت جریان هوا را مسدود نماید. این مشکل باعث ایجاد فشار بیشتر در موتور جاروبرقی شده و احتمال بروز خرابی آن را افزایش می دهد.

فیلترها را به طور مرتب تمیز و تعویض کنید

یکی از اصلی ترین بخش های جاروبرقی های نظافت تجاری و صنعتی فیلتر ها هستند. این بخش دستگاه از خروج آلودگی ها از دستگاه جلوگیری نموده و گرد و غبار را در مخزن نگهدارنده آلودگی حفظ می کند. بدین ترتیب کیفیت هوای اطراف در محیط به کارگیری و نگهداری جارو برقی صنعتی بهبود می یابد. بهتر است در صورت استفاده مکرر از جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری یا وجود حجم زیاد آلودگی ها در این مراکز ، فیلتر ها در دوره های کوتاه مدت نظافت یا در صورت نیاز تعویض شوند.

خرطومی و شلنگ مکش را تمیز کنید

بازرسی شلنگ و خرطومی به طور منظم باعث بهبود کارایی کلی دستگاه جاروبرقی می شود. گاهی ممکن است در خرطومی جاروبرقی صنعتی گرفتگی ایجاد شود. بررسی و برطرف نمودن آلودگی های احتمالی از خرطومی جارو برقی صنعتی بهبود کیفیت نظافت محیط و مجموعه های تجاری و خدماتی را به همراه خواهد داشت.

از مشاورین و تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید

دریافت مشاوره تخصصی ایده خوبی است، مخصوصا زمانی که با دستگاه های نظافت مکانیزه گران قیمت سر و کار دارید. اگر آنها سرویس دهی منظم را توصیه می کنند حتما این کار را انجام دهید. استفاده از مشاوره متخصصین می تواند این سرمایه گذاری نظافت مراکز تجاری را حفظ نموده و در نگهداری بهینه جارو برقی صنعتی ناثیر گذار باشد. بهتر است دستگاه هر شش ماه یک بار توسط یک متخصص بازبینی و بررسی شود تا از بروز مشکلات احتمالی در دستگاه جارو برقی جلوگیری نمایید و نگهداری آن را بهینه کنید.

اهمیت نگهداری جارو برقی صنعتی در نظافت مراکز تجاری

این ها همگی نکاتی در خصوص نگهداری از دستگاه جاروبرقی صنعتی بود که کارکرد بهینه دستگاه شما در مراکز تجاری و خدماتی را تضمین خواهد نمود. با این حال با رعایت برخی نکات ایمنی در خصوص به کار گیری این جارو برقی میتوانید از ایمنی کاربرد آن در محیط مراکز خدماتی و تجاری اطمینان حاصل نمایید.

نکات ایمنی در خصوص استفاده و نگهداری جارو برقی صنعتی مراکز تجاری

قطعا همه ما در استفاده و نگهداری از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه مخصوصا جارو برقی های صنعتی نکات ایمنی را در نظر گرفته و آنها را رعایت میکنیم. با رعایت این موارد و داشتن برنامه منظم نگهداری جاروبرقی های مراکز تجاری در زمان بکار گیری آنها با مشک مواجه نخواهید شد.

کتابچه راهنما استفاده و نگهداری جارو برقی صنعتی را بخوانید

باورنکردنی است که افراد فقط با رعایت این نکته ساده چقدر وقت و هزینه صرفه جویی می کنند. برای استفاده از این کتابچه ها به یک دلیل خوب وجود دارد. استفاده از آنها رایگان بوده (!) و به سادگی به همراه دستگاه جارو برقی صنعتی برای افزایش کیفیت نگهداری ، مراقبت و به کارگیری آنها به شما تحویل داده می شوند. نکات و مواردی که در این کتابچه راهنما ارائه میشوند میتواند شما را به میزان زیادی در استفاده و نگهداری جاروبرقی صنعتی در نظافت مراکز تجاری یاری نماید.

 

استفاده و نگهداری مناسب و بهینه از دستگاه جارو برقی صنعتی میتواند عمر و دوام این دستگاه را افزایش داده و به میزان زیادی در بهبود کیفیت نظافت مراکز تجاری و مجموعه های خدماتی موثر واقع گردد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی ارائه شده توسط شرکت اتحاد صنعت میتواند از جمله جارو برقی های آب و جاک باشد که کیفیت نظافت بسیار بالایی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی میتوانند در ارتقا سطح کیفیت سلامت و نظافت محیط مراکز تجاری و خدماتی موثر واقع گردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *