نظافت اماکن مذهبی با استفاده از جاروبرقی صنعتی

اماکن و محیط های مذهبی همواره با مراجه خیل عظیم جمعیت مواجه بوده و حضور گسترده و پیوسته زائران در این محیط ها می تواند اصلی ترین عامل در آلوده سازی چنین محیط هایی باشد. مسلما ماندگاری آلاینده ها و تجمع آنها در محیط ضمن کاهش سلامت و جلوه های بصری محیط می تواند انتشار بوی نامطبوع در محیط را نیز در پی داشته باشد. با توجه به اهیمت و لزوم نظافت در این محیط ها، استفاده از شیوه های مناسب و در عین حال مقرون به صرفه برای حذف آلاینده های موجود در محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی قادر به جمع آوری آلاینده های سطحی و درت بمی باشد اما نوع کارکرد شیوه های سنی می تواند حاشیه هایی چون انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون را نیز در پی داشته باشد. در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه جاروبرقی صنعتی که به صورت تخصصی و ویژه برای جمع آوری و حذف آلاینده ها از محیط طراحی و تولید شده است، گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای نظافت می باشد.ساز و کار دستگاه جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتیجاروبرقی صنعتی ابزاری مکانیزه برای مکش و حذف آلاینده ها از محیط می باشد. دستگاه های مکنده به منظور ایجاد خلا در داخل مخزن دستگاه مجهز به موتور های کلکتوری و پمپ های سانتریفوژال تقویت شده می باشند. سیستن فیلتراسیون از دیگر بخش های مهم و کلیدی در دستگاه های مکنده می باشد که مانه از خروج و باز نشر مجدد ذرات جمع شده در هوای پیرامون می گردد. دو فاکتور مهم و کلیدی در هر دستگاه جاروبرقی شامل، قدرت مکش دستگاه و سرعت مکش دستگاه مکنده می باشد. هر چه سرعت مکش دستگاه جاروبرقی بیشتر باشد سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و هر چه قدرت مکش دستگاه بالاتر باشد توان دستگاه مکنده در مکش آلاینده های چگال تر از فاصله های دورتر بیشتر می گردد.


ویژگی های دستگاه های جارو برقی کاربردی در اماکن مذهبی

جاروبرقی صنعتیبا توجه به اینکه ازدحام جمعیت در محیط های مذهبی بالا می باشد، استفاده از دستگاه هایی با ابعاد بزرگ و سطح صدای بالا می تواند برای زائران و افراد حاضر در محیط ایجاد مزاحمت نماید. از این رو دستگاه های به کار رفته در چنین محیط هایی باید ابعاد مناسب و سطح صدای پایینی داشته باشند. اسفاده از دستگاه های جاروبرقی با طراجحی ارگونومیک موجب سهولت نظافت در محیط های پر تردد می گرددو. تجهیز این دستگاه ها به دسته و چرخ های کاربردی جا به جایی و حمل و نقل آنها را تسهیل و تسریع می نماید. ضمن اینکه دستگاه های جاروبرقی صنعتی کاربردی به گونه ای طراحی شد اند که علاوه بر آلاینده های جامد قادر به مکش آلاینده های مایع نیز می باشد. تجهیز این دستگاه ها به تی مکش ضمن جمع آوری کامل آلاینده های مایعف قادر به خشک نمودن کامل سطوح کف نیز می باشد.

مزایای استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی

مکنده یا جاروبرقی صنعتیجاروبرقی های صنعتی به واسطه استفاده ااز سامانه های کاملا مکانیزه و صنعتی ، در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی جاروکشی از توان بالاتری برای نظافت و حذف آلاینده های انباشته در محیط برخوردار می باشند. این دستگاه ها به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون شده و در نتیجه کیفیت هوای پیرامون را بهبود می بخشند. سرعت عمل بالا و کاهش در تعداد نیروی خدماتی از دیگر مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی می باشد. ضمن اینکه ساختار ویژه و مهندسی شده این دستگاه امکان تخلیه سریع و راحت مخزن دستگاه مکنده را برای کاربر فراهم می نماید.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: