استفاده از سوییپر برای نظافت مجتمع های اداری و تجاری

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

مجتمع های اداری و تجاری نیازمند یک توجه ویژه از لحاظ نظافت و تمیزی هستند که یکی از بهترین راهکارها استفاده از سوییپر است که براحتی می توان از آن جهت سرعت بخشیدن به امر جاروب کردن و تمیز کردن هم محوطه آنها و هم فضاهای بزرگ موجود در این اماکن استفاده می شوند، و چنانچه بتوان در اسرع وقت نسبت به حذف و از بین بردن انواع آلودگی های موجود در اینگونه اماکن اقدام نمود. جاروی محوطه دستگاه نظافتی است که بواسطه برس های کناری خود اقدام به حذف زباله و گرد و خاک و انواع خاکروبه های ساختمانی و … می نماید و در اکثر مکانهای عمومی قابل استفاده هستند.

 

 

سوییپر صنعتی

ابعاد محیط مورد نظر و انتخاب یک سویپر مناسب :

اگر چنانچه محیطی که در نظر دارید را کاملا بررسی نکنید و ابعاد آن را مدنظر نداشته باشید؛ به طور قطع با مشکلاتی مواجه خوهید شد زیرا این جاروب خیابانی معمولا سرنشین دار هستند و دارای ابعاد بزرگ هستند و برای محیط های وسیع طراحی و ساخته شده اند و برای محیطهایی با مساحت کوچکتر از مدل دستی استفاده می شود. فرودگاه ها و پایانه های مسافربری و محوطه مجتمع های اداری و تجاری نیز نیازمند یک مدل سرنشین دار هستند تا در سریعترین زمان ممکن بتواند یک محیط تمیز و بهداشتی و کاملا ایده آل را ایجاد کند.

 

 

سوییپر صنعتی و کاربرد آن در فضاهای روباز :جاروب خیابانی

در فضاهای روباز علاوه بر زباله و گرد و خاک ما شاهد شایر آلودگی ها مانند شاخ و برگ درختان، نایلن ها و پوست مواد غذایی که بار همراه با خود به این اماکن انتقال می دهد هستیم که چنانچه حذف و جمع آوری نشوند ممکن است بوسیله تردد افراد به مکانهای سرپوشیده و داخل محوطه منتقل شوند و یک مجموعه بسیار ناخوشایند از لحاظ بهداشتی ایجاد کنند. این سوییپر ها یا جاروب خیابانی، نوع سوختشان بستگی به مدل دستگاه دارد که ممکن است بنزینی ، گازوئیلی و یا باتری دار باشند. از بارزترین خصوصیات این جاروب شهری؛ بحث صرفه جویی در زمان است که در عصر امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

 

جارو خیابانی و قدرت پاکسازی آنها در محوطه های وسیع:سوییپر صنعتی

به طور قطع تمیز کردن و جارو کردن محوطه های وسیع ( البته با کیفیت بالا ) بسیار مشکل و طاقت فرسا خواهد بود،اما این جارو صنعتی قدرت بسیار بالایی در پاکسازی و تمیز کردن محوطه های بزرگ دارند و در عصر امروز یکی از ضرورتها محسوب میگردد. استفاده از این ماشین آلات بسیار ساده بوده و با یک بار آموزش می توان کارکردهای آن ها را یاد گرفت و کارکردن با آن را آموخت و قدرت موتور آنها بسیار بالا بوده و انواع زباله ها و خاکروبه ها و ظروف یکبار مصرفی که در برخی ایام بیشتر می شوند را جمع اوری می نمایند.

دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: