مقالات آموزشی نظافت صنعتی

تمیز کردن فرش و موکت با فرش شوی صنعتی

اگر شما مانند بسیاری از مردم جهان در طول روز بیشتر با فرش و موکت سرو کار دارید ( علی الخصوص کاربرد آنها در دکوراسیون منزل ) پس باید برای حفظ و نگهداری و همچنین نظافت ان ها بای راه حل هایی اساسی را پیدا کنید، به این نکته دقت کنید که همه ما ماشین و اتومبیل، درختان، باغ ها و… را بسیار دوست داریم و به آنها کاملا رسیدگی میکنیم اما به ندرت به موکت ها و فرش های خود فکر میکنیم از بحث نظافت گرفته تا بحث نگهداری و رفوگری آنها شما بوسیله یک فرش شوی صنعتی می توانید براحتی آنها را تمیز کرده و همان موقع خشک نمائید. زیرا که ممکن است تمیز کردن آنها بی اهمیت باشدولی با این وجود نظافت عمقی و اساسی آنها نقس بسیار مهمی در آسایش منزل را ایفاء می کند. همچنین سلامت و کیفیت بهداشت محیط زندگی ما و حتی مهمانان ما را تامین می کند.

فرش شوی صنعتی

 

فرش و مبل شوی و مزیت های آنها برای بهداشت محیط :

شما به این قضیه فکر کنید که در طول روز چند بار از روی فرش شما رد می شوند و با هر بار رد شدن چه مقدار الودگی و باکتری و ویروس ها را به خود جذب میکند و این قضیه خود موجبات آلودگی ها و بیماری های بی شماری برای ساکنین آن مکان می شوند پس در نتیجه شما حتما حداقل هر چند ماه یک بار به فکر نظافت صنعتی با فرش شوی صنعتی و همچنین تمیز کردن آنها با یک روش استاندارد باشید زیرا استفاده از فرشها  برای پوشاندن کف علاوه بر زیبایی بسیار مقرون به صرفه هستند اگر چنانچه کف مکان مورد نظر شما از جنس سرامیک و یا سایر کف پوش ها باشد شما بوسیله یک اسکرابر می توانید در سریعترین زمان کف را شسته و درجا خشک نمائید. ولی برای شستن و خشک کردن فرش ها و مبل ها این قضیه فرق میکند زیرا که حتما از فوم و مواد شوینده صنعتی که مخصوص این دستگاه است استفاده نمائید.

 

 

استفاده از موکت شوی برای نظافت اماکن عمومی :دستگاه مبل شور

شما این نکته را نباید فراموش کنید که یک محیط سالم یعنی یک جامعه سالم و این قضیه از  موکت هم مستثنی نخواهد یود و بهترین راه حل استفاده از فرش شوی صنعتی و یا موکت شوی است چون این تجهیزات نظافت مکانیزه قادرند در مدت زمان بسیار کمی با بالاترین کیفیت این موارد را کاملا تمیز کرده و همان موقع خشک کنند. در بعضی مکان ها مانند موزه ها و یا ادارات و سازمان ها که معمولا موکت شده اند به دلیل تردد زیاد نیازمند نظافت بیشتری هستند وشاید بتوان گفت به صورت هفتگی باید کاملا تمیز شوند چون اینها بافت متراکم دارند می توانند جاذب آلاینده ها و سایر آلودگی های محیطی باشند و ما بوسیله مراقبت و نگهداری مناسب زندگی و کل فرشهای خود را برای مدت زمان طولانی حفظ نمائید.

 

 

دستگاه مبل شور و فرش شوی صنعتی و کارایی آن برای نظافت استاندارد :دستگاه مبل شور

شما هنگامی که یک مهمانی را برگزار می کنید در نهایت برای تمیز کردن مکان خود بعد از برگزاری جشن خود برای تمیز کردن و جاروب کردن از یک جاروبرقی صنعتی استفاده خواهید نمود ولی شاید به جرات بتوان گفت که مبل ها بیشترین الودگی را به خود جذب نموده و لکه های ناشی از چای و قهوه و یا نسکافه را بخود جذب نموده و در بافت انها جمع شده و در طول زمان تولید باکتری یا کپک میکنند و هنگام راه رفتن و خوابیدن و یا نشستن بر روی ان ها بدن و محیط را الوده نموده و ممکن است ایجاد بیماری های پوستی نموده . شما از یاد نبرید که برای تمیز کردن مبلها و صندلی ها در همه اماکن یک دستگاه مبل شور می تواند کمک شایانی به بحث نظافت و بهداشت محیط نماید. و براحتی انواع لکه ها و چربی ها پاک نموده و هیچ ردی از انها باقی نخواهد ماند. این فرش شوی صنعتی علاوه بر توانایی های یاد شده آنها برای نظافت سریع صندلی های داخل اتوبوس ها و تمیز کردن و ضدعفونی کردن تخت های بیمارستانها نیز مناسب هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *