مناسب ترین سوییپر برای نظافت پایانه های مسافربری

برخی از پایانه های مسافربری و یا فرودگاه ها، برای نظافت محیط خود از تجهیزاتی مانند سوییپر و یا همان جارو محوطه بهره میگیرند که براحتی انواع زباله های موجود این گونه محیط ها جمع نموده و یک مجموعه بسیار تمیز و بهداشتی بوجود می آورند. اگر چنانچه محیط پایانه ها تمیز باشد؛ جلب رضایت مسافرین را به همراه خواهد داشت و یک محیط لذتبخش را برای مردم ایجاد نموده اید و مسافر احساس راحتری خواهد داشت. یکی از نخستین مواردی که در زمینه بهداشت ان اماکن حمل و نقل جلب توجه می کند؛ محیط پیرامون و محوطه اطراف آن است  که در صورت پاکیزه بودن با رضایت کلی مسافران همراه خواهد بود و خاطره خوبی را برای آنها خواهد گذاشت.

 

 

سویپر

سوییپر صنعتی و کاربرد آن در نظافت مکانیزه پایانه ها:

به طور کلی باید گفت که کلیه بخشهای پایانه ها باید تمیز و پاکیزه شوند، از سرویس های بهداشتی گرفته تا بوفه ها و کافی شاپ ها و سالنها و دیگر نقاط آن باید از یک استاندارد بهداشتی بالایی برخوردار باشند، زیرا که تردد بسیار بالایی در این اماکن صورت می گیرد. اگر چنانچه کیفیت نظافت و پاکیزگی آن در سطح پائینی باشد به طور قطع همراه با مشکلات سلامتی زیادی را برای مردم بوجود می آورد. در برخی اوقات جدا از سوییپر صنعتی شما براحتی می توانید از یک اسکرابر نیز برای کیفیت بهتر کار تمیز کردن نظافت مکانیزه و حتی از بین بردن لکه های قدیمی و سخت شده بهره مند شوید. البته این جاروهای محوطه کمک بسیار بزرگی به این بخشها نموده و یک محیط کاملا ایده آل را بوجود می آورد.

 

 

ایجاد یک محیط ایده آل و تمیز بوسیله جاروی محوطه در سامانه حمل و نقل :جاروی محوطه

برای اینکه یک تجربه موفق نظافتی داشته باشید، یکی از تجهیزاتی که کمک بزرگی به شما خواهد نمود استفاده از سوییپر یا همان جاروی محوطه است که بواسطه مخازن بزرگی که دارند براحتی یک مساحت بزرگ و وسیع را جاروب نموده و هرگونه زباله و آشغالی را از سطح زمین جمع نموده و حتی گرد و غبارات ریز را نیز مکش کرده و عاری از هرگونه آلودگی خواهد بود. به طور قطع سامانه های حمل و نقل مانند فرودگاه ها، اتوبوسرانی ها و راه آهن ها میزبان حجم بسیار بالایی از مسافرین در طول شبانه روز هستند که نیازمند یک نظارت دقیق و کارشناسانه از لحاظ تامین تجهیزات نظافتی خواهند بود.

 

 

سایر موارد استفاده از سویپر :سوییپر صنعتی

  • حفظ بهداشت محیط در سالن ها و باندهای فرودگاه
  • جاروب کردن سریع ورزشگاه ها
  • تمیز کردن سوله های بسیار بزرگ
  • نظافت صنعتی میادین و معابر شهرداری
  • جارو کردن برگهای پائیزی در پارک ها و شهربازی ها
  • تمیز کردن محوطه های بزرگ مانند مکانهای توریستی
  • نظافت مکانیزه در صنعت تولید ماشین و اتومبیل و خودرو
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: