کفشوی برای نظافت و شستشوی انواع سطوح در اماکن مختلف

۲۷ فروردین ۱۳۹۶

کفشوی ها برای نظافت همه سطوح آلوده از جمله سیمان، چوب های صنعتی، سنگ و سرامیک و اپوکسی و … کاربرد دارند. در این اسکرابر ها یک بخش مکنده وجود دارد که با قدرت فراوان کار جمع آوری و مکش آلودگی های موجود در سطح و کف را انجام می دهد و سریعا به مخزن آب کثیف یا ریکاوری منتقل می کند. اگر چنانچه سطوح و کف پوش ما بسیار آلوده و کثیف باشند می توانیم از آبشن و گزینه مواد شوینده صنعتی نیز استفاده کنیم که بوسیله این ماده شوینده صنعتی و زمین شوی براحتی و به سهولت پاک کنیم. این دستگاه های زمین شور وسیله مناسبی برای بهداشت محیط در مراکز خرید و تفریح و مکان های عمومی مختلف از جمله سالن های ورزشی، بیمارستان ها، خطوط تولید کارخانه ها ، تمیز کردن کف دانشگاه ها و…. استفاده میشوند که در این مقاله سعی میشود که به بعضی از این مکانهای یاد شده از منظر نظافت صنعتی و دستگاه های مورد نیاز آنها اشاره کنیم.

 

 

کفشوی برای بهداشت محیط هایپر استارها :

همه ما می دانیم که بخش اعظم هایپر استارها و فروشگاه های بزرگ را مواد غذایی تشکیل می دهند و این یعنی اینکه سطوح به راحتی کثیف و آلوده میشوند و باید سریعا برای از بین بردن آلودگی ها و تمیز کردن کف زمین اقدام شود، بنابراین گزینه مناسب به طور قطع اسکرابر دستی میتواند باشد چون این دستگاه براحتی در بین راهروها و قفسه های موجود در فروشگاه ها حرکت میکند و بخوبی از عهده نظافت و شستشوی اینگونه اماکن برمی آید.

 

 

اسکرابر و نظافت مکانیزه بیمارستان :

در بیمارستان ها به طور قطع رعایت یک نظافت استاندارد امری بسیار ضروری و حیاتی است. زیرا که در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی و بهداشت محیط در مکانهای درمانی و اورژانسی ممکن است که صدمات جبران ناپذیری به بیماران و پرسنل و کارکنان مستقر در بیمارستان ها وارد می کند. در این صورت یک دستگاه کف شور می تواند کمک شایانی به این قضیه بنماید و همچنین می توانیم در ساعاتی که تردد کمتر کمتر است از این دستگاه زمین شور استفاده کنیم

 

 

کف شوی صنعتی برای شستشو و خشک کردن کف دانشگاه ها :

ما می توانیم برای نظافت کف دانشگاه ها و یا حتی مدارس از یک کفشوی که کم صدا و یا سایلنت است استفاده کنیم تا ضمن اینکه سریع کف را شسته و خشک کنیم همچنین مزاحم کلاسهای درس از نظر سرو صدای زیاد و یا اینکه موجب حواس پرتی معلمان و دانشجویان و یا دانش آموزان نشویم، معمولا جنس کف پوش ها در مدارس و دانشگاه ها نوع موزاییکی است که به وسیله کفشوی سرنشین دار براحتی می توانیم آنها را کاملا تمیز کنیم.

 

 

کف شوی و اسکرابر سرنشین دار برای نظافت کارخانجات :

مدیران کارخانجات در خصوص بحث نظافت و تمیزی محل کسب و کار خود بسیار حساس هستند و همچنین برای حفاظت از پرسنل و نیروهای مستقر و شاغل در این مکان ها در صدد ایجاد محیطی امن و حفاظت شده هستند. از این رو یک دستگاه نظافت مکانیزه که شامل اسکرابر سرنشین دار است می تواند گزینه خوبی برای کارخانجات و اینگونه اماکن باشد زیرا که سریع کف کارخانه را شسته و درجا خشک می کند.

 

 

کارکرد اصلی زمین شوی چگونه است :

زمینشوی و اسکرابر یکی از اصلی ترین تجهیزات نظافت صنعتی هستند که به راحتی انواع سطوح را شستشو داده و کاملا تمیز و براق می کنند. این کف شور ها ضمن بهره مندی از کار برس زدن های قدرتمند براحتی همه نوع آلودگی را از روی کف کنده و کاملا پاک و محو می کند و دیگر نیازی به استفاده از طی و سطل و آب و حتی نیروهای انسانی بیشتری نخواهیم داشت و همچنین شاهد کاهش محسوس در زمان نظافت و نیز کیفیت مطلوب تر خواهیم شد و بدلیل اینکه برخلاف روش های قدیمی، مخازن آب کثیف و تمیز باهم ترکیب نمی شوند و در نتیجه سطح بالایی از نظافت با کیفیت را تجربه خواهیم کرد.

 

 

 

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: