جاروبرقی صنعتی برای ایمنی و بهداشت محیط شغلی

برابر با استاندارهای جهانی در زمینه ایمنی و بهداشت محیط شغلی که اوشا نام دارد. مسئولیت برنامه ریزی و وضع قوانین و مقررات نظافت در محیطهای کاری بر عهده دارند که شما بواسطه خرید یک جاروبرقی صنعتی می توانید، از امکانات بالقوه آن بهرمند گردید. این مکنده ها قادرند ذرات جامد ریز را برداشته و جمع کنند و کار غبار روبی در همه صنایع و اماکن را بر عهده دارند. این جاروها قادرند آپارتمانهای تجاری و یا مسکونی چند طبقه را کاملا جاروب کرده و تمیز کنند. همچنین در مراکز نظامی که بحث نظافت محیط بسیار جدی است، می توانیم از این تجهیزات نظافت مکانیزه استفاده نمائیم.

 

جاروی صنعتی

استفاده مکنده صنعتی برای ایجاد یک محیط پاکیزه :

بحث نظارت بر تمیزی و نظافت صنعتی کاملا استاندارد، یکی از مولفه های یک محیط کاری و شغلی در سطح بالاست، باید این توانیی را داشته باشند که همه الاینده ها و گرد و غبارات جمع شده در بین فضاهای مبلمان شده و یا در بین قفسه های مابین راهروهای فروشگاه های ( لوازم کوهنوردی، لوازم قنادی، لوازم شکار ، کازخانه های تولید تجهیزات نظامی و … ) را کاملا مکش نموده و هیچگونه ردی از گرد و غبار و آلودگی برجای نخواهد ماند. زیرا که در برخی مشاغل، ایجاد گرد و غبار می شود که این قضیه مستلزم خرید و تهیه یک جاروی صنعتی می باشد. این جاروبرقی صنعتی قادر است همه سطوح از جمله بتن ها را در کارگاه های صنعتی و … را جارو کند.

 

نظافت مکانیزه بوسیله جاروبرقی صنعتی در اماکن صنعتی:جاروبرقی صنعتی

در اماکن صنعتی بدلیل وجود حجم زیادی از ضایعات، حالا چه ریز و یا چه درشت مواجه هستند که قطعا بوسیله کسانی که در آنجا که مشغول به کار هستند، براحتی تمیز نخواهد شد؛ چون با تلی از باکتری های خطرناک و یا مواد قابل انفجار و یا میکرو ارگانیسم ها برخورد خواهید نمود که ناچار به حذف و از میان برداشتن آنها خواهید بود. برخی از مواد  اضافی موجود، ترکیبی از مواد جامد و مایع هستند که در این صورت لازم است که از یک جاروبرقی آب و خاک استفاده کند. این قضیه بیشتر در دنیای پزشکی اتفاق می افتد.

 

در مجتمع مسکونی از چه جاروبرقی استفاده کنیم ؟جاروبرقی آب و خاک

در مجتمع های مسکونی و یا تجاری مناسب ترین جاروبرقی صنعتی ، مدل فیلتر هپای آن است که قابلیت فیلترینگ بسیار قوی دارد. و در محیط های صنعتی  که پیمانکاران می خواهند آنرا کاملا موفقیت آمیز تمیز کنند؛ کاربرد مناسبی دارند. حتی در صنعت داروسازی هم که نیازمند فیلتراسیون قوی هستند نیز کاربرد دارند. در اکثر صنایع که بخشی از ضایعات آن ها قابل بازیافت هستند که پس از فیلتر شدن دوباره به چرخه های صنعتی و تولیدی بازمیگردند . استفاده از یک جاروبرقی صنعتی کمپانی Comac  ایتالیا کمک شایانی به همه بخشهای ارزشمند صنعتی یک کشور میکنند و از این رو یکی از کاربردهای اساسی این مکنده های صنعتی ،یک نظافت سریع و کاملا استاندرد و به روز می باشد.

 

مزایای مکنده های صنعتی در جهت رفاه حال نیروهای مستقر در کارخانجات صنعتی :جاروی صنعتی

برای افرادی که در کارخانجات صنعتی پیمانکار هستند. فقط یک زمینه خاص را مدنظر ندارند . از اینرو در همه صنایع حتی صنعت مواد غذایی و یا صنایع دفاعی یا نظامی و … می توان از وجود آنها بهره مند گردند.همیشه پس از پایان کارهای کارگاهی و صنعتی براحتی می توانید از این جاروهای صنعتی بهره مند شوید. و براحتی از مواد جمع آوری قابل بازیافت در مخازن آنها بهره بگیرید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: