یک چشم انداز جدید برای ماشین نظافت صنعتی اسکرابر C130

شرکت کماک اسکرابر مدل C130 را با فن اوری بهتر و مدرنتر طراحی و ساخته است. این مدل ها کمی قدیمی شده اند که کمپانی کماک اقدام به بهینه کردن و تغیراتی در طراحی جدید این دستگاه نظافت صنعتی کرده است.

 

در حال حاضر این دستگاه نظافتی دارای صفحه کنترل یا پنل لمسی است، برای انجام عملیات نظافتی و با این حال کار کردن با این اسکرابر سرنشین دار نه تنها راحت تر شده است . بلکه دارای طراحی ارگونومیک و صندلی های راحت تر و عملی تر تبدیل شده است.

به صورت دستی میتوانید انتخاب کنید که برس های کناری دستگاه شستشو دهند یا به تنهایی خشک کنند.

 

اسکرابر

تنظیم دستگاه اسکرابر

با تنظیم دستگاه بر روی یک حالت، جزئیات بیشتری نشان داده می شود. می توان سه حالت  Eco،  Standard و Plus را انتخاب نمود که هریک از این حالت ها برای شرایط خاصی مناسب هستند و در آنها از آب و مواد شوینده و فشار استفاده میشود.

Eco: این حالت سبک ترین حالت ممکن است و برای عملکردهای محافظتی استفاده میشود. با تنظیم بر روی وضعیتEco آب و مواد شوینده  و برق کمتری استفاده میشود.

Standard: در صورتی که درجه سختی آلودگی نسبت به حالت قبل بیشتر شود، دستگاه بر روی وضعیت استاندارد تنظیم میشود.

Plus: این برنامه طوری طراحی شده است که مسولیت دیدن و رسیدگی به خاک های بسیار ریز را دارد و دارای یک سیستم  قوی شستشو است.

 

 

مزیت های زمین شوی صنعتی و اسکرابر :

این دستگاه زمین شوی طوری طراحی شده است که در مصرف آب صرفه جویی میکند  و در کمترین  زمان با بهترین  کیفیت کار نظافت صنعتی را انجام دهد.

این دستگاه کف شوی طوری طراحی شده است که در صورت استفاده نادرست از دستگاه هیچگونه خطری مجود ندارد. زیرا که یک برنامه از پیش تعیین شده برای شستشو بهینه و استاندارد و کاملا سازگار با محیط را دارد.

اسکرابر

به اسکرابر سرنشین دار مدل C130 کماک، یک برس متصل است که از سمت پهلو دستگاه حرکت میکند که برای جمع آوری و تمیز کردن خاک در زیر قفسه ها و کناره دیوارها استفاده می شود. و گرد و خاک را به سمت مرکز دستگاه هدایت میکند که دارای برس مرکزی که قادر به جمع آوری ریزترین گرد و خاک است که بوسیله فشار برس ۱۸۰ کیلو گرم صورت میگیرد.

دستگاه جدید C130 سطوح بالاتری از عملکرد را ارائه می دهد. طراحی جدید آن جنبه های مختلف محافظت و نگهداری را بهبود بخشیده است به صورتی که کاربر می تواند از دستگاه به راحتی استفاده و مراقبت کند و این موضوع تضمین کننده عملکرد ثابت آن در طول زمان است.

 

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: