مقالات آموزشی نظافت صنعتی

سوییپر صنعتی و وجه تمایز آن با سایر روش های نظافتی

امروزه نظافت محیط ها و مراکز پر رفت و آمد نیازمند تداوم پذیری و پیوستگی می باشد با بتواند اثرات مثبت خود را بر مراجعین و کاربران اعمال نماید ؛ از طرفی گرد و غبار موجود در محیط های گوناگون تجاری و صنعتی ضمن آلوده جلوه دادن محیط ، تهدیدی برای سلامت افراد نیز تلقی می گردند. لذا اهمیت نظافت و ایجاد محیطی پاکیزه می تواند شما را در دستیابی به ایمنی و بهداشت محیطی قادر ساخته و محیطی عاری از هر گونه گرد و غبار و آلودگی را پدید آورد. از منظر دیگر سرعت عمل و هزینه های پایین بهره برداری از دستگاه سویپر در از بین بردن گرد و خاک و جاروب زدن محیط های مختلف صنعتی نظیر انبار ها ، خط تولید و محوطه کارخانه ها ، مجتمع های تجاری ، مراکز تفریحی و خدماتی و … می پردازد. در ادامه قصد داریم تا با بررسی برخی ویژگی های موجود پیرامون دستگاه سوییپر صنعتی به دلایل کارآمد و محبوب بودن این دستگاه ها اشاره نماییم :

مهارت بالا و عملکرد حرفه ای سوییپر صنعتیسوییپر صنعتی

مراکز بزرگ صنعتی نظیر کارخانه های سیمان و سنگ بری ها به علت وجود حجم بالای گرد و غبار و نیز خطرات ناشی از آن که سلامت کارکنان و مراجعین را تهدید می نماید . بنابراین نظافت چنین محیط هایی با این حجم از آلودگی توسط روش های سنتی و جاروکشی دستی و سنتی میسر نمی گردد و نیازمند بهره گیری از دستگاهی است تا این امر را در بهترین کیفیت ممکن به انجام رساند. دستگاه سوییپر صنعتی قابلیت کار در محیط های بسته مانند انبار ها و محوطه های باز را دارا می باشد. لذا بسته به مساحت محیط مورد نظر ، دستگاه سوییپر صنعتی در مدل های دستی و سرنشین دار می تواند خدمات نظافتی را به انجام رساند. به طور کلی بهره گیری از سویپر می تواند عملیات نظافتی را در مدت زمان کمتر و همچنین سرعت به مراتب بالاتر به انجام رسانده و بهترین کیفیت را در از بین بردن گرد و خاک پدید آورد و راندمان ۱۰۰ درصد بیشتر نسبت به روش های سنتی اعمال نماید.

 

 

سوییپر صنعتی و همسو بودن آن با محیط زیست

همانطور که تولید کنندگان و طراحان دستگاه های نظافت صنعتی نظیر سوییپر ها به فکر ساخت دستگاهی می باشند که با محیط زیست سازگار بوده و بدون آسیب رساندن به محیط زیست پاکیزگی و بهداشت محیطی را پدید آورد . همچنین صرفه جویی در مصرف انرزی و منابع نیز به عنوان عاملی دیگر در سازگاری دستگاه سوییپر با محیط زیست نام برده می شود.سوییپر صنعتی

 

 

 

 

جاروی محوطه و کاربرد ساده و نیاز کم به تعمیر و نگهداری 

دستگاه های سوییپر کمپانی  Comac ایتالیا به گونه ای ساخته و طراحی شده اند تا کاربر بدون آنکه به آموزش های خاص نیازمند باشد ، تنها با یکبار توضیح بتواند عملیات نظافت سطح را به خوبی صورت دهد. پنل کاربری ساده و قابل فهم سویپر ها امکان هدایت و کنترل مطلوب را به اپراتور می دهد و او با توجه به شیوه ی مطلوب ساخت دستگاه ، قادر خواهد بود تا نقاط مختلف را جاروب نموده و از گرد و خاک پاک نماید. از طرفی هزینه های پیرامون تعمیر و نگهداری از دستگاه سوییپر با توجه به ساختار مقاوم و محکم این دستگاه ، حداقل میزان خود را  دارا می باشد تا در جلب رضایت کاربران گامی محکم را بردارد.

 

 

 

حذف کارمندان پر تعداد جهت نظافت مکانیزه

بهره گیری از گروه های مختلف خدماتی جهت نظافت سطوح صنعتی و تجاری به روش های سنتی و استفاده از جارو های دستی ، ضمن آنکه کار کردن این افراد جلوه ی زیبایی از خود به نمایش نمی گذارد ، موجب اتلاف زمان ، منابع و هزینه ها می گردد. از این رو بهره مندی از تنها یک اپراتور در جهت نظافت محیط ها توسط دستگاه سوییپر صنعتی می تواند بازده و راندمان به مراتب بالاتری را پدید آورد.سوییپر صنعتی

 

 

از دیگر کاربردهای این جاروب خیابانی :

نظافت صنعتی نیروگاه ها

نظافت مکانیزه در صنعت نساجی

بهداشت محیط کارخانجات صنعتی

جاروب کردن معابر شهرداری

تمیز کردن کف کارخانه های کاشی و سرامیک

جمع آوری شاخ و برگ درختان در فصل پاییز

 

 

لینک های مفید :

جاروب خیابانی : فهرستی از دستگاه های سوییپر صنعتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *