مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مزایای دستگاه جارو برقی سطلی آب و خاک

جاروبرقی ها با توجه به نوع کارایی در انواع محیط های صنعتی، تجاری، اداری، مسکونی و … مورد استفاده قرار می گیرند. انواع و اقسام این تجهیزات توان پاکسازی و حذف آلاینده های خشک و تر از محیط را دارا می باشند. یکی از پر کاربردترین ماشین آلات نظافت صنعتی دستگاه جارو برقی سطلی با توان مکش آب و خاک می باشد که در انواع خانگی و تجاری عرضه می گردد. سطل یا مخزن زباله در این مدل مکنده ها، حجم قابل توجهی از آلاینده ها را در خود جای داده و استفاده از دستگاه جارو برقی سطلی مزایای بسیاری را به ارمغان می آورد. در این مقاله تعدادی از مزایای جاروبرقی سطلی آب و خاک را نام برده ایم.

سهولت کاربری و ایجاد هوای مطبوع در محیط

استفاده از دستگاه جارو برقی سطلی بسیار ساده می باشد زیرا طراحی این تجهیزات به گونه ای است که کاربر از قدرت مانور بالایی در فرآیند نظافت برخوردار می باشد. از مزایای جاروبرقی سطلی که حمل و نقلی آسان را امکان پذیر ساخته است، وجود چرخ های گرد در بخش زیرین دستگاه جارو برقی سطلی می باشد. وجود خرطومی و دسته ارگونومیک امکان دسترسی به تمامی بخش ها و نقاط دور از دسترس را در محیط فراهم می آورد. قدرت مکش بالای این تجهیزات امکان حذف ذرات ریز از محیط را فراهم می آورد و وجود فیلتر های هوشمند از بازگشت آلودگی ها به محیط جلوگیری به عمل می آورد که در نتیجه باعث به وجود آمدن هوای مطلوبی در محیط می شود.

صرفه جویی در هزینه های نظافتی

هزینه های نظافت سالانه بخش عمده ای از هزینه های کلی را در واحد های تجاری و اقتصادی به خود اختصاص می دهد. دستگاه جارو برقی سطلی به دلیل برخورداری از توان نظافتی بالا تعداد نیروها و پرسنل خدماتی را کاهش داده است زیرا تنها یک کاربر به کمک این تجهیزات قادر به نظافت فضای وسیعی می باشد. در نتیجه از دیگر مزایای جاروبرقی سطلی با توجه به توان نظافتی بالایی که دارد صرفه جویی در مصرف برق و مدت نظافت است. با خرید جارو برقی سطلی نظافت محیط در مدت زمان کمتری انجام می شود و همچنین زمان طولانی تری پاکیزه باقی می ماند. به این ترتیب با کاهش تعداد دفعات نظافت و استفاده از دستگاه جارو برقی سطلی، در مصرف برق صرفه جویی به عمل می آید.

سهولت کاربری و ایجاد هوای مطبوع در محیط
جارو برقی سطلی آب و خاک

تامین سلامت افراد حاضر در محیط

بدن افراد در مواجهه با غبار ها و آلودگی های موجود در محیط واکنش نشان داده و این آلاینده ها بعضا سلامت افراد را به خطر انداخته و دچار مشکل می کند. در برخی مواقع این آلودگی ها در محیط انتشار یافته و موجب بروز آلرژی و حساسیت در بدن افراد می شود. دستگاه جارو برقی سطلی در صورت برخورداری از سیستم فیلتراسیون هوشمند، آلودگی ها را به طور کامل از محیط حذف می نماید و با ایجاد هوا و محیطی پاکیزه، حفظ سلامت افراد حاضر در محیط را تضمین می نماید.

امکان استفاده در محیط های حساس به صدا

در اماکنی همچون هتل، بیمارستان و درمانگاه ها که حفظ سکوت و آرامش افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نظافت محیط نیز باید با توجه به شرایط محیط به گونه ای انجام پذیرد تا از ایجاد آلودگی صوتی جلوگیری به عمل آید. سطح صدای دستگاه جارو برقی سطلی بسیار پایین بوده و در محیط های با حساسیت بالا نسبت به صدا بسیار توصیه می شود.

افزایش بهره وری با استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی

دستگاه جارو برقی سطلی آب و خاک توان مکش همزمان آلاینده های خشک و تر را دارا می باشند. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که انواع تجهیزات جانبی نیز همراه آنها عرضه می گردد. برخی از مهم ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات نظافت صنعتی همراه دستگاه جارو برقی سطلی آب و خاک می باشد. تجهیزاتی همچون تی مکنده و انواع نازل که در صورت بهره گیری از این لوازم، کیفیت عملیات نظافت ارتقا یافته و آلودگی ها به صورت بهینه از محیط حذف می گردند.

در نتیجه…

همان طور که گفته شد مزایای جاروبرقی سطلی بسیار فراوان بوده است و در مدل ها و برند های مختلفی طراحی و عرضه می گردد. با خرید جارو برقی سطلی می توانید تمامی آلودگی ها را به صورت بهینه جمع آوری کرده و با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در آن، به افزایش و ارتقای سطح بهداشت و تمیزی محیط کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *