مقالات آموزشی نظافت صنعتی

کف شو و معرفی آن برای نظافت مراکز آموزشی

کف شو و زمین شوی صنعتی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی هستند که توانایی نظافت و شستشو و خشک کردن همه سطوح از جمله سطوح موزاییکی، کف پوش های صنعتی، اپوکسی و … را داند این اسکرابر خود دارای  دو مدل از نظر سایز و اندازه و نوع کاربری هستند که وجه مشترک آن ها این است که وجه مشترک آن ها این است که از یک سیستم واحد جهت تمیز کردن کف زمین استفاده می کنند که به این طریق است: این دستگاه ها ضمن پاشش آب و مواد شوینده صنعتی برس های زیر دستگاه اقدام به چرخش و سایش کف زمین می کنند و همه آلودگی ها را پاک کرده  و بوسیله موتورهای مکش و مکنده موجود در داخل دستگاه کف شو آب های آلوده را جمع کرده و همزمان سطح و کف را خشک می کند. مخصوصا در مکانی مانند مراکز آموزشی که تعداد رفت و آمد ها زیاد است استفاده از این دستگاه های نظافت مکانیزه بسیار کار آمد خواهد بود زیرا استفاده کردن از روش های نظافت سنتی و قدیمی مانع از رفت و آمد دانشجویان و کارکنان خواهد شد و همچنین نیروهای خدماتی نیز با مشکلات متعددی مواجه می شوند. ولی با استفاده از یک دستگاه زمینشور براحتی و در مدت زمان کمی مکان های آموزشی و .. را تمیز می کند.

 

 

کف شو سرنشین دار دستگاهی ایده آل برای شستشو مراکز آموزشی :

در دنیای امروزه بحث زمان بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده، که این دستگاه های نظافت مکانیزه که شامل کف شو و زمینشو  و … هستند می تواندد کمک شایانی در جهت بهره وری و صرفه جویی در زمان مصرف شده و در بحث نظافت مکانیزه دانشگاه و بیمارستان و … خواهد کرد. اگر چنانچه محیط آموزشی وسعت زیادی داشته باشند ما می توانیم از اسکرابر سرنشین دار استفاده کنیم تا سریع تر بتوانیم کل سالن ها را شسته و کاملا تمیز نمائیم و شاید بتوان گفت که ایده آل ترین دستگاه برای نظافت این گونه اماکن است زیرا مراکز آموزشی باید به موقع و زود به زود تمیز شده تا موجب پیشگیری از انتشار ویروس و یا باکتری در این مکان ها شده و محیطی سالم از لحاظ بهداشت محیط داشته باشیم.

 

 

مزیت های این دستگاه زمین شور :

دستگاه های کف شور صنعتی و زمین شوی صنعتی دارای مزیت های بیشماری هستند که می توانیم به این موارد اشاره کنیم :کاهش چشمگیر مصرف ماده شوینده صنعتی و آب، کاهش هزینه های ناشی از استخدام نیروهای انسانی و خدماتی، سرعت بالای نظافت و شستشوی کف زمین به نسبت دیگر روش ها، خشک کردن سریع و همزمان سطوح و کف پوش ها و … است. این دستگاه کف شور مجهز به سیستم جلوبرنده یا موتور تراکنشی است. که به راحتی به سمت جلو حرکت کرده و دیگر نیاز به زور بازوی زیاد نیست و استفاده از این تجهیزات نظافت صنعتی برابر است با سهولت و کیفیت بیشتر کار و در ضمن این دستگاه های نظافت مکانیزه از محبوبیت ویژه ای در بازارهای جهانی برخوردار هستند.

 

 

کف شوی صنعتی شرکت comac ایتالیا برای نظافت مراکز آموزشی:

با توجه به اینکه دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیازمند تمیزی و نظافت روزانه هستند ( بدلیل حجم بالای تردد ترافیک نیروی انسانی ) به طور کلی می توانیم  بگوئیم که با استفاده از یک کف شو صنعتی کمپانی کماک comac به سهولت کار شستشوی مدرن کف زمین را انجام داده و حس بسیار خوشایندی از لحاظ تمیزی و زیبایی و درخشش کف پوش ها در ذهن بیننده ایجاد می کند و تاثیر مثبتی بر روحیه نشاط و شادابی محصلین خواهد گذاشت و در ضمن این دستپاه های comac دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و دارای قطعات یدکی نیز هستند و جهت فروش آنها دارای تیم تخصصی و فنی هستند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *