مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مزایای استفاده و ویژگی های فرش و موکت شوی هتلی

نظافت اتاق ها در مراکز خدماتی همچون هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که بسیاری از صاحبان و مدیران مجموعه های هتل با خرید و در اختیار داشتن تجهیزات نظافت صنعتی با کیفیتی از قبیل دستگاه فرش و موکت شوی هتلی کیفیت بالای نظافت را در فضای هتل به فراهم آورند. کاربرد این دستگاه در بخش های متنوع و مختلف امکان پذیر است. از مهم ترین بخش هایی که در هتل ها به کیفیت بالای نظافت نیاز دارند میتوان به نظافت کف هتل، نظافت بخش رستوران هتل، نظافت مبلمان اتاق ها و نظافت سرویس های بهداشتی اشاره داشت. توجه به این نکته که کیفیت نظافت محیط هتل یکی از استاندارد های اصلی در رتبه بندی هتل بوده و نشان از مدیریت مناسب مجموعه خدماتی دارد، میتواند بیانگر اهمیت استفاده از تجهیزاتی همچون فرش و موکت شوی هتلی باشد.

از با اهمیت ترین نکات در جلب رضایت و توجه مشتریان و میهمانان در مراکز خدماتی و هتل ها نظافت و تمیزی مبلمان می باشد. مبلمان آلوده می توانند از مهمترین و اصلی ترین راه ها برای انتقال انواع آلودگی ها بین افراد باشند، از این رو تمیزی و ضدعفونی شدن آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. خرید یک دستگاه مبل و موکت شوی هتلی کیفیت نظافت بی نظیر و ایده آلی را برای مبلمان مراکز اقامتی و هتل شما به ارمغان خواهد آورد.

شستشوی مبلمان و فرش ها با دستگاه موکت شوی هتلی

دستگاه فرش و موکت شوی هتلی از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های نظافت و شستشوی مبلمان در ادارات و هتل ها به حساب می آید. نیروی خدماتی با استفاده از این دستگاه می تواند به بهترین و با کیفیت ترین نحو به شستشوی سطوح فرش شده و مبلمان بپردازد. خرید و استفاده از این دستگاه میتوان به میزان زیادی از هزینه های نظافت تجهیزات مبلمان هتل ها و اقامتگاه ها کاسته و چندین برابر قیمت دستگاه فرش و موکت شوی برای صاحبان آن سود آوری داشته باشد.

کاربرد دستگاه فرش و موکت شوی هتلی

ویژگی های دستگاه موکت شوی

دستگاه های شستشوی مبلمان و موکت ها از تنوع بسیاری برخوردارند. این مشخصات و ویژگی های دستگاه فرش شوی هتلی است که توان و کارایی آن را افزایش میدهد و این دستگاه را به یکی از قدرتمند ترین تجهیزات نظافت و شستشوی مبلمان و سطوح کف پوش ها مبدل میسازد. آشنایی با ویژگی ها و مشخات دستگاه مبل شور می تواند در انتخاب دستگاه مناسب و بهینه در نظاتف محیط هتل یا مجموعه اقامتی شما نقش موثری داشته باشد. از برخی ویژگی های دستگاه فرش و موکت شوی هتلی میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • سرعت و کیفیت بالا در شستشوی انواع مبلمان و فرش ها
  • سامانه مکش آلودگی قدرتمند
  • خشک نمودن سریع سطح بعد از شستشو
  • امکان شست و شوی فرش و موکت در محل و بدون نیاز به جابجایی آنها
  • سهولت در کاربری و استفاده آسان
  • کاهش زمان و انرژی لازم برای نظافت مبلمان هتلی
  • جلوگیری از اتلاف مصرف آب و مواد شوینده

 

موارد استفاده از دستگاه مبل و موکت شوی هتلی

نظافت و  شستشوی مبلمان، فرش ها و پرده ها در اتاق های هتل و مراکز اقامتی از حساس ترین و مهمترین مواردی هستند که با داشتن توجه ویژه در نظافت آنها میتوان از تجمع آلودگی ها در آن پیشگیری کرده و از سلامت، ماندگاری و دوام آنها اطمینان حاصل نمود. بعد از حضور میهمانان در اتاق ها، یکی از زمان بر ترین کارها میتواند نظافت مبلمان، فرش ها و پرده های اتاق باشد. کاربرد دستگاه فرش و موکت شوی هتلی میتواند این فرایند را به میزان زیادی سرعت بخشیده، در عین حال کیفیت مطلوبی از نظافت را ارائه دهد. نظافت و تمیز نمودن پارچه صندلی ها در کوتاه ترین زمان و عدم باقیماندن رطوبت بعد از نظافت یکی از ویژگی های استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی است.

این دستگاه با توانایی پاشش فوم نفوذ پذیر به عمق الیاف پارچه و سپس مکش آن با قدرت بالا، انواع آلودگی ها را از بافت پارچه و تار و پود فرش جدا نموده و به مخزن تعبیه شده در دستگاه انتقال میدهد. بدین ترتیب میتوانید از آن برای نظافت انواع مبلمان، فرش ها و کف پوش ها، پرده و تشک های تخت استفاده نمایید و کیفیت نظافت بسیار بالایی از آن دریافت کنید.

نظافت مبلمان و فرش ها در مراکز اقامتی و هتل ها

مزایای استفاده از دستگاه های نظافت مکانیزه در نظافت مراکز اقامتی و هتل ها

نظافت در محیط های اقامتی و اتاق های هتل ها از اصلی ترین و مهم ترین عوامل تاثیر گذار در رضایتمندی و جذب مشتریان می باشد. از این جهت، نظافت روزانه و دقیق مبلمان و تجهیزات در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نظافت روزانه در مراکز هتلی و اقامتگاه ها با شیوه های شست و شوی دستی فرش ها و موکت ها میتواند مستلزم صرف زمان و انرژی بسیاری بوده و هزینه زیادی بر مجموعه تحمیل میکند. این در حالی است که استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی میتوانند به طور چشمگیری از هزینه، زمان، و انرژی لازم برای نظافت سطوح فرش، مبلمان و موکت ها در مجموعه های هتلی و اقامتگاه ها بکاهد.

ارتقا استاندارد نظافت در هتل با دستگاه فرش شوی هتلی

به کار گیری دستگاه های نظافت مکانیزه و تجهیزات شستشوی مبلمان و فرش ها در هتل ها و مراکز اقامتی، جلوه و زیبایی بسیاری به هتل شما خواهد بخشید. این امر می تواند رضایتمندی مشتریان و میهمانان را افزایش داده و استاندارد های مدیریت هتلی را ارتقا دهد.

به بکار گیری تجهیزات نظافت و دستگاه های شستشوی مکانیزه هتلی و حفظ کیفیت نظافت فرش ها، موکت ها و مبلمان میتوانید از نظافت روزانه و دوره ای هتل را با دقت بیشتر و کیفیت بالاتر به انجام رساند، هزینه های نظافت را کاسته و با کاهش انرژی لازم برای نظافت، از نیروی خدمات به شکل بهینه تری بهره برد.

 

شرکت اتحاد صنعتی صدرا ارائه دهنده تجهیزات و دستگاه های مکانیزه نظافت، میتواند با ارائه مشاوره در زمینه خرید انواع مختلف دستگاه های نظافت صنعتی از جمله دستگاه فرش و موکت شوی هتلی راهکار مطلوب و بهینه ای برای ارتقا کیفیت نظافت و بهبود رضایتمندی کارمندان و میهمانان شما در مجموعه خدماتی و اقامتی شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *