سوییپر برای نظافت و تمیز کردن پارک های تفریحی

همانطور که همه ما میدانیم پارک های تفریحی یکی از جاذبه های گردشگری هر شهر و منطقه محسوب میگردد، که نیازمند توجه ویژه ای برای نظافت و بهداشت محیط است که مناسب ترین وسیله برای انجام این امر انتخاب یک سوییپر است. در اکثر پارکهای بزرگ به طور معمول یک شهربازی وجود دارد که در کنار این وسایل بازی بوفه هایی برای فروش مواد غذایی هم ایجاد می شوند و اقدام به فروش خوراکی و فست فودهای متنوع می نمایند، که این مورد خود ایجاد زباله های گوناگون خواهد کرد و ناچارا باید سریعا جمع آوری شوند، و این کار بسیار طاقت فرسا خواهد بود و همچنین نیازمند نیروهای متعدد خدماتی نیز خواهند بود. پس در نتیجه بهترین راه حل استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه خواهد بود که در این مقاله به شرح این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

 

جاروی محوطه

جاروی محوطه و یا سوییپر و قدرت و سرعت آن در نظافت پارک ها :

به طور قطع همه ما تجربه رفتن به پارکها را داشته ایم که هم جهت تفریح و هم جهت بازی بواسطه شهربازی ها بوده است، در برخی از این مکانها یک سینما سه بعدی هم احداث میشود، که مشتاقان و طرفدران زیادی در سرتاسر جهان دارند. این همه امکانات نیازمند یک دستگاه نظافتی خواهد بود که سوییپر صنعتی نام دارد. زیرا که چنانچه اینگونه محیط ها نیز آلوده باشند دیگر رغبتی برای بازدیدکنندگان و حتی کودکان باقی نخواهد ماند. به طور معمول افراد حاضر در پارک ها کف زمین می نشینند و اقدام به خوردن چای و قهوه و یا عصرانه خواهند نمود و اگر محیهای آن الوده باشد به طور قطع بحث بهداشت محیط پارک ها به مشکلات عدیده ای دچار خواهد شد.

 

سویپر و امکانات آن برای نظافت مکانیزه :سوییپر

این سویپیر ها دارای امکانات ویژه و کاملا به روز هستند بطور مثال سیستم فیلتراسیون و مخازن بزرگ دارند و براحتی حجم زیادی از زباله ها و آلودگی ها را در خود جمع نموده و می توانیم به یک مکان اختصاصی که برای زباله ها در نظر گرفته شده بریزیم. پارک در فصل پائیز با ریزش ناگهانی برگ های درختان مواجه هستند و حجم وسیعی از برگهای پائیزی را در سطح خود دارند و برای رفع این معضل از یک سوییپر سرنشین دار می توانیم بهره مند شویم، این ماشین آلات نظافت صنعتی که در برخی اوقات جاروی خیابانی هم خوانده می شوند بهترین گزینه برای تمیز کردن و جاروب کردن در اینگونه مناطق هستند.

 

 

از دیگر کاربردهای این جارو خیابانی :

  • نظافت مکانیزه شهربازی ها
  • نظافت صنعتی محوطه پارک های جنگلیجاروب خیابانی
  • جاروب کردن برگهای پائیزی
  • تمیز کردن محوطه کارخانه ها
  • نظافت در صنعت گردشگری
  • حفظ بهداشت محیط در معابر شهری
  • رفع آلودگی های خطرناک از محیط زیست
  • بهبود اوضاع نظافتی در مکانهای پرتردد مانند پایانه ها و فرودگاه ها
  • تمیزکردن میادین در شهرداری ها
دیدگاه کاربران
نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: