زمین شور صنعتی و امکانات آن برای کاهش هزینه نظافت سالن ورزشی

ممکن است که شما فکر کنید که در یک سالن ورشی هیچگونه علائمی از باکتریها و بیماریهای مضر وجود ندارد ولی برعس این سالن ها به دلیل اینکه ممکن است ورزشکاران در هنگام ورزش تعریق کنند و مستعد انواع آلودگی و بیماریها واگیر دار باشد که تنها بوسیله یک زمین شور صنعتی یا اسکرابر قابل پاکسازی باشند. در مورد آلودگی های موجود در اماکن ورزشی کمتر صحبت شده  و این در حالی است که بیماریهای زیادی می تواند در سالن های بدنسازی و باشگاه های پرورش اندام، سالنهای ژیمناستیک، سالن والیبال و … وجود داشته باشند و براحتی به سایر ورزشکاران منتقل شوند بویژه بیماریهای پوستی و قارچی می تواند منشا بسیار خطرناکی در این اماکن باشد، که برای حل آنها باید تدابیری سازنده اندیشیده شود زیرا که این قضیه بسیار حائز اهمیت است و اگر چنانچه بحث بهداشت محیط در سالن ورزشی رعایت نشود به طور قطع منجر به بروز مشکلات بسیار حادی می شود که راه حل مطمن استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی است که این مقاله به امکانایت ویژه آنها اشاره میکنیم.

 

اسکرابر و زمین شور صنعتی

اسکرابر و زمین شور صنعتی مناسب برای بهداشت محیط سالن ورزشی :

اسکرابر قادراست که ساعات کاری کارکنان خدماتی را به طرز چشمگیری کاهش داده و یک مجموعه ورزشی تمیز و کاملا بهداشتی را برای شما به ارمغان بیاورند و یکی از اقدامات پیشگیرانه انواع بیماریها محسوب می شود زیرا که قدرت مانور بسیار بالایی دارند و از این جهت که در حین شستشو قادرند که بصورت همزمان کف سالن را نیز خشک کنند و براحتی انواع بوهای بد در سالن ها را از بین خواهند برد. به طور کلی می توان گفت که استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه کمک شایانی به بحث تمیزی در حد استاندارد در کل فضاهای اماکن عمومی می نماید و مهمترین آنها شاید این مجمعه های ورزشی و یا مکانهای درمانی باشد.

 

 

کفشوی برای شستشوی صنعتی انواع سطوح :کفشوی

در همه سطوح شما می توانید از زمین شور صنعتی و یا کفشوی استفاده کنید زیرا که دارای برس های مختلفی از نوع زبر و یا نرم هستند و بیاد با توجه به نوع کفپوش از آنها استفاده کرد به طور مثال برای سطوح چوبی از برس نرمتر استفاده میشود و برای سطوح خشن مانند سیمان وبتن از برس های زبر استفاده میشود. در سالنهای ورزشی به طور قطع چون کفپوشها نرم هستند یک اسکرابر برس رولی می تواند گزینه بسیار عالی باشد و قادرن به طورکلی همه باکتری ها را از بین ببرند و یکی از راهکارهای بسیار موثر در بحث بهداشت محیط باشگاها و سالنهای ورزش محسوب می شوند. در سطوحی مانند وینیل که معمولا یک جایگزین ارزان برای کف پوش های چوبی هستند بازهم زمین شور  یک ابزار بسیار ایده آل برای این مدل سطوح هستند و قادند که انواع ویروسهای بیماریهایی مانند استافیلوکوک، بیماریهای ورزشی، سرماخوردگی و آنفولانزا، MRSA که معمولا در مکانهای ورزش و باشگاه ها رشد میکنند را از بین ببرند.

 

 

اسکرابر سرنشین دار برای بهداشت محیط باشگاه های بزرگ ورزشی :سوییپر

در باشگاه ها و رزشگاه های بزرگ ورزشی به قطع در کنار استفاده از زمین شور صنعتی یک اسکرابر سرنشین دار نیز کمک شایانی به بحث نظافت محوطه های اینگونه اماکن خواهد داشت . ازاین رو برای حذف زباله ها و برداشت خاک و خاکروبه از محوطه این مکانها یک جاروی محوطه پیشنهاد می شود زیرا که دارای مخازن بسیار بزرگی هستند و حجم زیادی از زباله ها در مخازن خود جای داده و می توان به یک مکان دیگر انتقال داد. شایان ذکر است که استفاده از کف شو می تواند به بحث  زیرا این تجهیزات نظافت صنعتی برای بهداشت در همه اماکن بویژه مکانهای که رفت و امد بسیار بالایی دارند کارایی بسیار زیادی خواهند داشت و در بحث کاهش هزینه های نظافت سالن ورزشی هم موثر خواهد بود.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: