مقالات آموزشی نظافت صنعتی

مبل شوی صنعتی برای نظافت و شستشوی سریع مبل و صندلی

روش های گوناگونی به منظور نظافت و شستشوی مبل و صندلی مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از این روش ها دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشند مثلا برای شستشو و نظافت فرش و موکت از دستگاه های نظافت صنعتی مبل شوی استفاده می کنند. این دستگاه ها به علت چند کاره بودنشان دارای سرعت و عملکرد بسیار بالایی می باشند. بطوریکه قادر به تولید کف جهت شستشو و نظافت می باشند و سیستم مکش بسیار قوی که قابلیت خشک کردن سطوح نظافت شده را بطور کامل دارا می باشد.

مبل شوی ، موکت شوی و مزایایشان

مبل شوی

این دستگاه اگر چه دارای ویژگی های فوق العاده ای در عملکرد نظافتی دارد. اما خود نیز دارای ویژگی های بارزی از نظر نوع سیستم عملکردی دارا می باشد که از جمله آنها می توان به طراحی ایده آل به منظور استفاده در مکان های باریک اشاره نمود. ابعاد مبل شوی صنعتی به گونه ای می باشد که قادر به عبور در مکان های باریک می باشد. درون این دستگاه مخزنی به منظور جمع آوری آلودگی طراحی گردیده که علارقم سیستم قطع کن خودکار مکش در صورت پر شدن مخزن، قابلیت تخلیه شدن به شیوه ای آسان را نیز دارد.

 

 

مبل شوی

مخزن مجزایی برای مواد شوینده وجود دارد که توسط کمپرسور تولید فوم نموده و به شستشوی و نظافت کاملتر مبل و موکت کمک می کند. این مواد به صورت فوم خشک و خامه ای شکل بر روی فرش و موکت توسط انواع مختلفی از برس مالش داده می شوند. بعد از انجام شستشوی می توان تمامی مواد را توسط سیتم مکش دستگاه بطور کامل از سطوح جمع آوری نمود بطوریکه سطح کاملا خشک می باشد. لوازم جانبی و برس های مختلفی به منظور شستشوی سطوح در دسترس کاربر قرار دارند بطوریکه با برس پارویی می توان به نظافت و شستشوی فرش و موکت ها پرداخت و برس دستی همراه دستگاه که امکان نظافت و شستشوی مبل و تشک را فراهم می آورد.

 

مبل شوی

ظرفیت بالای مخازن این دستگاه به شما امکان نظافت هرگونه جسمی به طور کامل را خواهد داد چرا که دارای ظرفیت مخزن بالایی به منظور جمع آوری آلودگی ها می باشد و خیال شما را از بابت نظافت و شستشو بطور کامل آسوده خواهد کرد. شایان ذکر است که این دستگاه نظافتی از کیفیت ساخت بدنه و قطعات بسیار بالایی برخوردار است که دارای عمری بالا و مقاوم در برابر ضربات احتمالی می باشد. از آنجا که دستگاه دارای ابعادی مناسب و جمع و جور نسبت به دستگاه های صنعتی می باشد جابجایی و انتقال آن به نقاط مختلف بسیار آسان بوده و قابل استفاده در مکانهای بسیاری می باشد.

 

لینک های مفید :

موکت شوی : لیست محصولات

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *