جاروبرقی صنعتی آب و خاک چیست و چه مزیت و کاربردی دارد؟

جاروبرقی صنعتی آب و خاک جارو برقی با قدرت و مکش فوق العاده محسوب می شود که بسیار مناسب جمع آوری مایعات و مواد جامدات می باشد. این جاروبرقی می تواند در نمونه جاروبرقی های نیمه صنعتی، صنعتی، تجاری و خانگی مورد استفاده قرار گیرد. مهم ترین ویژگی کارکردی این جارو مربوط به مکنده صنعتی و جمع آوری همزمان زباله های تر و خشک(مایع و جامد) می باشد.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک

جارو برقی صنعتی آب و خاک

جارو برقی صنعتی آب و خاک

جارو برقی صنعتی  برای نظافت محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مناطق و محدوده های تجاری، محیط های صنعتی و فضاهای مسکونی از جمله مکان هایی هستند که جاروبرقی صنعتی در آن  استفاده می شود. همان طور که می دانید وجود رطوبت در محیط و سطوح می تواند باعث بروز مشکلات شود. بسیاری از این سطوح در برابر رطوبت مقاومت چندانی ندارند و بعد از مدتی نیاز به بازسازی و ترمیم پیدا می کنند.

سطوح رطوبتی لغزنده و سبب بروز مشکلاتی در رفت و آمد می شوند، از این رو بیشتر افراد ترجیح می دهند از یک روش نظافت مکانیزه برای خشک کردن محیط بهره مند شوند. مکنده صنعتی امکان جذب و مکش رطوبت مازاد بر روی سطوح را نیز به سهولت فراهم می آورد.

نحوه عملکرد جاروبرقی صنعتی 

مکنده صنعتی آب و خاک دارای کارکرد خاصی نسبت به جاروبرقی های تجاری و خانگی می باشد. قدرت مکش این جاروبرقی از سایر جاروبرقی ها بالاتر بوده و قادر به جمع آوری مایعات می باشد. در زیر فیلتر این جاروبرقی یک دهانه مکش برای جمع آوری مایعات تعبیه شده است. این دستگاه  مجهز به مخازنی با مقاومت بالا و  موتور توربینی می باشد، موتور توربینی آن امکان مکش حجم بالایی از آلاینده ها را فراهم می آورد و تفکیک زباله جامد و مایع با آن به راحتی فراهم است و  نظافت را تا ۱۰ برابر افزایش داد.

مزیت جارو برقی صنعتی آب و خاک

دایره کارکردی جارو برقی صنعتی  با یک جاروبرقی معمولی قابل مقایسه نیست. جاروبرقی معمولی قادر به جمع آوری آب و گرد و خاک به شکل همزمان نمی باشد، در حالی  کارایی اصلی آن برای جذب و جمع آوری زباله های مایع و جامد می باشد و امکان بهره مندی از آن شرایط ایده آلی برای نظافت صنعتی در محیط فراهم می آورد و مکش در این جاروبرقی نیمه صنعتی فراتر از مکش جاروبرقی معمولی است.

جارو برقی صنعتی آب و خاک برای تمیزکاری در کلیه محیط های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و … استفاده می شود و ذخیره سازی زباله های مایع و جامد در این دستگاه به شکل تحسین برانگیزی به انجام می رسد. در واقع این زباله ها ابداً به فضای بیرون نفوذ نخواهند کرد. با جاروبرقی آب و خاک می توان آلودگی های مایع موجود در ناهمواری ها را جمع آوری کرد.  این جاروبرقی چند منظوره کاربرد و استفاده های متعددی دارد و بسیار مقاوم  و گزینه مناسب برای تمیزکاری آلودگی های حجیم می باشد.

ویژگی ظاهری جاروبرقی صنعتی 

جارو برقی صنعتی آب و خاک از نظر ویژگی های ظاهری با ویژگی های خاصی معرفی می گردد. این جارو برقی با رطوبت سروکار دارد. از این رو موتور و تجهیزات داخلی آن نباید در تماس مستقیم با رطوبت قرار داشته شود، این جارو برقی صنعتی از عایق مناسبی بهره مند می باشد که چون عایقی از نفوذ و ورود رطوبت به فیلتر، پمپ، موتور و سایر اجزاء جلوگیری می نماید و در نتیجه مکش آن زباله های مابع با خطر برق گرفتگی کاربر همراه نخواهد بود در ضمن این که به دستگاه نیز صدمه ای وارد نمی شود.

مخزن دستگاه بعد از هر بار نظافت نیاز به تمیزکاری و تخلیه می یابد و این کار به راحتی امکان پذیر است و از تولید بوی نامطبوع و آلودگی جاروبرقی ممانعت می کند و قدرت و سرعت مکش در جاروبرقی نیمه صنعتی قابل تنظیم است به طوری که شما می توانید بر حسب شدت کار میزان مکش را افزایش یا کاهش دهید، فیلتر مناسب با قدرت جذب بالا  از دیگر ویژگی های اختصاصی جاروبرقی آب و خاک به شمار می رود نیز  فیلتراسیون قدرتمند این دستگاه از ورود گرد و غبار و … به موتور و پمپ جاروبرقی به کلی جلوگیری می کند.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جارو برقی صنعتی باید با تکیه بر پارامترهایی نظیر فیلتراسیون دستگاه، تعداد موتور، وضعیت پمپ، توان موتور، قدرت مکش، ظرفیت مخازن و … صورت گیرد و به انجام برسد.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: