سوییپر و کاربرد ان برای جاروب کردن محوطه کارخانه مواد غذایی

سوییپر به طور قطع کار امدترین دستگاه نظافت صنعتی است، که براحتی محوطه های بزرگ را جاروب کرده و یک محیط کاملا ایده ال را برای کارخانه های تولید مواد غذایی فراهم می نمایند. زیرا مخزن بزرگ و همچنین برسهای کناری آنها توانایی بالقوه ای را برای ایان جاروهای محوطه فراهم نموده است. به طور معمول کارخانه ها دارای یک سوله ها و یا سالن های بزرگ در بخش تولید هستند که به صورت مداوم و روزانه باید تمیز شوند. زیرا یکی از مکانهایی که از لحاظ بهداشتی بسیار حائز اهمیت است همین کارخانه های تولید مواد غذایی است زیرا که ارتباط مستقمی بر روی سلامت انسان ها و کل جامعه دارند. یکی از مکانهایی که باید کاملا تمیز و استاندارد باشد محوطه و اطراف کارخانه می باشد که نیازمند توجه ویژه ای از لحاظ بهداشتی می باشد.

 

جاروب خیابانی

سوییپر صنعتی جهت جاروب کردن مواد مضر در محوطه کارخانه مواد غذایی :

از جمله مواد مضر و خطرناک موجود در اطراف کارخانه ها، وجود گرد و غبار و الاینده ها و حتی دوده های سرطانزاست که بر روی زمین می نشینند، که باید جهت سلامت این مواد خوراکی و یا حتی اشامیدنی بوسیله یک جاروی محوطه به طور کامل حذف شوند. چون ممکن است هنگام تولید محصولات گوشتی و در مجاورت آنها و در طی فرایند تولید با مواد سالم ترکیب شده ، و موجبات رشد میکروارگانیسم ها و یا حتی سمی شدن آنها شوند. که برای سلامتی آنها بسیار مضر خواهند بود. تکنیک های نظافتی در اینگونه مکانها بسیار متفاوت است زیرا که ممکن است که در برخی موارد از همان روش سنتی جاروی بزرگ و خاک انداز و… استفاده شود که بدلیل بلند شدن گرد و خاک در مجاورت کارخانه بسیار بسیار خطرناک خواهد بود.

 

 

جاروی محوطه و ارتباط ان در صنعت مواد غذایی :سوییپر

کلیه پرسنل و کارکنان در صنعت مواد خوراکی و غذایی باید این نکته را به یاد داشته باشند که تمیز بودن اینگونه اماکن در درجه اول ضمانت کننده سلامتی خود انهاست و در مرحله بعدی سلامت جامعه را تضمین خواهد نمود. یکی از ابزارهای نظافتی مدرن در این زمینه سوییپر یا جاروی محوطه است که قدرت و سرعت بالایی در زمین جمع آوری مواد اضافی و زباله های هم داخل سالن های بزرگ تولیدی و هم محوطه و اطراف ان خواهد داشت. از این رو توجه ویژه ای باید به بحث تمیزی کاملا استاندارد در کارخانه ها را باید در نظر بگیریم. البته نظافت با این سویپر ها در اطلاح نظافت خشک نامیده می شود. زیرا به هیچ عنوان از آب برای جاروب کردن استفاده نمیشود. به جز در موارد خاص.

 

 

از موارد دیگر استفاده از جاروی شهری یا سویپر :سوییپر

  • نظافت در صنایع نساجی و البسه
  • نظافت مکانیزه در صنعت کشتیرانی و صنایع ناوبری
  • حفظ بهداشت محیط در کارخانه های پتروشمی و صنایع فولاد
  • جاروب کردن در معابر شهری و پیاده روها و میادین شهرداری ها
  • جارو کردن محطه تالارها و سالن های اجرای موسیقی
  • تمیز کردن سریع شهربازی ها
  • نظافت استاندارد در همه صنایع بزرگ و کوچک
  • بهداشت در محوطه مکانهای بزرگ مذهبی و امکان مقدس
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: