مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مزایای جارو برقی تجاری

به منظور نظافت و تمیزی، طیف گسترده ای از محصولات متنوع در اختیار کابران قرار دارد که جاروبرقی تجاری یکی از آن موارد می باشد استفاده از جاروبرقی باعث می شود تا هرگونه آلودگی از محیط، بسته به قابلیت های جاروبرقی از محیط حذف شود. داشتن یک جاروبرقی قوی و مفید می تواند در نظافت و تمیزی کمک بسیار زیادی نماید. یکی از قابلیت های بسیار مفید جاروبرقی استفاده از آن به عنوان ابزاری به منظور جمع آوری مو و پشم حیوانات خانگی می باشد که بطور قطع می تواند در نظافت و جمع آوری آلودگی های مختلف مثمرثمر باشد.

قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا

جاروبرقی های تجاری را می توان در مکانهای مختلفی استفاده کرد.استفاده از فیلترهای متفاوت با قابلیت های گوناگون می تواند در جمع آوری زباله های خشک و تر، چه بصورت جدا و چه بصورت ترکیبی استفاده شود. به جهت استفاده از جاروبرقی ها در مصارف مختلف از لوازم جانبی های گوناگونی استفاده می شود تا عملکرد این دستگاه به طور گسترده ای افزایش یابد. بطور کلی جاروبرقی بسته به قدرت مکش و فیلتر نظافتی می تواند در مصارف مختلفی اعم از جمع آوری و انتقال مواد خشک و مرطوب استفاده نمود.

قدرت مکش جارو برقی

قدرت جاروبرقی به گونه ای است که قابلیت جمع آوری آلودگی بطور کامل از سطح را دارا می باشد هرچه میزان مکش جاروبرقی بیشتر باشد قدرت آن در جمع آوری زباله ها بیشتر است. از آنجایی که جاروبرقی ها دارای کاربردهای گوناگونی می باشند. قدرت مکش در آنها متغییر است. جاروبرقی هایی که قابلیت مکش هر دو نوع مواد خشک و تر را دارا می باشند از قدرت بیشتری نسبت به جاروبرقی های معمولی برخوردار می باشند.

فیلتر و انواع تصفیه جارو برقی

بسیاری از جاروبرقی ها قدرت جمع آوری و حذف آلودگی های محیطی را دارا می باشند اما اضافه نمودن قابلیت های ویژه  به جاروبرقی، با قرار دادن فیلتر های گوناگون میسر می باشد. به طور نمونه استفاده از فیلتر هپا در داخل جارو برقی امکان جذب و جمع آوری ریزترین گردوغبارها، موی حیوانات و دیگر آلودگی های محیطی را می دهد. فیلتر جاروبرقی های تجاری به صورت پاکتی می باشند که قابلیت جمع آوری زباله های خشک را دارا می باشند. در جاروبرقی هایی که قابلیت جمع آوری مواد خشک و مرطوب به طور همزمان، تمام آلودگی به صورت مسقیم به داخل فیلتر مناسب یا مخزن اصلی جاروبرقی ریخته می شود.

طراحی ارگونومیک دستگاه

جارو برقی ها هم به منظور انتقال به مکانهای مختلف دارای طراحی منحصر به فردی می باشند که با تعبیه دستگیره های گوناگون باعث آسودگی در جابجایی و حرکت دستگاه می شوند و هم طراحی مخازن دستگاه به طوری می باشد که تخلیه مایعات به راحتی هرچه تمام تر صورت می پذیرد. همچنین بر روی دستگاه مکانهایی به منظور نگهداری لوازم جانبی جاروبرقی قرار داده شده تا تمامی متعلقات جارو برقی به منظور دسترسی سریع همراه باشند.  

 

لینک های مفید :

جاروبرقی صنعتی : فهرستی از محصولات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *