مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مزایای استفاده از فرش شوی صنعتی در نظافت حرفه ای فرش

از بین تمام وسایل و سطوح موجود در خانه ها، فرش ها و موکت ها مستقیم ترین حجم تردد را تجربه می کند که این امر در تجمع گرد و غبار و سایش عمومی آن تاثیر بسیاری دارد. حفظ نظافت و تمیز نگه داشتن فرش امری ضروری است، این کار نه تنها در حفظ ظاهر تمیز آن موثر است، بلکه برای افزایش طول عمر آن نیز اهمیت بالایی دارد. برای تمیز نگه داشتن فرش ها و موکت ها در منازل یا ادارات بسته به میزان تردد افراد در محیط، سالی یک یا دو بار نظافت به حرفه ای آن نیاز دارید. این نظافت فرش و موکت در محیط با استفاده از تجهیزات حرفه ای نظافت و کاربرد دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی کیفیت بالا و بهینه فرایند نظافت را به همراه خواهد داشت. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه فرش شوی صنعتی در محیط ادارات خواهیم پرداخت.

مزایای تمیز کردن فرش با دستگاه موکت شوی صنعتی

به کار گیری دستگاه های نظافت فرش و موکت در محیط ادارات، مجموعه های مذهبی و عبادتگاه ها، مراکز خدماتی و تفریحی مزایای بسیاری برای این مجموعه ها به همراه دارد. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم داشت.

  1. استفاده از دستگاه قرش شوی عمر فرش ها را افزایش می دهد

یکی از مزایای عمده کاربرد دستگاه نظافت فرش و موکت شوی صنعتی این است که به افزایش عمر فرش شما کمک می کند. با گذشت زمان، خاک، گرد و غبار، مواد آلرژی زا و سایر آلودگی ها در فرش جمع می شود و در تار و پود آن قرار می گیرد. این تجمع آلاینده ها در نهایت میتواند باعث پوسیدگی و خراب شدن الیاف آن شود. این آلودگی ها به راحتی و با استفاده از شیوه های معمول در نظافت فرش و مورکت امکان پذیر نخواهد بود، دستگاه فرش شوی صنعتی به شما امکان می دهد، آلاینده ها را از بین تار و پود فرش جدا کرده و به افزایش دوام و ماندگاری آن کمک نماید.

دستگاه های حرفه ای نظافت فرش و موکت شوی ها معمولا با استفاده از فوم داغ و پاشش آب گرم برای استخراج آلودگی ها و بقایای گرد و غبار موجود در اعماق الیاف و بافت پارچه و فرش را به طور موثر برداشته و فرش را تمیز کنند. کاربرد این دستگاه نظافت مکانیزه در کنار استفاده از جاروبرقی به جمع شدن زباله های فرش در فرایند نظافت کمک خواهد نمود.

ارتقا کیفیت نظافت با دستگاه فرش و موکت شوی صنعتیارتقا کیفیت نظافت با دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی

  1. به یک محیط سالم کمک می کند

استفاده از تجهیزات نظافت حرفه ای فرش و موکت در حفظ سلامت محیط برای افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت و به ایجاد یک محیط تمیز و عاری از مواد حساسیت زا کمک می کند. برخی از گرد و غبار و مواد آلرژی زا که در الیاف فرش گیر می افتند، با قدم زدن بر فرش میتوانند به هوا راه یافته و وارد سیستم تنفس شوند، که می توانند باعث مشکلات تنفسی، واکنش های آلرژیک و سایر مشکلات سلامتی را به همراه داشته باشند. از مزایای دمای بالای آب و فوم مورد استفاده در دستگاه مبل و موکت شوی صنعتی این است که باعث از بین رفتن این مواد حساسیت زا می شود، به طوری که دیگر تهدیدی برای سلامت افراد نخواهند بود.

  1. مزایای باکتری زدایی دستگاه فرش شوی صنعتی

در حالی که جارو برقی در خانه بسیار راحت تر مورد استفاده قرار میگیرند و با قدرت مکش بالا آلودگی های سطح را پاک می کند، توان مکش آلودگی از عمق تار و پود فرش ها و الیاف پارچه را نخواهند داشت. ماندگار شدن این آلودگی ها و گرد و غبار در الیاف فرش میتواند باعث بروز پوسیدگی و ساییش بیش از حد در فرش ها شود. همچنین باقی ماندن باکتری های در فرش می توانند باعث ایجاد بوی نامطبوع شوند و تنفس را برای افرادی که با آسم یا آلرژی مبارزه می کنند دشوارتر نماید.فرش شوی صنعتی Comac

  1. از بین بردن لکه های فرش با دستگاه و تجهیزات موکت شوی

یکی دیگر از مزایای بزرگ ارائه شده توسط دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی و حرفه ای این است که می توانند لکه های سخت را از بافت فرش برطرف نمایند. با استفاده از روش پاشش فوم و آب گرم این شوینده حرفه ای قادر به تمیز کردن انواع لکه های سخت خوراکی ها، جوهر و رنگ، گل و چربی ها و یا سایر آلاینده ها خواهد بود.

  1. خشک شدن سریع سطوح پس از نظافت

به طور عادی شستشوی فرش امری زمان بر، پر هزینه و نیازمند جابجایی های زیادی است، این در حالی است که استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه فرش و موکت شوی پس ماندی نداشته و با داشتن سامانه مکش آلودگی، بافت فرش و پارچه را به سرعت خشک میکند، زمان فرایند نظافت را کاهش داده و استفاده از آن بلافاصله بعد از نظافت امکان پذیر خواهد نمود. این امر در سطوح محیط های اداری که با فرش پوشیده شده اند کارآمد تر عمل خواهد نمود، زیرا نیازی به جابجایی فرش و موکت نبوده و در همان محل قرارگیری قادر به انجام نظافت خواهید بود.

  1. دستگاه فرش شوی صنعتی ظاهر و جلوه کلی محیط را ارتقا می دهد

با توجه به اینکه از فرش ها به عنوان پوششی برای سطوح استفاده میشود، تمیز بودن این نوع کفپوش در ظاهر و نمای محیط تاثیر گذاری بالایی خواهد داشت. گرچه ممکن است در ابتدا اشخاص متوجه آن نشوند، اما به وجود فرش های کثیف و آلوده میتواند ظاهر محیط را تحت تاثیر گذاشته و کل فضای کاری شما را کثیف و قدیمی جلوه دهد. حفظ نظافت و تمیز کردن حرفه ای فرش و موکت با دستگاه های فرش شوی صنعتی می تواند علاوه بر اینکه سلامت فرش و موکت را تضمین میکند، باعث زیبایی اتاق نیز می شود.

 

استفاده از تجهیزات و دستگاه های حرفه ای نظافت فرش و موکت در مجموعه های اداری، خدماتی و منازل میتواند در ارتقا سلامت افراد، و کاهش هزینه های نگهداری این دسته کفپوش ها تاثیر گذاری بالایی داشته باشد. اتحاد صنعت صدرا با ارائه انواع تجهیزات نظافت صنعتی ارتقا کیفیت نظافت سطوح و کفپوش های مختلف از جمله فرش ها و موکت ها را تضمین می نماید. به کار گیری دستگاه های جارو برقی نیمه صنعتی و مبل شوی های صنعتی در ادارات، مراکز مذهبی، تجاری و خدماتی همچون هتل ها میتواند در بهبود فرایند نظافت کمک شایانی نموده و در بازاریابی محیط کاری شما تاثیر به سزا داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *