مقالات آموزشی نظافت صنعتی

موکت شوی سینما چه کاربردی دارد و چگونه کار می کند؟

موکت شوی سینما به عنوان یک دستگاه مکانیزه نظافتی مورد توجه این صنف فعال می باشد. این فرش شوی برای نظافت صنعتی آمفی تئاترها و سالن های سینما دستگاه فوق العاده مناسب و کاربردی می باشد. بهره مندی از این نوع مبل شوی برای مکان هایی مناسب است که جمعیت زیادی دارند، تعداد بالا مردم به طور پیوسته در فضایی همچون سینما، سالن اجتماعات، سالن همایش و … که در حال رفت و آمد هستند امر رایجی خواهد بود.

ضرورت استفاده از موکت شوی 
ضرورت استفاده از موکت شوی

ضرورت استفاده از موکت شوی 

وجود رفت و آمد همیشگی و دائم در فضاهای عمومی امکان شستشوی سطوح کف علی الخصوص موکت یا فرش در این دسته از اماکن ناممکن  و غیرقابل انجام می سازد. در این شرایط تنها وجود یک دستگاه نظافت مکانیزه همچون فرش شوی صنعتی می تواند سرعت نظافت و خشک نمودن موکت و … را بالا برد به طوری که هیچ مشکلی در رفت و آمد ایجاد نگردد. در صورتی که محیطی مملو از جمعیت همچون سالن سینما مورد نظافت واقع شود و سطح شستشو شده خشک نگردد، صد در صد سبب آزار تماشاگران می گردد. ضمن این که خیس بودن این قبیل سطوح ریسک بالا رفتن آلودگی و انتشار چندین برابری آن را به سادگی ممکن می سازد. از این روی ضرورت بهره مندی از مبل شوی سینما امری بسیار مهم به نظر می رسد که  بهره مندی از آن مانع  بروز این دست مشکلات می شود.

موکت یا فرش در فضاهایی همچون سالن سینما در معرض آلودگی های بی شماری قرار دارند. سالن سینما بعد از هر سانس پخش فیلم نیاز به نظافت کلی دارد و در این میان کاربر خدماتی موظف است با سرعت بسیار بالا این کار را به انجام رسانده و محیط را برای اکران بعدی آماده می کند، بهره مندی از موکت شوی سینما برای از میان برداشتن لکه و آلودگی بر روی کفپوش و سرعت بخشیدن به آ ن اموری ضرورتی است زیرا در صورتی که محیط سینما آلوده باشد به دلیل وجود ساختار بسته آن فضای حاکم با بوی آزار دهنده و نامطلوبی همراه می شود و این شرایط  ماندن در سالن را برای تماشاگران سخت و آزاردهنده نموده و در نتیجه باعث می شود آنان محیط آن ترک کنند، سینما با بخش های گوناگون نظیر راهرو، نمای ساختمان، بوفه، سرویس های بهداشتی، راه پله و صندلی شناخته می شود و بهداشت مکان های عمومی اهمیت زیادی دارد. آلودگی ها در مکان های پر رفت و آمد و عمومی به سرعت منتشر می گردند و باعث بیماری خواهند شد. بنابراین بهره مندی از یک فرش شوی تخصصی در نظافت سینما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

کاربردهای موکت شوی سینما 

فرش شوی  و مبل شوی سینما امکان پاکسازی عمیق سطوح را فراهم می کند و از این رو بیشتر افراد تمایل به بهره مندی از این نوع دستگاه نظافت صنعتی دارند. با این تمیزکاری، ذرات و آلودگی ها از دل فرش یا موکت بیرون کشیده می شوند و با این نوع پاکسازی می توان مدت کثیف شدن موکت و فرش را به تعویق انداخت.

بهره مندی از موکت شوی سینما بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی و با این ابزار نظافت مکانیزه بهره مندی از نیروی انسانی به حداقل ممکن می رسد و در ضمن آن مصرف شوینده و آب با یک کاهش حداقلی همراه خواهد بود، ضمن این که در این صورت می توان از تایم بین دو سانس یا تایم استراحت در سالن های همایش به شکل عالی و بهینه بهره مند شد. این موضوع در سالن های اجتماع و مکان های عمومی بسیار کارامد می باشد.

نحوه عملکرد موکت شوی

مبل شوی سینما با عملکردی بسیار بالا در میان صاحبان این صنف شناخته و  معرفی می گردد و این دستگاه نظافت صنعتی با دارا بودن به تجهیزات نظافتی قدرتمند همواره مورد توجه همگان قرار دارد. دستگاه مبل شوی مجهز به سیستم پاشش آب و مواد شوینده بوده و  دو برس مناسب و منحصر بفرد و به خصوص برخوردار تشکیل شده اند، در سمت جلو و پشت آن ها نازلی دیده می شود که  به دلیل قابلیت مکنده گی خاصی که دارد می توان در پایان هر شستشو از آن بهره برد و آب های آلوده را جمع آوری نموده و سطح موکت یا فرش را خشک کرد.

عملکرد موکت شوی سینما
عملکرد موکت شوی سینما

عملکرد موکت شوی سینما

در موکت شوی سینما از دو مخزن تفکیک شده استفاده شده که به وسیله آن آب های کثیف با سیستم مکش به مخزن آب آلوده انتقال می یابد. برس های به کار رفته در فرش شوی از نوع غلطکی می باشد. این برس ها عملکرد مخالف هم را ایفا می کنند و همین موضوع کیفیت نظافتی آن ها را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد.

همان طور که آگاهی دارید مکان های عمومی به نظافت مکانیزه و سریع نیاز دارند و زمان تمیزکاری این محیط ها برای آن ها پر واضح و بسیار اهمیت دارد. با مبل شوی سینما می توان فرش، موکت، پرده، مبل، صندلی های اتومبیل و … را پاک نمود، این فرش شوی برای برطرف کردن آلودگی های عمیق در مکان هایی نظیر رستوران، شرکت ها، سالن سینما، کنفرانس، سالن اجتماعات، مساجد، مدارس، سالن همایش، تئاتر، آرایشگاه ها، اداره ها، اتاق انتظار مربوط به مراکز درمانی، هتل و … به کار می رود. صاحیان مشاغل و کسب و کار به دنبال کم کردن نیروهای خدماتی و کاهش هزینه های مربوط به آن می باشند. بنابراین از دستگاه فرش شوی سینما به عنوان یک دستگاه مجهز و پیشرفته همواره استقبال می کنند، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت ابراهیم در طریق تلفن ۰۲۱۸۸۹۹۹۳۰۰ و یا گفتگوی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *