شناخت موقعیت محل کسب و کار برای خرید کف شوی صنعتی

اولین گام بعد از شناخت موقعیت محل کسب و کار شما که نیازمند تهیه یک  کف شوی صنعتی است، این است که برای تعیین اندازه و نوع دستگاه و تجهیزات مورد نیاز و شناسایی مدل متناسب اقدام به تهیه و خریداری دستگاه نمائید. محیط شما اگر بزرگ باشد مانند سوله یا انبار شما باید اسکرابر سرنشین دار یا کف شو نفر بر را انتخاب کنید چنانچه محیط و مکان شما دارای مساحت کمی باشد  شما نیازمند خریداری یک اسکرابر دستی یا زمین شور کوچک هستید، چرا که اندازه راهروهای اصلی و اینکه دستگاه نظافت مکانیزه تا چه اندازه قادر به کار و مانور در اینگونه اماکن هستند. زیرا که در برخی اماکن بدلیل رفت و امد زیاد مشتریان، ارباب رجوع و پرسنل، مقدار زباله ها و خاکروبه های بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال برای نظافت مکانیزه فرودگاه ها سالن های انتظار که مساحت گسترده ای دارند، زمین شوی باسرنشین بهترین کارایی را خواهد داشت، در برخی مکان های خاص مانند کارخانه ها شاید ما نیازمند چندین دستگاه کف شوی صنعتی باشیم چون ممکن است دارای چندین سالن و یا راهرو و … باشند.کف شوی صنعتی

 

کف شوی صنعتی دستگاهی بسیار کارآمد برای نظافت مکان های صنعتی:

این دستگاه زمین شور که جایگزین مناسبی برای شیوه های قدیمی هستند، طوری طراحی شده اند که تمامی سطوح را به راحتی تمیز کرده و خشک میکند. به طور مثال برای نظافت در صنعت هتلداری که نیازمند نظافت مداوم و روزانه هستند می تواند کمک شایانی در بحث بهداشت محیط در اینگونه اماکن داشته باشند. و یا برای نظافت مکان های صنعتی به طور چشمگیری می تواند در رشد و کسب کار اینگونه اماکن تاثیر گذار باشد.

این اسکرابر اتوماتیک یا کف شوی صنعتی  قادرند که لکه های سخت شده را نیز به راحتی پاک کنند ( مانند لکه های گریس، روغن و دیگر آلودگی های صنعتی چسبیده به کف زمین ) و حتی قادرند که لکه هایی که از لیفتراک ها بر روی سطح زمین باقی می ماند را کاملا پاک کنند. این کف شوی صنعتی دستگاهی قابل اعتماد است.

 

کف شوی صنعتی دستگاهی با توانایی تطبیق پذیری برای شستشوی سطوح :کف شوی صنعتی

کار اصلی اسکرابر و زمین شوی صنعتی ، ارائه بهترین راه حل برای شستشوی سطوح است که با بوسیله یک برس و تی صنعتی سطوح را شسته و انواع آلودگی، کثیفی، جرم و آلاینده های چسبیده به کف را کاملا پاک می کند ولی با این حال در طرحی و ساخت کف شوی صنعتی تفاوت هایی از نظر سبک ها و روش های مختلفی وجود دارد. اساسا در زمین شوی صنعتی یا دستگاه زمین شور دو نوع برس وجود دارد یک مدل دیسکی و دیگری مدل استوانه ای یا رولی است . برخی از تولید کنندگان و کمپانی های تولید تجهیزات اسکرابر، دارای آبشن تعویض برس ها هستند که بسته به نوع مکان و نوع آلودگی این برس ها تعویض و یا نصب می شوند.

برس های دیسکی در کف شوی صنعتی برای تمیز کردن سریع و به اصطلاح تهاجمی در سطوح صاف مناسب تر استچون این برس دیسکی دایره وار است برای تمیز کردن کف هایی که سخت نیازمند تمیز کردن است کاربرد دارد. این برس ها بوسیله فشار دستگاه دستگاه و چرخش مداوم کار نظافت را انجام می دهند.

 

اسکرابر برس استوانه ای یا رولی و کاربرد آنها :

برس های رولی یا استوانه ای ( Rykal cylinder ) برای مکان هایی با کف پارکت و سطوحی که کف پوش های زبر با سطح اصطکاک بالا و اپوکسی های سیلیس دار در کف پارکینگ ها ی مجتمع های تجاری و مسکونی و کف زمین هایی که دارای شیار بندی هستند بسیار مناسب است. برس های اتوانه ای یا رولی در اصل برای از بین بردن مایع بتند که بر روی کاشی و یا سرامیک و اپوکسی جهت پر کردن شیارهای بین آنها استفاده میشود کاربرد دارند و حتی پاک کردن گچ و رنگ از روی کف و سطوح و از بین بردن آلاینده های چسبیده به زمین استفاده می شوند.اسکرابر برس رولی

 

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: