ارتقاء بهداشت محیط با کف شو برای تالارهای پذیرایی

در تالارهای پذیرایی و عروسی، بحث بهداشت محیط و سالن ها و آشپزخانه های آنها و سایر بخش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شما بتوانید یک کف شو و یا سایر تجهیزات نظافتی را تهیه نمائید. سطح بهداشت محیط مجموعه های پذیرایی خود را افزایش داده اید، و برای مکان مورد نظر ایجاد اعتبار نموده اید از این رو بهره مندی از این دستگاه نظافت مکانیزه به طور قطع اثرات بسیار ارزمندی را برای مجموعه شما به ارمغان خواهد اورد. چنانچه شما وارد یک تالار عروسی و پذیرایی میشوید، ناخودآگاه تمیز بودن و درخشش آن توجه شما را به خود جلب می کند. و این یکی از امتیازات بارز استفاده از اسکرابر می باشد.

 

کف شو

کارایی های ویژه اسکرابر در نظافت مکانیزه :

مهمترین کارایی و ویژگی اسکرابر کف شو ، تمیزی و بهداشت محیط در همه اماکن عمومی است. پس باید در انتخاب کف شوی دقت لازم را به خرج دهیم تا بتوان انتخاب شایسته ای را داشته باشیم؛ چون این دستگاه ها در مدلها و سایزهای مختلف وجود دارند. که براحتی می توانید یک انتخاب آزادانه را تجربه نمائید. این زمین شور براحتی انواع کف پوش ها را ( از جمله کف پوش های چوبی- لمینت – اپوکسی- سنگ – سرامیک – پارکت) را با بالاترین کیفیت ممکن ، از سطح کلی گرفته تا همه گوشه و کناره ها را تمیز کرده و کاملا ضدعفونی می نماید و براحتی انواع گرد و غبارات موجود در کف و سطح را جمع آوری نموده و کاملا پاکیزه می کند.

 

کمپانی comac  ایتالیا و کف شو جدید این شرکت :اسکرابر

کمپانی کماک ایتالیا، یکی از برندهای مطرح اروپایی در زمینه تولید و طراحی انواع تجهیزات نظافت صنعتی از جمله:  زمین شوی و کف شو صنعتی فعالیت دارد. مهندسین طراحی و ساخت این تجهیزات در این کمپانی ایتالیایی، اقدام به طراحی و ساخت انواع دستگاه کف شور و سوییپرها و پولیشرهای صنعتی و … نموده اند، که قادرند در مدت زمان کمی و بصورت مداوم سطح و کف زمین را شسته و به صورت ۱۰۰% خشک نمایند. در هنگام تمیز کردن تالارهای پذیرایی و عروسی با این زمینشوی براحتی و با کمترین فشار دستگاه بر سطح و کف زمین، شما یک سطح بسیار تمیز و درخشان خواهید داشت. این دستگاه ها بسیار کم صدا بوده و در اماکنی که نیازمند سکوت هستند، کار آمد بوده است.

 

چه مدت زمان می توانید از زمین شوی استفاده کنید؟زمین شوی

در هنگام استفاده از کف شو و یا زمین شوی صنعتی شما باید، مساحت و متراژ ساختمان خود را درنظر بگیرید. زیرا که با توجه به این مسئله شما میتوانید یک انتخاب هوشمندانه را داشته باشید؛ اینکه مدل باتری دار را تهیه نمائید یا مدل کابلی آن را خریداری نمایند. توجه به این مقوله بسیار حائز اهمیت است زیرا که در سالن های تالارها و یا مجتمع ها اگر مبلمان وجود داشته باشد. بهترین انتخاب همان مدل باتری دار یا شارژی است که براحتی قابل چرخیدن است و می توانند زیر میزها و صندلی ها را شسته و در همان موقع خشک کنند و دیگر هچگونه اثر و ردی از خود باقی نخواهند گذاشت.

 

از موارد دیگر کاربرد این دستگاه های شستشوی صنعتی :

  • تمیز کردن کف استادیوم های ورزشی و ورزشگاه
  • شستشوی صنعتی کف کشتارگاه ها
  • نظافت مکانیزه در صنعت خودروسازی
  • نظافت صنعتی مدارس و دانشگاه ها
  • حفظ بهداشت و تمیزی ادارات و سازمانها
  • شستن و خشک کردن کف کارخانجات در صنعت پتروشیمی
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: