مزایای کف شوی صنعتی برای نظافت اماکن مذهبی

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

مدیریت یک ساختمان مذهبی مانند مسجد و حسینیه و یا حرم های مطهر به هیچ عنوان کار ساده ای نیست؛ و دارای مشکلات و دغدغه های مخصوص به خود است. یکی از مشکلات ناگریز در این گونه اماکن بحث نظافت و تمیزی است، استفاده از کف شوی صنعتی و اسکرابر کمک بزرگی به رفع این مشکلات خواهد نمود. استفاده از این رویکرد موجب میشود تا تفاوت نوع تمیزکاری به روش سنتی و مدرن را بخوبی مشاهده نمائید. خریداری این تجهیزات نظافت صنعتی نیازمند یک بودجه بسیار کم و محدود است ولی با کارایی بسیار بالا برای تمیز کردن صحن و… در اماکن مذهبی و آرامگاه ها و مکانهای مقدس. از این رو این دستگاه ها عملکردی بسیار مناسب جهت بهداشت محیط در همه اماکن عمومی دارند.

 

 

دستگاه زمین شور

اسکرابر مناسب ترین گزینه برای حفظ پاکیزگی مساجد و حسینیه ها :

در اینگونه مکانها بدلیل تردد بالای مردم ، نیازمند کار تمیز کاری و بهداشت محیط ویژه ای هستند بخصوص در برخی ایام مناسبتی مانند عزاداری و یا سایر اعیاد مذهبی که رفت و آمد بیشتر می شود، در سالن های اقامه نماز و … پیشنهاد میشود از یک جاروبرقی صنعتی استفاده کنید. زیرا مخزن آنها بزرگ هستند و قدرت مکش بالایی دارند. در برخی مساجد در روزهای جمعه نماز جماعت برگزار میشود و افراد زیادی برای اقامه نماز به اینگونه مکانها مراجعه می کنند، که بعد از رفتن آنها باید محیط مسجد کاملا تمیز شوند. بهترین انتخاب همان کف شوی صنعتی است که حیلط و صحن را نیز براحتی تمیز و ضدعفونی خواهد نمود.

 

 

کف شوی صنعتی چه مزایایی دارد؟اسکرابر

مهمترین مزیت کف شوی یا دستگاه زمین شور ؛ سرعت بالا و قدرت پاک کنندگی آن است که در همه اماکن توانایی تمیزکاری به صورت مداوم و روزانه را دارند. یکی از رکن های اساسی برای تمیز کردن و نظافت آن، برنامه ریزی و استخدام یک یا چند نفر نیروی خدمه برای این مکان هاست. رفع و از بین بردن گرد و خاک و جمع آوری زباله های ریز و درشت در اماکن مذهبی به هیچ عنوان کار ساده ای نخواهد بود بدلیل اینکه معمولا فضای مسجد و حسینیه وسیع است و همچنین انتظار میرود که بسیار تمیز و بهداشتی باشد. به هر حال استفاده از کف شوی صنعتی و زمینشوی کمک شایانی به آن خواهد نمود، زیرا که می توانند به صورت عمقی سطح و کف را تمیز کنند.

 

 

تمیز کردن و نظافت صحن مساجد بوسیله دستگاه زمین شور :کف شوی صنعتی

تمیز کردن و نظافت اماکن مذهبی دارای یک روند مخصوصی است که می تواند شامل چند بخش شود که سالانه، ماهانه، هفتگی و یا روزانه باشد. یکی از بخشهایی که تمیز کردن آن بسیار ضروری است، صحن مساجد و حسینیه است که اگر چنانچه آلوده باشد سایر بخشهای دیگر را نیز درگیر آلودگی محیطی می کند. زمین شور و کف شوی صنعتی قادرند در کمترین زمان ممکن و براحتی همه بخش ها را شسته و همان موقع خشک نمایند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: