استفاده از سوییپر برای نظافت صنعتی در باغ تالارها

در باغ تالار و باغ تالارها به طور معمول مراسم ازدواج و عروسی برگزار میگردد، و همسران آغاز زندگیشان را جشن میگیرند که بوسیله دعوت از اقوام و دوستان خود این روز مهم را برای همیشه ثبت خواهند نمود. البته لازم به ذکر است که این گونه مراسم خود هزینه های زیادی را در بر خواهد گرفت و همچنین بعد از انجام مراسم، باید بعد نظافتی را در نظر بگیریم زیرا که با حجم زیادی از زباله ها مواجه خواهیم شد، که نیازمند ساعات زیادی برای تمیز کردن خواهد بود. از این رو استفاده از سوییپر برای باغ تالارها پیشنهاد می گردد. چون بدون تاخیر و با سرعت یک محدوده بزرگ را تمیز می کنند و همه نوع زباله سنگین و سبک را جمع آوری می کند. در این مقاله سعی می شود به امتیازات استفاده از جاروی محوطه برای تمیز کردن تالارها اشاره نمائیم.

 

سوییپر صنعتی

جاروی شهری و سوییپر برای تمیز کردن محوطه باغ تالار ها :

علاوه بر داخل تالار ، محوطه های آن نیز بعد از اجرای مراسم نیازمند تمیز کردن و جارو کردن خواهد شد که این سوییپر ها قدرت و سرعت بسیار بالایی در انجام این امر دارند. همانطور که همه میدانیم در مراسم و جشن ازدواج ریخت و پاش های زیادی صورت می گیرد و همه اعضای خانوده ها مشغول به مهمانوازی و خوشامدگویی به دعوتین و مهمانان می شوند و هدف اصلی از اجرای این مراسم، شناساندن عروس و داماد به خویشاوندان می باشد. و به طور معمول چیدمان میزها به صورت گرد چیده می شوند و فامیل ها مشغول به نوشیدن شام و دسر و نوشیدنی می شوند. که گاهی ناخواسته بر کف سالن افتاده که نیازمند تمیز شدن با یک دستگاه نظافت صنعتی که بتواند سریعا کف را جاروب کند هستند.

 

جاروب خیابانی و مدل ها متنوع آن جهت کار نظافت مکانیزه :سوییپر

در قدیم انواع مراسم ها بویژه مراسم عروسی و ازدواج را در حیاط خانه های بزرگ برگزار میکردند. بسته به متراژ خانه های خود تعداد میهانان را در برای دعوت در نظر می گرفتند. و همچنین نوع پذیرایی کاملا بستگی به وضعیت اقتصادی خانواده ها داشت. ولی در عصر امروز این قضیه کاملا فرق کرده و باید جشن ها در سالن های ضیافت، سالن های اجتماعات و… برگزار شوند. و این قضیه موجب بوجود آمدن کسب و کارهایی در زمینه ارائه این گونه تشریفات گشته است. و اقدام به اجاره باغ ها و سالن های مخصوص به صورت روزانه و یا حتی ساعتی برای اجرای مراسم می کنند. البته بحث نظافت مکانیزه بوسیله جاروب صنعتی و سوییپر بسیار گسترده است و از مدل سویپر دستی گرفته تا سرنشین دار  آن برای متراژهای مختلف استفاده می شوند.

 

 

سوییپر صنعتی و ویژگی ها بارز آن :جاروب خیابانی

این سوییپر ها دارای مخازن بزرگی هستند و براحتی لیوان های یک بار مصرف، قوطی های نوشابه، انواع شاخ و برگهای درختان را محوطه سالن عروسی و باغ تالار جمع می کنند. برخی از این دستگاه های نظافت صنعتی در مدل سوخت فسیلی و یا مدل باتری دار هستند که بسته به نوع محیط قابل کاربری هستند. در اماکن وسیعتر مانند محوطه سالنهای اجرای مراسم و معابر شهرداری ها از مدل گازوئیلی و سرنشین دار استفاده می کنند. و کارخانجات و سازندگان زیادی در این زمینه اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات نظافتی نموده اند.

 

کاربردهای دیگر سویپر :

  • نظافت سریع محوطه کارخانجات فولاد
  • جاروب کردن کف سوله هاجاروی محوطه
  • تمیز کردن فرودگاه ها
  • حفظ بهداشت محیط در ایستگاه های راه آهن
  • نظافت مکانیزه محوطه بیمارستان
  • جاروب کردن میادین
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: