مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کاربرد اسکرابر در محیط های پر رفت و آمد

امروزه بسیاری از مردم در سراسر دنیا نگران تمیزی و بهداشت محیط پیرامون خود می باشند. محیط هایی مانند بیمارستان ها، هتل ها و رستوران ها، سازمان ها و اداره ها، صنایع و کارخانه ها و … که همواره نیازمند نظافت هستند و لازم است افراد یا افرادی به منظور انجام نظافت به کار گرفته شوند. اما با وجود دستگاه های نظافت صنعتی و تنوع گسترده آن ها تمایل و تقاضا برای استفاده از این دستگاه ها افزایش چشمگیری داشته است. یکی از این دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر می باشد که کار آن شستشو و خشک کردن هم زمان انواع سطوح کف می باشد. اسکرابر توانایی پاک کردن و حذف انواع آلودگی هایی را دارند که به آسانی تمیز نمی شوند مثل آلودگی های روغنی، آلودگی های چسبنده. دستگاه کفشور به آسانی همه این کثیفی ها را می شوید و سطح را درخشان می کند. حال اگر قرار باشد این کثیفی ها به صورت دستی تمیز شود نیاز به صرف انرژی مضاعف و زمان بیشتر است، اما با وجود دستگاه های کف شوی در مدت زمانی کوتاه و بدون این که فشاری به نیروهای انسانی وارد شود، می توان به سطحی کاملا تمیز و بهداشتی دست یافت.

 

استفاده آسان از اسکرابر

اسکرابر و کاربرد آن در محیط شلوغکار کردن با کف شوی ها عمل دشوار و پیچیده ای نیست و به کارگیری آن ها بسیار آسان می باشد. به راحتی قابل حمل هستند و جا به جایی می شوند، هنگام شستشو به راحتی به سمت جلو حرکت می کنند و نیازی به بلند کردن ندارند. در واقع کاربر دستگاه را به نقاط مورد نظر هدایت می کند و برس یا برس های دستگاه با چرخش سریع روی سطح زمین آن را تمیز می کند و تی موجود در قسمت پشت دستگاه آب را جمع می کند و توسط موتور مکش وارد مخزن آب کثیف می شود و بدین ترتیب سطح کاملا خشک می شود.

 

 

محیط هایی که روزانه نظافت می شوند

اسکرابر و کاربرد آن در محیط شلوغمحیط هایی که در هر روز افراد زیادی در آن تردد می کنند، نیازمند نظافت روزانه هستند زیرا تعدد رفت و آمد، باعث پراکندگی آلودگی بیشتر در این فضاها می شود. مجموعه ها و مراکزی مثل بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، اداره ها و سازمان ها نمونه ای از این محیط های پر رفت و آمد هستند که روزانه افراد زیادی وارد این فضاها می شوند و نیاز به نظافت و رسیدگی بیشتر دارند. نظافت روزانه این مکان ها توسط نیروهای انسانی کاری دشوار می شود بنابراین استفاده از دستگاه کف شور می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای رفع آلودگی های این گونه محیط ها باشد. اسکرابر همه آلودگی ها را پاک می کند بنابراین سطح تمیز و زیبا می شود. به این ترتیب محیطی کاملا بهداشتی برای کارکنان و هم چنین مراجعه کنندگان فراهم می شود.

 

 

انتخاب اسکرابر متناسب با مقدار فضا

اسکرابر و کاربرد آن در محیط شلوغاز آن جایی که اسکرابر ها در اندازه ها و انواع مختلف طراحی و ساخته شده اند و دارای تنوع و گستردگی در طراحی هستند، می توانند در همه فضاها با مساحت های کوچک و بزرگ به کار گرفته شوند. دستگاه های زمین شور هیچ گونه ضرری برای افراد ندارند بنابراین اماکن استفاده از آن ها در زمان حضور کارکنان و مشتریان وجود دارد. به عنوان مثال دستگاه کفشور در بیمارستان ها و در اتاق های عمل به راحتی قابل استفاده می باشد و حتی بعضی از انواع آن قابلیت ضد عفونی کنندگی دارند.

 

 

هدف از به کارگیری اسکرابر

اسکرابر و کاربرد آن در محیط شلوغهدف نهایی بیشتر سازمان ها افزایش قدرت بهره وری کارکنان و دریافت سود بیشتر از طریق آن هاست و یکی از راه هایی که برای بالا رفتن میزان بهره وری تشکیلات خود به کار می برند استفاده از دستگاه زمین شوی می باشد. اسکرابر ها محیطی تمیز تر و بهداشتی فراهم می کنند و این سبب می شود تا کارکنان در محیطی زیبا و تمیز حضور داشته باشند و از نظر سلامتی و بازده کاری نسبت به مراکز مشابهی که این گونه دستگاه را به کار نمی برند، در سطح بالاتری قرار بگیرند.

 

لینک های مفید :

اسکرابر : فهرست محصولات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *