کف شور صنعتی برای نظافت فضاهای داخلی اماکن عمومی

همانطور که همه ما میدانیم، جمعیت جهان روبه افزایش است که این خود موجب تردد هرچه بیشتر مردم در اماکن عمومی،مراکز تجاری، فروشگاه ها، پایانه ها، مکانهای آموزشی و… گردیده است. از اینرو هرچه میزان رفت و امد بیشتر باشد، به طور قطع میزان الودگی و نیاز به تمیز کردن و نظافت هم به همان میزان افزایش پیدا میکند. و دیگر نیازمند استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی پیشرفته تر مانند اسکرابر یا کف شور صنعتی خواهد بود تا از عهده انجام این امر مهم برایند.  زیرا این تجهیزات نظافت مکانیزه روند کار تمیز کاری را افزایش داده و یک محیط بسیار تمیز را ایجاد می کنند.

 

 

اسکرابر زمین شور

کف شور صنعتی یا اسکرابر برای از بین بردن انواع آلودگی های سطح زمین:

برای انجام کار تمیز کردن و بهداشت محیط بهینه و رفع و از بین بردن الودگی های محیطی مهمترین وسیله که در سطح جهانی بسیار مورد توجه واقع شده است، دستگاه زمین شور یا کفشوی میباشد، که با توجه به شناسایی نوع و جنس آلودگی نیز می توان از برسهای مختلف استفاده نمود و حتی اگر لازم باشد از مواد شوینده صنعتی نیز کمک بگیرید. این دستگاهای نظافتی کاملا استاندارد و مطابق با نیازهای تمیزکاری همه اماکن عمومی طراحی و ساخته شده اند. زیرا روشهای قدیمی بسیار ناکارآمد و از رده خارج شده اند و دیگر جوابگوی بسیاری از این اماکن یاد شده را ندارند.

 

 

کف شوی صنعتی و تاثیرات آن در بهداشت محیط اماکن عمومی :کف شوی صنعتی

برای بهداشت محیط مکانهای عمومی که بیشترین تردد روزانه را دارند به طور قطع یک کف شور صنعتی می تواند کمک بسیار بزرگی را به بحث نظافت و تمیز کردن آن می نماید، زیرا که قادر است انواع آلودگی های خشک و تر را کاملا محو نموده و هیچگونه اثری از آن باقی نخواهد ماند. و نکته قابل توجه اینکه یکی از امتیازات این دستگاهها این است که قادرند سریعا کف و سطح را به صورت انی خشک نمایند و مانع رشد و نمو قارچها و کپکها شوند؛ زیرا که وجود این موجودات میکروسکوبی که در حالت عادی دیده نمی شوند و باید با چشم مصلح رصد شوند می تواند بسیار خطرناک و حتی موجب انتقال بیماریهای غیرقابل درمان شوند.

 

 

زمین شور مناسب برای شستشوی کف زمین : زمین شور

مناسب ترین دستگاه برای شستشوی کف و سطح زمین؛ یک دستگاه کاملا متناسب با مساحت و نوع کاربری محیط است که با توجه به میزان و تعداد کار نظافت و همچنین میزان تردد و رفت و امدها انتخاب می شوند که برای محیطهای بزرگتر، استفاده از اسکرابر سرنشین دار میتواند کمک بسیار بزرگی باشد و در مساحت های کوچکتر نیز یک زمینشوی دستی می تواند کارساز باشد و در همه زوایا چرخیده و مانور بدهد. و یک محیط کاملا تمیز را مهیا نمایند. در فصول بارندگی سال که بیشترین میزان الودگی و حتی رد کفش ها بر کف میماند ( که چهره بسیار ناخوشایندی را بر روی کف پوشها برجای میگذارند) استفاده از این کف شور صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی بسیار کارساز خواهند بود. و نیروهای خدماتی بدون هیچ گونه احساس خستگی براحتی و مکررا سطح مجموعه را میشویند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: