استفاده از پولیشر برای براق کردن کف مجتمع های مسکونی

یکی از ابزارهایی که برای ساختمانها و مجتمع های مسکونی بسیار کارآمد خواهد بود، پولیشر است که براحتی سطوح را براق و درخشان خواهد کرد و بدون هیچگونه دغدغده و نگرانی بابت مات شدگی و یا تیره شدن کف پوشهای سرامیکی و مرمرین و… نخواهید داشت. از اینرو برای رفع این معضلات مناسبترین گزینه هایی که میتواند در این زمینه بسیار کارآمد باشد همین پلیشر براق کننده است. و این امر بازگشت زیبایی کف پوش ها را به همراه خواهد داشت و یک محیط بسیار خوشایند را بوجود خواهند آورد.

 

 

دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر و کارایی آنها در صنعت نظافت :

این تجهیزات نظافت مکانیزه، قادرند همه نوع سطوح را زیبا و درخشان و براق کنند و مهمترین اصل در این دستگاه نظافتی محسوب می شود. و بسیار به روز و دارای طراحی مدرنی هستند که قدرت چرخش و لایه برداری بالایی دارند. به طور معمول بدترین نوع اسیب برای سنگ و سرامیک و مرمر؛ وجود الاینده های چسبیده به این نوع سنگ ها هستند. که برای حذف آنها می توان از این دستگاه پولیشر صنعتی استفاده نمود. علی الخصوص هنگامی که ما یک ساختمان تازه ساخت داشته باشیم و برای تمیز کردن کف و لایه برداری از مصالحی که حین کار بر روی کف ریخته باشند گزینه بسیار عالی خواهند بود.

 

 

سنگ ساب و کارایی های ان :سنگ ساب

سنگ ساب همان پولیشرها هستند که در کمپانی های مختلف در سرتاسر جهان تولید شده و وارد بازارهای جهانی می شوند. که مهمترین کارایی ان درخشان کردن و براق کردن سنگ و سرامیک و حتی اپوکسی در کلیه مکانهای عمومی و گاها لایه بردری سطحی از کفپوشهای کهنه و قدیمی جهت بازسازی و … هستند انتخاب عالی محسوب میگردد. این پلیشرها بوسیله برق شهری کار میکنند و مصرف پائینی دارند و برخلاف ظاهرش سطح صدای بسیار کمی دارند و می تواند در مدت زمان بسیار کمی کار پولیش کاری را انجام میدهند.

 

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: