مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کف شو و پیشرفت های این دستگاه اسکرابر در کمپانی Comac

در این سال شرکت کماک Comac ایتالیا، اقدام به عرضه کردن یک دستگاه اسکرابر دستی نموده که در نتیجه با همان طراحی Antea  اما در قالبی بزرگتر است، با ظرفیت مخازن بزرگتر و دو برس دیسکی برای پوشش دادن و عرض کاری ۵۵ تا ۶۵ سانتی متر است، بدنه همان قالب قبلی است که از جنس آلومنیوم است که مقاوم در برابر خوردگی و در مقابل ضربه و شوک بسیار مقاوم است. کنترل پنل آن ساده و کاربر پسند طراحی شده است، همراه با دکمه های مخصوص برای مدیریت صحیح آب و مواد شوینده صنعتی که به طور جداگانه بر روی صفحه قرار دارند و همچنین برای فعال سازی سیستم صرفه جویی در آب و …. که کاملا با محیط زیست سازگاری دارد. و یک سیستم نظارت جدید به نام  Pressure ( فشار ) که برای کنترل فشار برس  کف شو بر روی کف زمین طراحی شده است که به طور خودکار و اتوماتیک عمل می کنند که فقط از طریق اتخاب یک دکمه دستی در کنترل پنل وجود دارد فعال می شوند. ضمن ارزشمند بودن  این ویژگی  و نو آوری جدیدش، قدرت بسیار بالایی برای یک دستگاه است که همیشه در دسترس کاربر است، به غیر از مدل های اسکرابر صنعتی، در دیگر مدل های ترکیبی اسکرابر- سوییپر نیز به این فن آوری جدید مجهز می شوند. یکی دیگر از پیشرفت های جدید و قابل توجه و معرفی شده در این سال این است که می توان همه این فن آوری ها ( سامانه مراقبت  CFC ) را بر روی دستگاه های نظافت صنعتی بویژه دستگاه اسکرابر  Comac نصب کرد.

 

کف شو

با سامانه مراقبت CFC   مطمئن می شوید که همه چیز را در مورد کف شو و اسکرابر خود میدانید.

ماشین آلات نظافت صنعتی کماک که دارای این سیستم CFC هستند، برای انتقال داده ها در زمان واقعی از تکنولوژی GPRS استفاده میکنند. که به صورت آنلاین از وضعیت سامانه خود عکس گرفته و به کاربران نشان داده  به طوری که آنها می توانند به بهترین حالت ممکن سامانه نظافتی خود را مدیریت کنند و با برنامه ریزی کامل و دقیق تر اقدام به به تمیز کردن مکان مورد نظر نمائید. همچنین کاربران می توانند ببینند که آیا کف شو در حال کار کردن در یک مکان با زمان مشخص شده، برنامه ریزی شده است یا نه و همچنین مشاهده کنید که آیا سیستم دستگاه اسکرابر سالم است، در حالی که هر گونه شرایط اضطراری به شما اطلاع داده میشود.

با آشکار شدن سریع و به موقع و پاسخ موثر از سوی دستگاه کف شو که چه چیزی را مد نظر دارید و می توانید مشاهده کنید که آیا برنامه ریزی منظم و دقیق صورت گرفته است و می توانید برنامه بعدی را نیز چک کنید. به هر حال این دستگاه های نظافت صنعتی کاملا بروز هستند، به این معنی که کماک هم توانایی سازماندهی سامانه نظافت مکانیزه  و بخصوص کف شو را به شیوه ای کاملا مطلوب دارند و هم برای به دست آوردن بهره وری و حداکثر عملکرد این دستگاه در سطح بالایی تلاش میکند.

 

کف شو

راحتی بیشتر و فن آوری برای مدل های بزرگتر( اسکرابر سرنشین دار ):

آخرین نوآوری ها و با انجام معینه های فنی متعدد که مدل های تازه از کف شو C 130 که یکی از محبوب ترین و اولین دستگاه های نظافت صنعتی این کمپانی است و در حال حاضر با آخرین فن آوری به روز شده است، که هم اکنون این دستگاه فضای بیشتر و راحت تری را برای اپراتور ارائه می دهد و همچنین با پیشرفت و دسترسی آسان برای تعمیر و نگهداری بهینه و ارائه راه حل های جدید جهت ایمنی بیشتر و همچنین قابلیت اطمینان بیشتر دستگاه شده است. ودر یک صفحه  نمایش لمسی در یک زمان خاص انجام شوند را دارند.

 

اپراتور با این گزینه یکی از چهار فعالیت اصلی را در این دستگاه زمین شور می یابد که شامل :

۱- جابجایی آسان دستگاه

۲- شستشو و خشک کردن همزمان سطوح

۳- شستشوی تنها

۴- خشک کردن تنها

با استفاده از صفحه نمایش لمسی، یکی از این سه گزینه را برای کار انتخاب میکنیم؛ سازگار با محیط زیست، استاندارد و استفاده همزمان گزینه ها. و هر کدام از این حالت ها برای یک نوع متفاوت از محیط کار و تمیز کردن سطوح مختلف طراحی شده اند. بنابر این میزان مصرف آب و مواد شوینده صنعتی را نیز با توجه به نیازهای سطوح مورد نظر برای تمیز کردن تنظیم می کند.شما میتوانید ببینید تعدای زیادی از دستگاه های ترکیبی اسکرابر – سوییپر ( CSL 120 )  که موجود هستند در دو نسخه دیزلی و یا دوگانه سو، این دستگاه های نظافت صنعتی ایده آل برای منطق بزرگ صنعتی هستند که ترکیبی از دو عملکرد در یک دستگاه هستند ( عملکرد یک ماشین شستشو با یک دستگاه جاروب ) با استفاده از مخازن بزرگ و سطح پاک کنندگی وسیع که برای این مدل طراحی شده است که بسیار کاربر پسند، ساده و ارگونومیک و صفحه نمایش لمسی و همچنین توقف خودکار دستگاه کف شوی

 

 

پروژه سبز برای صرفه جویی در مصرف آب در زمین شوی صنعتی :

این اواخر کمپانی Comac اقدام به ایجاد اتاق نمادین در خور توجه نموده که در طول روز فقط دو قرار ملاقات را پذیرش میکند ( به طور انحصاری برای فروشندگان و نمایندگان فروش این کمپانی در نظر گرفته شده است ) این اتاق مکانی است که پروژه های جدید و بلند پروازانه این کمپانی ارائه میشود. ما اکنون در حال گفتگو در مورد یک سیستم بازیافت آب واقعا نوآورلانه هستیم که این شرکت در حال کار و انجام عملیات های مخصوص به کف شو و دستگاه های شستشوی کف زمین است. اسم این پروژه  nonstopcleaning است که هدف آن کاهش شدید مصرف آب در ماشین آلات شستشو است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *